Protest przeciwników reformy sądownictwa

Udostępnij
Tweet

W ostatnich dniach odbywają się protesty przeciwników reformy sądownictwa. Biorąc pod uwagę ludność miast jak Ostrów Wlkp. czy Kalisz (odpowiednio 70 i 100 tys. mieszkańców), protestować przyszło ok. 100 i 300 osób w tych miastach, czyli wychodzi na to, że protestowało 0,14% i 0,3% ogółu mieszkańców.

+

W Ostrowie Wlkp. widać było członków .Nowoczesnej, KOD-u czy Platformy Obywatelskiej, a także ich sympatyków. W Kaliszu podobnie, przy czym w czwartek grupa 30 narodowców postanowiła stworzyć kontrmanifestację. Przygotowali oni slogan „Komuchy w Obronie Demokracji” (w skrócie KOD).

Protestujący zachęcali narodowców by Ci dołączyli do nich. Wszyscy skandowali razem: „Precz z komuną”, „KKS” i inne. Warto obejrzeć poniższą relację wideo.

I na koniec scena eskortowania posła Marka Jakubiaka z Kukiz`15 przez 15 funkcjonariuszy policji z uwagi na agresywną postawę manifestantów

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

146 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
bolek
6 lat temu

brawo !!! Narodowcy raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę popieramy was bo komuchy zaczynają się coraz bardziej panoszyć….

@bolek
odpowiada  bolek
6 lat temu

To teraz i Prezydenta ? ” Raz sierpem…. !

LUD NIE SMOLEŃSKI!!!!!!!
6 lat temu

NIE WPADAJMY ZBYTNIO W EUFORIĘ PRZED CZASEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

146
0
Napisz co o tym sądziszx