Trwa rozbudowa Szpitalnego Oddziału Ratunkowego. Wmurowali kamień węgielny

Ponad 26 tysięcy pacjentów trafiło w ubiegłym roku na Szpitalny Oddział Ratunkowy w ostrowskim szpitalu. Wszystko wskazuje, że w 2017 r. pacjentów będzie jeszcze więcej! To m.in. z tych powodów rozbudowywany jest SOR. Powstanie nie tylko większa sala i dodatkowe gabinety dla dorosłych, ale także m.in. część dedykowana dzieciom i młodzieży – pierwsze tego typu miejsce w regionie. W dniu dzisiejszym został wmurowany akt erekcyjny pod tę wartą ponad 5,5 mln inwestycję. Oddanie do użytku zaplanowane jest na połowę przyszłego roku!

+

POLECANE NEWSY

40 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
obojetny
5 lat temu

prosze pana/pania OO a ja mam w swojej rodzinie osobe ktora przez 45 lat byla w szpitalu 36 razy i co pan na to nie wszyscy maja 100 procentowe zdrowie zycze takiego zdrowia jak w pana rodzinie

Wacio
5 lat temu

Szczur – nie podpuszczaj tak tych ratowników, bo a nuż cię posłuchają i jak cię coś dopadnie, to nie będzie cię miał kto ratować. A może to i dobrze – skończy się szczurza epidemia bez deratyzacji.

papier
5 lat temu

usraj się boi i załatwił usuniecie komentarza pt obok radnej Hurnej stoi maciarewicz pa wołek

roman
odpowiada  papier
5 lat temu

Twój komentarz jak zwykle żałosny…. Zastanawia mnie dlaczego zawsze zmieniasz podpisy. A nie podpisujesz,nie masz odwagi, prawdziwym imieniem bądź nazwiskiem, może jest też łatwe do szpetnego przerobienia ? Podaj je przerobimy wspólnie , poczujesz jak to miło.. będziesz sławny!

pape
odpowiada  papier
5 lat temu

roman twój komentarz jak zwykle żałosny… zmieniasz podpisy i nigdy nie zaprzeczyłeś ze o usrajsku napisano nieprawdę. cóż PłO z Ciebie jak waltz a tu w ostrówku urbaneki jego otoczenie

roman
odpowiada  papier
5 lat temu

Znowu zmieniłeś imię!… I kto tu jest żałosny? Tchórz jesteś, brak Ci odwagi ! Ja mam w takim razie do Ciebie imię którym powinieneś się podpisywać stale : NAWIEDZONY PIERDOŁA ……A teraz kończę z Tobą bo wstyd z taką osobą dyskutować. Cześć.

papkin
odpowiada  papier
5 lat temu

roman dalej nic nie potrafisz a usraj to ….. .

Marych
5 lat temu

Czy to nie dziwi, że w Ostrowskim szpitalu szczególnie inwestuje się w dwa oddziały NEONATOLOGIE i SOR. Co one mają wspólnego. Mają, mają. Zgadnijcie. A Neurologia w takich bardzo złych warunkach.,choć pacjenci w tak poważnych Stanach. Wstyd panie Rajski, wstyd..

Mariusz
5 lat temu

Jest kasa do wzięcia w Ostrowie to zaraz budują Pałkowniki.

papier
odpowiada  Mariusz
5 lat temu

to tylko rodzina usraja jak ten zastepca dyr co skoczy w las

zibi
5 lat temu

czy ten co obok radnej chyba o nazwisku Hurna to maciarewicz pawołek

ostrovianin
5 lat temu

Kilka osób po wyborach głównie z POniemieckiej partii zniknie z środowiska naszych ostrowskich vipów już my wyborcy o to zadbamy, co do ludzi SLD na tych foto to mimo skrajnych poglądów trzeba z czystym sumieniem przyznać że coś robią dla nas mieszkańców. A urbaniak to ja niewiem szkoda gadać…

roman
odpowiada  ostrovianin
5 lat temu

O jakich wyborach piszesz? Bo po wyborach do parlamentu już niedługo bo za dwa lata z kawałkiem to niejeden z obecnej władzy zostanie na lodzie ! A to będzie ze wszystkich rozliczeń, komisji parlamentarnych itp…. najlepsze co może go spotkać! ….. ( albo będzie w nowej „totalnej” opozycji).

w
5 lat temu

hahaha

M.
5 lat temu

Widzę że powiatowy weterynarz coś podpisuje.Czyżby w szpitalu leczono też krowy i świnie ?

Zdzichu
odpowiada  M.
5 lat temu

Razem z powiatowym weterynarzem podpisywał powiatowy sanepidowy. Uważasz, że to oznacza, że w szpitalu będzie co chwila jakieś ognisko żóltaczki albo nagłej sraczki? Podpisywali zwykli ludzie, któryrzy jeszcze mają erekcję (w końcu to akt erekcyjny)

MARYCH
5 lat temu

A moze by wreszcie inwestować w lekarzy i pielęgniarki.Tu inwestycje są potrzebne a wręcz konieczne.Tak panie Rajski.

40
0
Napisz co o tym sądziszx