Ewakuowano kamienicę na Wolności

Udostępnij
Tweet

Przed godziną 12:00 ostrowscy strażacy otrzymali informację o zadymieniu w kamienicy przy ul. Wolności 5 w Ostrowie Wlkp. Po przyjeździe podjęto decyzję o ewakuacji mieszkańców. Wstępnie przypuszczano, że dym wydobywa się z piwnicy. Dalsze ustalenia doprowadziły do zatkanego przewodu kominowego.

+

Strażacy udrożnili komin poprzez usunięcie sadz. Następnie przewietrzono mieszkania. Tego typu sytuacje mogą doprowadzić do ulatniania się tlenku węgla, co może doprowadzić do śmierci.
Droga na czas akcji strażaków była zablokowana.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

7 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
ANDY
6 lat temu

Polska dobra zmiana wzbogaciła się o patenty na nowatorską technologię pozyskania energii z rozszczepiania tanich skał kopalnych na drodze spalania – ogłosiła broszkowa na konferencji prasowej. – Jeszcze przed 2020 rokiem ruszy budowa pierwszej na świecie elektrowni atomowej opalanej węglem. Obiekt będzie zasilany wysokokalorycznym surowcem tylko i wyłącznie z narodowych złóż, jak kazali nasi pradziadowie– dodała, ocierając łzę wzruszenia.Przyszłość przed nami….

Marian
6 lat temu

w Niemczech w każdym budynku są czujniki dymu, ba w każdym pomieszczeniu w kamienicach,a w Polsce jak w lesie polak nie jest nawet mądry po szkodzie

Właściciel domku jednorodzinnego z zainstalowanym gazem
6 lat temu

Buractwo pewnie grzało w piecu węglowym wodę do kąpieli, albo na herbatę w środku lata.

Ben

Odezwał sie nowobogacki. Widzę że jesteś w trakcie leczenia swych kompleksów sprzed lat, gdy byłeś węglowym burkiem z kamienicy. Uważaj żeby Ci żyłka nie pękła, burku jeden…

Właściciel domku jedno....
odpowiada  Ben
6 lat temu

Nie zaznałem „przyjemności” mieszkania w takim przybytku. Od dzieciństwa mieszkałem w domu jednorodzinnym. Ale pamiętam wizyty u takich lokatorów. Wspólne kible na półpiętrach albo w korytarzach na kilka rodzin tak jak w „Kiepskich”. Odrapane korytarze i jeden wielki syf.

jessie james

A hałas od obwodnicy Ci nie przeszkadza?

jagoda
6 lat temu

Droga była zablokowana ale policja sprawnie kierowała na objazd.Brawo 🙂

7
0
Napisz co o tym sądziszx