Protest przeciwników reformy sądownictwa

W ostatnich dniach odbywają się protesty przeciwników reformy sądownictwa. Biorąc pod uwagę ludność miast jak Ostrów Wlkp. czy Kalisz (odpowiednio 70 i 100 tys. mieszkańców), protestować przyszło ok. 100 i 300 osób w tych miastach, czyli wychodzi na to, że protestowało 0,14% i 0,3% ogółu mieszkańców.

+

W Ostrowie Wlkp. widać było członków .Nowoczesnej, KOD-u czy Platformy Obywatelskiej, a także ich sympatyków. W Kaliszu podobnie, przy czym w czwartek grupa 30 narodowców postanowiła stworzyć kontrmanifestację. Przygotowali oni slogan „Komuchy w Obronie Demokracji” (w skrócie KOD).

Protestujący zachęcali narodowców by Ci dołączyli do nich. Wszyscy skandowali razem: „Precz z komuną”, „KKS” i inne. Warto obejrzeć poniższą relację wideo.

I na koniec scena eskortowania posła Marka Jakubiaka z Kukiz`15 przez 15 funkcjonariuszy policji z uwagi na agresywną postawę manifestantów

CZYTAJ  Właściciel: sam z tego wyjdzie❗

146 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
bolek
5 lat temu

brawo !!! Narodowcy raz sierpem raz młotem w czerwoną hołotę popieramy was bo komuchy zaczynają się coraz bardziej panoszyć….

@bolek
odpowiada  bolek
5 lat temu

To teraz i Prezydenta ? ” Raz sierpem…. !

LUD NIE SMOLEŃSKI!!!!!!!
5 lat temu

NIE WPADAJMY ZBYTNIO W EUFORIĘ PRZED CZASEM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Alf
5 lat temu

Protestują ci którzy chcą aby było jak było …nie dajmy się dymać podobno na stacjach benzynowych dwukrotnie wzrosła sprzedaż paliw co znaczy że … do budżetu przez lata nie wpływała połowa akcyzy ze sprzedaży …przypadek ?

ptaszek
5 lat temu

Zauważcie: POSrajskiego nie ma gdy : coś istotnego w szpitalu, gdy żółtaczka gdy PO go potrzebuje etc taki to osobnik. Ale przecięcie wstęgi w towarzystwie PiS to jak najbardziej, prawda.

@ptaszek ,PiStaszek
odpowiada  ptaszek
5 lat temu

Ty tak powinieneś podpisać komentarze…. PiStaszek, PiStaszek.

peło
odpowiada  @ptaszek ,PiStaszek
5 lat temu

Ktoś napisał prawdę a ty tam inwektywy bo cóż w małej i wytartej główce może być?

@ptaszek,PiStaszek
odpowiada  peło
5 lat temu

Prawdziwy Pisiorek…… On to może zniekształcać i to obraźliwie np. nazwisko. Ale inni, przeciwni to -nie.
To jak Tobie mało to w „PiStaszku” zmień 'S’ na 'z’ oraz 't’ na 'd’….. i tak się podpisuj. Będziesz bardziej wiarygodny 🙂

bara nik
odpowiada  @ptaszek,PiStaszek
5 lat temu

ale śmierdzi pło

Oj,Łoj
5 lat temu

Dajcie Polakom się rządzić, a sami się wykończą. Otto von Bismarck.

Antykomuch
5 lat temu

Ktoś tam pytał skąd wiadomo, że uniewinniona Sawicka wzięła 500 tys. odszkodowania za wzięcie łapówki. Więc informuję, że usłyszałem to na antenie TVPinfo od jednego z dziennikarzy uczestniczących w programie publicystycznym. A tak swoją drogą, http://pytamy.pl/kat,16,title,beata-sawicka-dostanie-odszkodowanie,pytanie.html

kefir
odpowiada  Antykomuch
5 lat temu

Nie wiem czy to nie fake news, nie pamiętam czym się sprawa skończyła. Wiem, że wzięła w łapę a sędzia uznał że niewinna:) I odszkodowanie jeszcze? W sumie niewykluczone. Sądy chroniły działaczy PO i dlatego taki teraz trwa kwik odrywanynych od koryta, bo chronieni mają być pisowcy.

Roman
odpowiada  kefir
5 lat temu

Oj Kefir ale Ty durny jesteś . Przy niezależnych sądach od 1997 r POwcy byli chronieni ,jak to piszesz. To teraz dopiero przy podporządkowaniu sądów prokuratorowi – teraz Ziobro- to co nie będzie chronione towarzystwo wzajemnej adoracji z …PiSu.??? Wierzysz w to, że dopiero teraz będzie sprawiedliwie , a może chcesz takiej powtórki z PRLu? Zapytaj dziadka…jak wtedy było !

alterego
5 lat temu

Czego tak się boją te oszołomy z kod.u i peło?i do tego. Rysiu idiota z tą nawiedzoną myszką….żenada…..

grupa narodowców
5 lat temu

he hem pożal się Boże chłopki z okolicznych wiosek przyjechali do miasta ryja podrzeć

kaczka
5 lat temu

nigdy nie zagłosuję na pisowców – teraz jeszcze większość ludzi siedzi w fotelach przed TV lub kompem, ale zobaczycie, że oni tez wyjdą, bo kaczor ich do tego zmusi, a wtedy może polać się krew na ulicach za sprawą właśnie jarka, to wychodzi mu najlepiej

Jacek
5 lat temu

POstkomuniści! Ile wam płacą od plucia na innych ludzi?

roman
odpowiada  Jacek
5 lat temu

Szanowny Jacku

A jak jesteś dociekliwy to na pewno wiesz ile płacą posłowi, prezesowi, „samozwańczemu naczelnikowi” i jemu podobnym, za występy z pluciem na wszystkich min. „w żadnym trybie” na trybunie sejmowej, na stołeczku przed pałacem , zza drzewa na manifestacjach itd… Ale zaraz pewnie mi odpiszesz ,że to nie jest plucie…. bo to przedstawiciele PiSiorków….. oni mogą wszystko….bezkarnie!

@ jacek
odpowiada  roman
5 lat temu

To jeszcze czemu nie dodałeś tak uwielbianego przez Ciebie i innych tobie podobnych, słowa – zachowam Twoją pisownie ” POstkomuniści ” …… to nie jest też plucie na wymienionych wcześniej przeciwników reform PiSu. Jak tak nie uważasz to chyba opóźniony w rozwoju jesteś. I tyle !!!

@ jacek
odpowiada  Jacek
5 lat temu

Odpowiem w Twoim stylu:

PiSiorku! A Ile Tobie płacą od plucia na innych ludzi? Nazywanie ich pogardliwie cyt. „Postkomunistami”… I tu wymienię: Frasyniuka, Rulewskiego…… i pozostałych manifestantów……którzy w latach 70, 80 XX w walczyli z komuną, a teraz przeciwników obecnych niezgodnych z Konstytucją z 1997 r. reform? Coś cię w szkole nie douczyli, albo dziadek Twój ma kłopoty z pamięcią wspominając PRL.

Do Analfabety
odpowiada  Jacek
5 lat temu

„Za plucie” .Powtórz!

146
0
Napisz co o tym sądziszx