OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Dobre wieści od Michalinki

Prezentujemy wiadomość od rodziców Michalinki, która przeszła operacje serduszka. “Pewnie czekacie na jakieś wieści od nas. Już wszystko Wam opowiadamy 🙂 Dni poza Kliniką mijają nam tak szybko, że czasami zastanawiamy się jaki dziś jest dzień tygodnia. Codziennie mnóstwo rzeczy do zrobienia.”

+

“Inhalacje musimy robić co najmniej 5 razy dziennie, a zdarza się, że jest ich 9-10. Każdego dnia wykonujemy z Michalinką ćwiczenia, których nauczyła nas wspaniała fizjoterapeutka w Klinice. Lekarstwa przygotowujemy sami, a Misia średnio co 2-3 godziny musi kilka z nich dostać. Niestety leków jest sporo, ale dzięki nim ona czuje się coraz lepiej. To niesamowite, jak wielkie postępy zrobiła od czasu wyjścia z Kliniki! 🙂 Jesteśmy z niej bardzo bardzo dumni 🙂 Codziennie zaskakuje nas czymś nowym, uśmiecha się bez przerwy, uwielbia chodzić na spacery i oglądać wszystko, co ją otacza 🙂 Ostatnio usłyszeliśmy, że nie różni się za bardzo od swoich zdrowych rówieśników!!! ❤️ Mamy łzy w oczach jak tylko o tym pomyślimy, bo wiemy jak wiele musiała przejść i jak trudna była to droga. Przede wszystkim dla niej. Nadrobiła kilka miesięcy w ciągu dwóch tygodni! ❤️ Nie jesteśmy w stanie przekazać Wam tej radości, jaką czujemy mając ją przy sobie, budząc się i widząc najpiękniejszy uśmiech na świecie! 🙂 Takich emocji po prostu nie da się opisać. Jest naszym Promyczkiem, który wniósł w nasze życie tyle światła i pięknych kolorów, jakich wcześniej nie znaliśmy!! Ona jest niesamowita! ❤️ 🙂

Kolejny raz DZIĘKUJEMY Wam, że mogliśmy znaleźć się w tym miejscu! ❤️

Warto przeczytać 🙂 ➡️https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1636026113083626&id=121649884521264

I z tego miejsca pozdrawiamy wszystkich rodziców serduszkowych dzieci, których tu poznaliśmy, spotkaliśmy. Dziękujemy, że daliście nam taki ogrom siły, choć sami ich czasem nie mieliście. Za każde słowo, za modlitwę. Zawsze, gdy czegoś potrzebowaliśmy – byliście. Za intencje mszalne ofiarowane w intencji Michaliny oraz przywiezione z różnych stron świata święte przedmioty. Wiemy, że ma ogromne wsparcie z Góry. ❤️

P.s. No sami powiedzcie, czy ona nie jest cudowna? 🙂 ❤️”

0 0 głos
Oceń temat
5 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ja
3 lat temu

Wspaniałe Dziecko, Wspaniali Rodzice 🙂

Zizi
3 lat temu

Cudowny kochany dzieciaczek z niesamowitą siłą….. pozdrawiam was kochani i trzymam kciuki za każdy następny dzień

...
3 lat temu

fajny finał, tylko, że smutne jest to, że ratowanie życia wiąże się z astronomicznymi kwotami, których musieli doświadczyć rodzice. Dobrze, że społeczeństwo zareagowało i mam nadzieję, że rodzice nie popadli w długi.

morgi
3 lat temu

Cudowna jest i te oczka 🙂

morgi
3 lat temu

Do rodziców..czeka Was dużo pracy i wyrzeczeń,ale warto dla tego kochanego dziecka. Będzie wszystko dobrze,bo inaczej nie może być.Pozdrawiam Was serdecznie. P.S..redaktor niech nie dopuści do hejtu tutaj,bo tacy się znajdą.

5
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x