OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Zwyrodnialec molestował 4-latkę

W sąsiednim powiecie, w gminie Doruchów aresztowano 65-letniego mężczyznę. Jest on podejrzany o molestowanie seksualne 4-letniej dziewczynki. Zwyrodnialec początkowo przyznał się do zarzucanych mu czynów, ale w Sądzie zmienił zdanie.

+

W oparciu o zgromadzony w sprawie materiał dowodowy Prokurator ustalił, że podejrzany co najmniej dwukrotnie, to jest pomiędzy lipcem i sierpniem 2016 r. i w sierpniu 2016 dopuścił się czynów zakwalifikowanych jako inna czynność seksualna na szkodę 4 letniej obecnie pokrzywdzonej.

Przesłuchany w charakterze podejrzanego, mężczyzna przyznał się przed Prokuratorem do zarzucanych mu czynów. W toku posiedzenia w przedmiocie tymczasowego aresztowania wycofał się z powyższego oświadczając, że nie przyznaje się do zarzucanych mu czynów.

Prowadzone przez Prokuraturę postępowanie pozostaje w toku i w sprawie wykonywane są dalsze czynności dowodowe. Zarzucone mu przestępstwa zagrożone są karą od 2 do 12 lat pozbawienia wolności.

Z uwagi na zagrożenie surową karą i możliwość utrudniania postępowania Prokurator skierował do Sądu wniosek o zastosowanie wobec mężczyzny środka w postaci tymczasowego aresztowania.

Sąd w pełni przychylił się do argumentacji zawartej we wniosku Prokuratura i zastosował wobec niego tymczasowe aresztowanie na okres 3 miesięcy

9 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Realista
2 lat temu

Czekam na partie, która w swoim programie będzie miała realne “oko za oko”, “ucinanie rąk złodziejom”, “kutasów pedofilom i gwałcicielom” i “NIE dla przybyszów”, dodatkowo upublicznianie ryja i podawanie danych – taka formacja ma mój głos do końca!
Obecnym chyba brakuje jaj do takich działań.

Magda
3 lat temu

Oj nieładnie tak molestować czterolatkę

oo
3 lat temu

4 letnie,a gdzie matka

koniuszko
odpowiada  mojeimie
4 lat temu

Katolik oczywiście

a
4 lat temu

umiesz czytac altergo 2016 sierpien

mojeimie
4 lat temu

Czy to byl muzułmanin czy katolik?

Błażej
odpowiada  Alterego
4 lat temu

Czytaj cepie o którym roku piszą

Alterego
4 lat temu

Ok…ale sierpień 2017 to dopiero jutro mamy!!?a on już zdążył molestować w sierpniu 2017????….co nie zmienia faktu że gdybym go spotkał to zboczeniec już by chodził w gipsie. !!!

Ostrowski
4 lat temu

Jakby nosił sutannę i koloratkę to by go jedynie do innej parafii przenieśli.

9
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x