29-latek zmarł po dopalaczach

Udostępnij
Tweet

29-letni mężczyzna z Ociąża zmarł po zażyciu dopalaczy. Tymi poczęstował go 22-letni kolega. Zgon miał miejsce około godziny 12:10. Jak udało się ustalić, miesiąc wcześniej ten sam diler poczęstował dwóch chłopaków pod sklepem. Trafili oni wtedy do szpitala. Dlaczego policja nie zatrzymała potencjalnego mordercy?

+

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Będą duże utrudnienia na dojeździe do Ostrowa
Subskrybuj
Powiadom o
47 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Sss
6 lat temu

Robią sami w domu ch*j wie co, pozniej próbki na ludziach robią i sa tego efekty. Kupowali z tych sklepików to sie chociaż nie przekrecali

bolek
6 lat temu

dilera za jaja i do paki ale nie w tych układach to niezgodne z prawami człowieka i dalej będzie truł tym syfem ludzi………..

kolega
6 lat temu

Uważam że powinno się zmienić nazwę na odpalacze

Imię
6 lat temu

Brawo dla Policji i całego prawa karnego, wypuścić Błażeja J który lata jak inni z dopkami i ma przyzwolenie do zabija. Policja go zabrała i wypuściła, brawo ty właśnie zamordowałeś kolegę. Bezwzględnie kara więzienia dla takich śmieci. A za trawe zamykają i ścigają chodź nigdy nikogo nie zabije i nie zabiła

Ja
6 lat temu

Co za ludzie z Was? Zero empatii? Był cudowną osobą i większość z Was pewnie przeżywając to co On już dawno by wisiała! Nie znaliście a piszecie takie rzeczy że serce się kraje. Gdzie w Was jakieś współczucie, empatia jak już wspominałam wcześniej? Za takich nieskazitelnych się uważacie by oceniać drugą osobę i to czy dobrze że zmarł czy nie? Cwaniaczki internetowe… Nie żyje młody chłopak, a Wy piszecie że bardzo dobrze? Co trzeba być za człowiekiem aby kogoś oceniać i pisać że dobrze się stało? Odszedł cudowny chłopak 🙁 Nigdy nie pojmę takich ludzi którzy cieszą się z czyjejś śmierci, ale Wasze sumienie… Współczuję szczerze takiego podejścia do życia i mam nadzieję że Wy najmądrzejsi nie będziecie musieli chować nigdy swojej, siostry, brata, córki czy syna zbyt wcześnie… wtedy też powiecie że bardzo dobrze się stało? Pozdrawiam.

Aaa
odpowiada  Ja
6 lat temu

Ta cudowna osoba,jak mówisz,kilka lat temu o mało nie urwała mojemu mężowi palec,chcąc ukraść obrączkę. Potępiam życzenie komukolwiek śmierci,ale ani on ani jego brat kryształami nie byli i szczerze mówiąc ciężko pracował na finał swojego życia.

47
0
Napisz co o tym sądziszx