Radiowóz dachował, policjant w szpitalu

Policjant kierujący radiowozem wykonał manewr obronny, ponieważ kierowca Audi zajechał mu drogę. W efekcie radiowóz uderzył o krawężnik i przewrócił się na dach.

+

W środowy wieczór ulicą Podmiejską w Kaliszu *przy galerii Amber* jechał lewym pasem radiowóz marki Kia. Z prawego pasa kierowca Audi zajechał mu drogę. Funkcjonariusz odbił co skończyło się wypadkiem.

Policjanta zabrano do szpitala.

CZYTAJ  Nie żyje 16-latek

23 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
?
5 lat temu

Wygląda mi to na niedostosowanie prędkości przez kierującego do panujących warunków atmosferycznych. Mandacik się nalezy

roman
5 lat temu

co z was za barany?? jak policja nie potrafi jeździć?? przecież to Audi zajechało mu drogę i kia odbiła w prawo na krawężnik i w wyniku tego przewróciło się na dach… TAM DO GÓRY JEST TO NAPISANE WIĘC CZYTAĆ KMIOTY ZE ZROZUMIENIEM !! no i napisane jest również że to Kalisz a nie Ostrów…
wracać do podstawówki „spece”

...
odpowiada  roman
5 lat temu

Romanie to jest wersja policji. Chcielibyśmy poznać wersję kierującego audi. W jednym z odcinków „Polskich dróg” jest ukazana sytuacja z kamerki pokładowej zaparkowanego samochodu jak radiowóz uderza w zaparkowane auto i najwyraźniej próbuję dać dyla… jak się potem okazało sprawą zajęły się lokalne media.

Dziękować, że doczekaliśmy czasu, że istnieją ogólnodostępne kamerki i urządzenia monitorujące parametry ponieważ trudno inaczej byłoby wygrać z policją na jakiejkolwiek płaszczyźnie. Boli mnie jedynie jeszcze to, że w przypadku gdy obywatel prawomocnie wygra to koszty sądowe są przerzucane na podatnika…

kolo
5 lat temu

Lewy pas służy tylko do wyprzedzania – dotyczy to także Policji, ale oni to są święte krowy myślą że nie muszą przestrzegać przepisów.

zibi
5 lat temu

….ulica Przymiejska w Kaliszu posiada dwie jezdnie jednokierunkowe a każda posiada dwa pasy ruchu, więc najpierw trzeba logicznie pomyśleć zanim napisze się komentarz do zdarzenia.

???
odpowiada  zibi
5 lat temu

Przymiejska? Pisze ,że Podmiejska-następny głąb jak pisowiec nieczytaty

jelen
odpowiada  zibi
5 lat temu

w polsce obowiązuje ruch prawostronny i mozebyc 5 pasów w jednym kierunku to tak i tak sie jedzie najbardziej skrajnym

JA
5 lat temu

PISOWIEC JESTEŚ BURAK NIE UMIESZ CZYTAĆ.TO BYŁO W KALISZU A NIE W OSTROWIE.

maras
5 lat temu

Do PiSowiec
Przeczytaj jeszcze raz gdzie to się stało

Przykładz idzie z góry
5 lat temu

Skoro policja nie umiemy jeździć to czemu ja mam przepisów przestrzegać? Niech mnie jakiś pies zatrzymie w ostrowie to mu pokaże tego newsa! ?

Maciej
odpowiada  Przykładz idzie z góry
5 lat temu

A potrafisz znawco czytac ze zrozumieniem? Chyba jest napisane kto komu zajechal drogę i że policjant odbił wykonując manewr obronny. Jeśli masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem to wróć do podstawówki

driver
odpowiada  Maciej
5 lat temu

Jak większość społeczeństwa nie przepadam za policjantami, ale może akurat tym razem faktycznie policjant był niewinny. Niech zdrowieje.

ostrowskie psy
odpowiada  Przykładz idzie z góry
5 lat temu

a czym jeździsz ? 😀

teodor 2
5 lat temu

Cóż zdarza się ………..

marko
5 lat temu

niedostosował predkosci do panujacych warunków i niedostosował bezpiecznej odległosci zabrac prawojazdy.I znów podatnik zapłaci

PiSowiec
5 lat temu

Takie rzeczy to tylko w ostrowie. ostrowska policja jest niekompetentna, a sami wymagają od innych przestrzegania ruchu drogowe.

Co innego w Kaliszu: niedosyć że policjancji to spoko goście, znaczy półtorej gościa, to jeszcze ludzie potrafią tutaj dobrze jeździć.

JA
odpowiada  PiSowiec
5 lat temu

BURAK JESTEŚ,NIE UMIESZ CZYTAĆ ŻE TO BYŁO W KALISZU A NIE W OSTROWIE?

aleks
odpowiada  PiSowiec
5 lat temu

Czy ty umiesz czytać?Chyba NIE.Właśnie widać jak w kaliszu potrafią jeżdzić gdyż to zdarzenie miało miejsce w Cebulandi.

Anty
odpowiada  PiSowiec
5 lat temu

No widać, że kłania się czytanie ze zrozumieniem – zdarzenie miało miejsce w Kaliszu więc „takie rzeczy to jednak nie tylko w Ostrowie”

ramzes wędzony
odpowiada  PiSowiec
5 lat temu

Te „PISowiec” z koziej wólki umiesz czytac ze zrozumieniem ??? To przeczytaj jeszcze raz sobie w którym miescie był ten wypadek.Miłego dnia

Maciej
odpowiada  PiSowiec
5 lat temu

Kolejny który nie potrafi czytać ze zrozumieniem. Potrafisz przeczytać i zrozumieć w jakim mieście miało miejsce opisywane zdarzenie?

???
odpowiada  PiSowiec
5 lat temu

Nie odwracaj kota ogonem,Daj żyć kotu…

PitBull
odpowiada  PiSowiec
5 lat temu

Pisowiec kto Ci zamienił głowę z kutasem ? Daj namiary na takich cudotworcow.

23
0
Napisz co o tym sądziszx