Sekcja zwłok 9-latka rzuca nowe światło na wypadek

Są znane wyniki sekcji zwłok zmarłego 9-latka. Do nieszczęśliwego zdarzenia doszło 28 kwietnia w jednym z mieszkań przy ul. Kolejowej w Ostrowie Wlkp. Wstępne okoliczności wskazywały na wypadek przy zabawie na dmuchanym materacu.

+

Pod poprzednim artykułem głos zabrała mama chłopca, której wypowiedź przytaczamy poniżej w całości.

„Szanowni państwo, zdecydowałam sie napisać komentarz ponieważ czytam wasze wypowiedzi, gdybacie oskarżacie współczujecie. Z sekcji zwłok naszego synka wynika ze do zgonu doszlo natychmias. Przyczyna bylo uszkodzenie nerwu blednego w splocie słonecznym na skutek niefortunnego upadku dziecka. Nie bylo to uderzenie. Gdyby bylo mostek obronił by ten nerw. Nie ma tak silnego uderzenia które by doprowadzilo do zgonu. Z sekcji wynika ze to nie byl mocny upadek lecz niefortunny.

W pobliżu byla osoba dorosla bo nie pozostawiamy dzieci bez opieki. Syn bawil sie ze swoim mlodszym bratem. Po upadku kiedy wstal syn powiedzial tato slabo mi i wtulił sie w ramiona ojca który poczuł jak dziecko wykonuje ostatnie oddechy. Natychmiast zaczął reanimację i wykonywał ja do momentu przyjazdu karetki. Lekarz ratownicy robili wszystko by mu przywrócić funkcje życiowe. Po 6 ampułce adrenaliny poczuli puls i zdecydowali o przewiezienu syna do szpitala. Pojechaliśmy za nimi czekaliśmy pod sala. Po jakimś czasie poinformowali mnie ze nic się nie dalo zrobić. Sekcja pptwierdzila ze nerw który został uszkodzony odpowiedzialny jest za prace serca. Nie da sie go zoperować, nic się nie da. Wiec nie obwoniajcie lekarzy oni walczyli, jego tata zwany ojczymem tez walczyl o życie dziecka.

Biegli, dochodzeniowka zajęli sie nami za co bardzo dziękujemy. Zorganizowali nam psychologa, wyjaśnili okoliczności, znaleźli osobę która wykonala sekcje bo jest dlugi weekend i byly problemy. To jest dla nas trudny czas… Jestesmy wierzący i to nas trzyma w przeświadczeniu ze on jest w niebie ze śmierć jest początkiem. Ze jest szczęśliwy…”

CZYTAJ  Zmiana burmistrza w Odolanowie
POLECANE NEWSY
Subskrybuj
Powiadom o

41 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Marcin
6 lat temu

Do „mama” bardzo współczuję i podziwiam wytrwałość że się pani nie zalamala.w sercu na pewno ogromny żal.a jak widzę te śmieszne komentarze śmiesznych ludzi to tych ludzi mi poprostu żal.oby nie doświadczyli tego samego.

Marcin
6 lat temu

Co chwila umiera jakieś dziecko w Ostrowie straszna szkoda czytając te artykuły o śmierci dzieci jest mi bardzo przykro że te dzieciaczki odchodzą

41
0
Napisz co o tym sądziszx