Trwa rozbudowa Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. Wmurowali kamień węgielny

Udostępnij
Tweet

Ponad 26 tysięcy pacjentów trafiło w ubiegłym roku na Szpitalny Oddział Ratunkowy w ostrowskim szpitalu. Wszystko wskazuje, że w 2017 r. pacjentów będzie jeszcze więcej! To m.in. z tych powodów rozbudowywany jest SOR. Powstanie nie tylko większa sala i dodatkowe gabinety dla dorosłych, ale także m.in. część dedykowana dzieciom i młodzieży – pierwsze tego typu miejsce w regionie. W dniu dzisiejszym został wmurowany akt erekcyjny pod tę wartą ponad 5,5 mln inwestycję. Oddanie do użytku zaplanowane jest na połowę przyszłego roku!

+

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Odebrali miejskie becikowe (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o

40 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
obojetny
6 lat temu

prosze pana/pania OO a ja mam w swojej rodzinie osobe ktora przez 45 lat byla w szpitalu 36 razy i co pan na to nie wszyscy maja 100 procentowe zdrowie zycze takiego zdrowia jak w pana rodzinie

Wacio
6 lat temu

Szczur – nie podpuszczaj tak tych ratowników, bo a nuż cię posłuchają i jak cię coś dopadnie, to nie będzie cię miał kto ratować. A może to i dobrze – skończy się szczurza epidemia bez deratyzacji.

papier
6 lat temu

usraj się boi i załatwił usuniecie komentarza pt obok radnej Hurnej stoi maciarewicz pa wołek

roman
odpowiada  papier
6 lat temu

Twój komentarz jak zwykle żałosny…. Zastanawia mnie dlaczego zawsze zmieniasz podpisy. A nie podpisujesz,nie masz odwagi, prawdziwym imieniem bądź nazwiskiem, może jest też łatwe do szpetnego przerobienia ? Podaj je przerobimy wspólnie , poczujesz jak to miło.. będziesz sławny!

pape
odpowiada  papier
6 lat temu

roman twój komentarz jak zwykle żałosny… zmieniasz podpisy i nigdy nie zaprzeczyłeś ze o usrajsku napisano nieprawdę. cóż PłO z Ciebie jak waltz a tu w ostrówku urbaneki jego otoczenie

roman
odpowiada  papier
6 lat temu

Znowu zmieniłeś imię!… I kto tu jest żałosny? Tchórz jesteś, brak Ci odwagi ! Ja mam w takim razie do Ciebie imię którym powinieneś się podpisywać stale : NAWIEDZONY PIERDOŁA ……A teraz kończę z Tobą bo wstyd z taką osobą dyskutować. Cześć.

papkin
odpowiada  papier
6 lat temu

roman dalej nic nie potrafisz a usraj to ….. .

40
0
Napisz co o tym sądziszx