Znaleziono zwłoki w dalekim rozkładzie

Udostępnij
Tweet

We wtorek w godzinach popołudniowych znaleziono zwłoki w daleko posuniętym rozkładzie. Strasznego znaleziska dokonali rolnicy z Biskupic Ołobocznych prowadzący prace na polu koło Kęszyc. Odkrycie mocno ich dotknęło psychicznie. Na miejsce wezwano policję oraz prokuratora. Śledczy przeprowadzili oględziny ciała i miejsca.

+

Obecnie mijają 2 tygodnie od zaginięcia Anny Szymczak (84 l.). Kobiety do dzisiaj nie udało się odnaleźć. Bliscy pani Szymczak byli już wzywani w celu identyfikacji ciał odpowiadających rysopisowi zaginionej. Jedna z pasujących osób została znaleziona przy ul. Krotoszyńskiej „na Zacharzewie”. Rozbieżności polegały na tym, że ciało było położone na macie, a tej zaginiona nie posiadała. Nie wykluczone, że jednak wykorzystała wcześniej znaleziony przedmiot. Do pełnej identyfikacji pobrano materiał DNA z rzeczy osobistych zaginionej.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Poparzone niemowlę trafiło do Ostrowa
Subskrybuj
Powiadom o
32 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Słup ogłoszeniowy
6 lat temu

Kasiu ty kochana, ty bierz i wydrukuj zdjęcia swojej zaginionej babci, bo tylko ty możesz coś dla niej zrobić. Przecież masz doświadczenie w rozlepianiu plakatów na słupach i drzewach i agitacji na rzecz jedynej przegranej totalnej opozycji.

!!!
odpowiada  Słup ogłoszeniowy
6 lat temu

W rozlepianiu plakatów ja mogę pomóc.Ostatnio otrzymałem zlecenie na rozlepienie
reklamy drugiej serii 30 odcinkowej „Ucha prezesa” co ma się ukazać 8 września
na You Tube będzie między innymi Piotrowicz z kolegami z PZPR opowiadający prezesowi historię: „Jak zamordowaliśmy ks.Jerzego i dlaczego 20 lat po zbrodni byłem jeszcze prokuratorem członkiem partii i jak awansowałem na marszałka Sejmu”.Więc żaden problem z umieszczeniem drugiego ogłoszenia.

audi
odpowiada  !!!
6 lat temu

zazdroscisz ze jest kims prokuratorem, a ty nikim , i tyle na temat robaku,,,

anonim
odpowiada  Słup ogłoszeniowy
6 lat temu

Nie spie bo sikam na słup ogłoszeniowy.

Aktywista
6 lat temu

Jakby jedna z drugą żoną musiała rozlepiać plakaty z wizerunkiem męża albo jej szefa podczas kampanii wyborczej, to już nie miałaby sił i wiary w skuteczność rozlepiania plakatów z wizerunkiem swojej babci co nie?

siepytam
odpowiada  Aktywista
6 lat temu

aż tak kochasz aferała jadosława kałczyńskiego
i jego marionetkę pisdenta wszystkich PiS :d?
żyda co popiera pisdenta którego zona jest jego rodaczką?

Man
6 lat temu

Wiadomo już coś kto to był??

32
0
Napisz co o tym sądziszx