Z narkotykami w samochodzie

Ostrowscy kryminalni zatrzymali 22-latka, który wbrew obowiązującemu prawu posiadał narkotyki. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu i za swój czyn odpowie przed sądem.

+

W okresie minionego weekendu ostrowscy policjanci, jak zawsze dbali o bezpieczeństwo mieszkańców wypoczywających po pracowitym tygodniu. Zwracali uwagę na bezpieczeństwo zarówno osób powracających do domu w późnych godzinach nocnych, jak również o bezpieczeństwo w ruchu drogowym.

W nocy z soboty na niedzielę kryminalni, patrolując teren naszego powiatu, na jednym z parkingów wylegitymowali osoby znajdujące się w osobowym oplu. Podczas legitymowania ujawnili przy jednym z mężczyzn biały proszek. Znaleziona substancja poddana została sprawdzeniu policyjnym testerem, który wskazał, że substancja ta to amfetamina.

21-letni mieszkaniec naszego powiatu został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Mężczyzna usłyszał zarzut posiadania narkotyków i odpowie za swój czyn przed sądem. Grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 2.

CZYTAJ  Ostrowianin miał ponad 2.5 promila

3 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
tes
5 lat temu

Przecież to gorsze niż morderstwo i podofilia

tes
5 lat temu

Straszne napewno zasługuje na dożywocie

CIEKAWSKI
5 lat temu

SUPER

3
0
Napisz co o tym sądziszx