29-latek zmarł po dopalaczach

29-letni mężczyzna z Ociąża zmarł po zażyciu dopalaczy. Tymi poczęstował go 22-letni kolega. Zgon miał miejsce około godziny 12:10. Jak udało się ustalić, miesiąc wcześniej ten sam diler poczęstował dwóch chłopaków pod sklepem. Trafili oni wtedy do szpitala. Dlaczego policja nie zatrzymała potencjalnego mordercy?

+

CZYTAJ  Spektakularna kradzież z domu

47 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Sss
5 lat temu

Robią sami w domu ch*j wie co, pozniej próbki na ludziach robią i sa tego efekty. Kupowali z tych sklepików to sie chociaż nie przekrecali

bolek
5 lat temu

dilera za jaja i do paki ale nie w tych układach to niezgodne z prawami człowieka i dalej będzie truł tym syfem ludzi………..

kolega
5 lat temu

Uważam że powinno się zmienić nazwę na odpalacze

Imię
5 lat temu

Brawo dla Policji i całego prawa karnego, wypuścić Błażeja J który lata jak inni z dopkami i ma przyzwolenie do zabija. Policja go zabrała i wypuściła, brawo ty właśnie zamordowałeś kolegę. Bezwzględnie kara więzienia dla takich śmieci. A za trawe zamykają i ścigają chodź nigdy nikogo nie zabije i nie zabiła

Ja
5 lat temu

Co za ludzie z Was? Zero empatii? Był cudowną osobą i większość z Was pewnie przeżywając to co On już dawno by wisiała! Nie znaliście a piszecie takie rzeczy że serce się kraje. Gdzie w Was jakieś współczucie, empatia jak już wspominałam wcześniej? Za takich nieskazitelnych się uważacie by oceniać drugą osobę i to czy dobrze że zmarł czy nie? Cwaniaczki internetowe… Nie żyje młody chłopak, a Wy piszecie że bardzo dobrze? Co trzeba być za człowiekiem aby kogoś oceniać i pisać że dobrze się stało? Odszedł cudowny chłopak 🙁 Nigdy nie pojmę takich ludzi którzy cieszą się z czyjejś śmierci, ale Wasze sumienie… Współczuję szczerze takiego podejścia do życia i mam nadzieję że Wy najmądrzejsi nie będziecie musieli chować nigdy swojej, siostry, brata, córki czy syna zbyt wcześnie… wtedy też powiecie że bardzo dobrze się stało? Pozdrawiam.

Aaa
odpowiada  Ja
5 lat temu

Ta cudowna osoba,jak mówisz,kilka lat temu o mało nie urwała mojemu mężowi palec,chcąc ukraść obrączkę. Potępiam życzenie komukolwiek śmierci,ale ani on ani jego brat kryształami nie byli i szczerze mówiąc ciężko pracował na finał swojego życia.

Ja
5 lat temu

Co za ludzie z Was… zero empatii? Był cudowną osobą i większość z Was pewnie przeżywając to co On już dawno by wisiała! Nie znaliście a piszecie takie rzeczy że serce się kraje. Gdzie w Was jakieś współczucie, empatia jak już wspomniałam wcześniej? Za takich nieskazitelnych się uważacie, by oceniać drugą osobę? Cwaniaczki internetowe… Nie żyje młody chłopak, a Wy piszecie że bardzo dobrze? Co trzeba być za człowiekiem aby kogoś oceniać i pisać że dobrze się stało? Odszedł cudowny chłopak 🙁 Nigdy nie pojmę takich ludzi którzy cieszą się z czyjejś śmierci, ale Wasze sumienie… współczuję szczerze takiego podejścia do życia.

były ksionc
odpowiada  Ja
5 lat temu

„Cudowne osoby” nie trują się dopalaczami.

jakis
5 lat temu

chuja wiecie ludzie tylko komentowac potraficie nic wiecej

Emil
5 lat temu

Dobry ćpun to martwy ćpun!!!!!! I o to w tym wszystkim chodzi! 1:0 dla kostuchy; gra toczy się dalej he he

Ja
5 lat temu

Szkoda chłopaka życie go nie rozpieszczało od samego dzieciństwa.Świec panie nad jego dusza.A wy młodzi ogarnijcie sie zeby rodzice nie musieli płakac za wami bo to swiństwo do niczego dobrego nie prowadzi.

xxxxx
5 lat temu

Nie wiem jakoś nie żal idioty. Jeden włazi na słupy z prądem drugi sam na włąsne życzenie się truje…. ŻAL PL.

47
0
Napisz co o tym sądziszx