OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Niebezpieczny przejazd kolejowy przy ul. Długiej

Przejazd kolejowy przy ul. Długiej w Ostrowie Wlkp. należy do najbardziej niebezpiecznych. Stosunkowo często dochodzi na nim do awarii systemu rogatek. Kierowcy nie wiedząc czy system tym razem jest sprawny, ryzykują swoje zdrowie i życie.

+

W ostatnim czasie zdarzało się, że rogatki były cały czas opuszczone, przez co zniecierpliwieni kierowcy przejeżdżali przez przejazd nie wiedząc kiedy faktycznie nadjedzie pociąg. W ostatnich dniach jeżdżą tędy pociągi pomimo otwartych zapór. Dopiero po kilkukrotnych interwencjach okolicznych mieszkańców postawiono znak “Rogatki uszkodzone”.

16 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Roześmiany
3 lat temu

Znak stopu jest ignorowany przez kierowców tak samo na Długiej jak i w Tarchałach oraz na Garkach. Dla pobudzenia waszych rozterek czy się uda go przejechać informuję że w zeszłym tygodniu jednemu się nie udało autem i spotkał lokomotywę manewową. Wasz wybor

Irek
3 lat temu

Na całej linii kolejowej idącej z Ostrowa w kierunku Oleśnicy są na chwilę obecną ustawione tymczasowe znaki STOP na czas remontu linii kolejowej. Jadąc do Odolanowa, na przejeździe kolejowym w Tarchałach Wielkich również jest znak STOP. Policja i Straż Ochrony Kolei teraz często w tych właśnie miejscach wyłapują kierowców, którzy się nie zatrzymują… a mandat za nie zatrzymanie się na stopie to o ile dobrze wiem, to ponad 200 zł.

marian
3 lat temu

dzisiaj to jest środa 25, przelecialem tam jak zawsze, no tak z 85, dobrze ze mnie pociag nie dydnął, nadal ten stop tam jest ?

16
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x