Pościg za włamywaczami. 1 nie żyje, policjant ranny

Udostępnij
Tweet

W środę po godzinie 3:00  w podpleszewskiej Dobrzycy doszło do włamania na stację paliw. Dwóch sprawców ukradło około 500 paczek papierosów. Następnie zaczęli się oddalać, skradzionym wcześniej samochodem, w stronę Milicza. Tam zauważył ich patrol policji, który rozpoczął pościg.

+

Mężczyźni zatrzymali się przy jednym z lasów. Funkcjonariusze biegli za sprawcami. Jeden z nich otworzył ogień w stronę policjantów. Stróże prawa odpowiedzieli tym samym. Jeden z bandytów został śmiertelnie postrzelony w dolną część ciała, natomiast funkcjonariusz został trafiony w klatkę piersiową, a następnie kula przemieściła się w stronę szyi. Rannego 32-letniego policjanta przewieziono do rawickiego szpitala, skąd zostanie zabrany do poznańskiego szpitala celem usunięcia pocisku. Nieoficjalnie udało się dowiedzieć, że był to pocisk wystrzelony z broni typu KBKS. Stan policjanta jest stabilny. Jest przytomny.

Obława trwa w okolicy Milicza/Baranowice.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Ciężarówka w rowie na trasie Ostrów - Pleszew
Subskrybuj
Powiadom o
38 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Michu
7 lat temu

Kostia? ten Kostia co myśle??? haha gangster za 5zł po podstawówce.

Trust
7 lat temu

Już rozumiem ryzykować życie i dać się zabić za grube miliony, ale za fajki ?!
Idioci i tyle.

Lutek
7 lat temu

to mafia , te fajki to maly łup, maja giwery to dobrzy gangsterzy, auto pierw ukradli

tom
7 lat temu

Kostia ty rozj…sie konfituro jeb..na

Adam
7 lat temu

Policja odpowiedziała tym samym co bandyci.Bandyci jakby chcieli to by się poddali.Policjant strzelał tak aby zranić a nie zabić,ryzyko zawodowe policjantów i bandytów.Ale stracić życie za 500 paczek papierosów?nisko się cenił ten bandyta.

Marcin
7 lat temu

Podziwiam tych policjantów za odwagę,ale powinni zzcząć godziwie zarabiać,bo niedługo zabraknie ich jak pracowników w „służbie zdrowia”.Zostana tylko programiści i korpoludzie.

pusia
7 lat temu

Pewnie wiatrówka krótka 5,5mm przerobiona na pociski kbks.

Kostia
7 lat temu

ostrowianin jak cię nie rusza praca i los policjanta to po kiego h.ja się w ogóle udzielasz! Zamknij pedalską japę bo ktoś ci ją oklepie. Jesteś głupi jak but masz mózg wielkości dropsa szmaciarzu1

ostrowianin
odpowiada  Kostia
7 lat temu

pewnie tak na ciebie mowili ” szmaciarzu” jak byles maly a teraz jestes bohaterem przed kompem a dropsa to pewnie co impreze jesz i sieczke w glowie masz

Karol
7 lat temu

w życiu sobie nie radził, na księdza się nie nadawał to do policji poszedł

Franko
odpowiada  Karol
7 lat temu

A ty u mamusi na garnuszku.

lech
7 lat temu

Obawiam się jednego, w trakcie takich poszukiwań łatwo może dojść do niebezpiecznych sytuacji. Mam na myśli że osoba postronna może zupełnie nieświadomie zareagować jak poszukiwany i teoretycznie uzbrojony przestępca. (policja nie podała komunikatu o przejęciu broni )
Tfu, lepiej nie kusić losu.

Im prędzej oprycha złapią tym lepiej. Dla wszystkich.

38
0
Napisz co o tym sądziszx