Potrącenie mężczyzny na Raszkowskiej

W piątek przed godziną 14:00 doszło do poważnego potrącenia mężczyzny. Na ul. Raszkowskiej w Ostrowie Wlkp. kierująca z Audi potrąciła mężczyznę, który wybiegał zza innego auta jadącego z przeciwka. Mężczyzna zachował się w sposób niezgodny z prawem.

+

Po potrąceniu przewrócił się i uderzył głową o jezdnię. Krew dość mocno sączyła mu się z głowy. Chwilę po zdarzeniu na miejsce wypadku dotarło na dwóch ratowników medycznych na motocyklach, na co dzień pracujących w ostrowskim pogotowiu.

Udzielili oni mężczyźnie pierwszej pomocy. Po chwili na miejsce dotarło pogotowie oraz policja. Młoda kobieta, która kierowała Audi była roztrzęsiona widokiem starszego wiekiem mężczyzny leżącego na jezdni. Jednak to nie była jej wina.

CZYTAJ  Ruszyła modernizacja schroniska dla zwierząt (ZDJĘCIA)

17 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
motocyklsta
5 lat temu

Wspaniałe zachowanie motocyklisty na zdjęciu ! Więcej takich obywateli !

serek
5 lat temu

fajna ta z audicy, widac ze lubi, mmhh

boy
5 lat temu

z tymi barierkami to poezja

Komentarz
5 lat temu

Stary, a głupi.
Ludzie nie mają wyobraźni, szkoda kobiety z auta.

Fix
5 lat temu

skoro policjanci z opla Insigni potafią łapać przechodniów bez pasów koło leclerca to może zainteresują się ulicą Raszkowską…bo tam faktycznie robi się promenada…..

Olaf
5 lat temu

Mam jedno pytanie, a raczej refleksję,zresztą po kazdym wypadku-co robi to BYDŁO(swiadomie to piszę) stojące i przyglądające się..do pomocy nikt się nie ruszy,wszyscy się zatrzymują,patrzą sobie, jak na jakiś cyrk,kretyńsko komentują,robią zdjęcia.Atrakcję mają z cudzego nieszczęścia…może szanowny pan red.zająłby się tym ohydnym zjawiskiem?

Przykre
odpowiada  Olaf
5 lat temu

Ludzie lubią sensację. Szczególnie Ci prości, lub smarkacze. Chleba i igrzysk! Nie znasz tego? To były igrzyska właśnie?

obserwator1
5 lat temu

Trauma kierującej pozostanie. Przechodziłem i widziałem, ale żeby się zatrzymać i patrzeć?

Mikołaj
5 lat temu

Ja myślę, że niegłupim pomysłem byłoby zrobienie przejścia między lodziarniami. W tym miejscu piesi wiecznie przełażą jak święte krowy. Piszę to jako kierowca często użytkujący ten odcinek drogi, bo na głupotę ludzką leku nie ma, a nie chciałbym znaleźć się w kłopotliwej sytuacji podobnie w jakiej dzisiaj znalazła się kierująca Audi.

Uczestnik ruchu
5 lat temu

Na Raszkowskiej jest strasznie. Kilka przejść dla pieszych, a ludzie i tak włażą pod samochody. Szczególnie przy lodziarniach. Tam trzeba mieć oczy dookoła głowy jak się jedzie. Żal kobiety, bo pewnie i tak swoje przeżyła chociaż to raczej nie była jej wina?

marta
5 lat temu

No i ci cholerni gapie. Co takiego zobaczyliście?

morgi
odpowiada  marta
5 lat temu

Ciebie bez majtek 🙂

17
0
Napisz co o tym sądziszx