Pogryziony 6-latek wychodzi ze szpitala. Będzie impreza!

6-letni Oliwier w piątek opuści ostrowski szpital. Przypomnijmy, że chłopiec został makabrycznie pogryziony przez psa we wsi Dubin (powiat rawicki). I choć przez pierwsze chwile Oliwier walczył o życie, lekarzom udało się go uratować.

+

Pan Wojciech, ojciec Oliwiera powiedział, że na piątek przygotowywane jest huczne przyjęcie powitalnie w rodzinnej miejscowości. Ojciec wspiera syna na oddziale chirurgii dziecięcej, a jego mama jest odpowiedzialna za dopilnowanie wszystkich zachcianek ze strony Oliwiera. A te są dość ciekawe. Chłopiec zażyczył sobie pizzę i szampana Picollo. Życzył sobie też petardy, ale ojciec poinformował go, że teraz nie można strzelać, bo mogą się wystraszyć inne psy.Dorośli mają natomiast w planach zjedzenie udźca. W uroczystości ma wziąć udział aż 40 osób!

Sam Oliwier dokładnie pamięta to co się stało. Traktuje to jak wypadek. Pies należał do szwagra matki dziecka.
– Pies nawet gdy był wypuszczany z kojca, to zawsze był przy nim właściciel. Tym razem jednak go nie było w czasie wypadku. – wspomina Wojciech, ojciec Oliwiera.

Pies ma zostać oddany do schroniska, bo uśpiony być nie może ze względu na młody wiek (2 lata). Zarówno wścieklizny jak i innych chorób nie wykryto u czworonoga. Jak wspomina ojciec chłopca, Oliwier bał się dużych psów, dlatego też unikał psa zza płotu. Poszkodowany chłopiec nie chce już widzieć tego psa jak i też innego od wujka, który na niego czasami warczał.

Oliwier feralnego dnia bawił się z kuzynem. Mama 6-latka poszła do swojej siostry. Szła dookoła ulicą by wejść drugimi drzwiami. W tym czasie Oliwier chciał wrócić do domu by obejrzeć bajki. Wybrał drogę przez podwórko. Matka z synem się minęli.

Ojciec poszkodowanego chłopca jest pod wrażeniem jak znosi to wszystko. 6-latek ma nie odczuwać bólu. Obecnie ma ściągane szwy. Jest ich około 100! Najwięcej ma na twarzy. Pozostałe są na potylicy i pojedyncze na plecach i palcu.

CZYTAJ  Zderzenie audi z fordem (ZDJĘCIA)

Tata zapytał Oliwiera czy chce się obejrzeć. Ten przytaknął i widząc swoją twarz w lusterku – w czasie zmiany opatrunku -powiedział: ooo, krew mam jeszcze na twarzy. To były głównie strupki.

– Teoretycznie to on nie miał części twarzy. Na szczęście udało się to wszystko pozszywać. Niestety brakuje dużej części ucha. Na szczęście słuch jest prawidłowy. – relacjonował Wojciech, ojciec 6-latka.

Leczenie zmierzające do pełnego wygojenia potrwa co najmniej 12 tygodni. Dopiero później będzie można rozważać kwestie plastyczne.
– Uważam, że psu odwaliło. Szwagier miał tego psa od roku. U szwagra nie miał styczności z psem, bo był głównie zamknięty w kojcu. Wszyscy go omijali – mówił ojciec Oliwiera.

Oliwier ma dwóch braci, 9-letniego Oskara i 19-miesięcznego Natana.

31 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
lolek
5 lat temu

Po informacji z tego artykułu śmiem twierdzić że ten 6-latek to jednak rozpuszczony bachor jest. A jego rodzina to typowi polscy pozoranci.
Wina spadła na psa który od początku był źle układany.

Dan
5 lat temu

Pies zamkniety w kojcu, pewnie brak kontaktu z czlowiekiem, brak możliwości wybiegania sie i psu odwalilo. Wiekszosc izolowanych psow ma później sklonnosci do agresji. To wszystko wina człowieka

luśka
5 lat temu

dzielny chłopiec brawo…

....aneta
5 lat temu

Ja niestety robię to w tym samym celu. Przykre.

Mieszkaniec
5 lat temu

Panowie redaktorzy jak widac nadal pozwalaja na publikację komentarzy ludzi typu skoczek z elewatora. Gratulacje dla Was! Admin strony jest po to, aby takie komentarze blokowac. Teraz zagladam tu tylko po to, zeby poczytac nie wiadomosci a komentarze, ktore zostaja tutaj opublikowane.

aaa
odpowiada  Mieszkaniec
5 lat temu

Skoczek pisz sobie co chcesz. Wolny ku… kraj. Jak nie chcecie to nie czytajcie. Żle pisze. Nie całą prawdę pisze. A co to wogóle są za słowa właściciela pieska. Odwaliło mu albo każdy go omijał. To było wychowanie psa. Szkoda tylko psa. Dziecka nie żałuję wcale.

pppiiu
5 lat temu

Cały Radłow wylewa wszystko na łąki nawet usługi robią -traktor i mała beczka 50 zł

pppiiu
5 lat temu

Gospodarz ma krowy pompuje przejeżdża na drugą stronę ulicy i legalnie ok 10 tysi litrów wylewa metr od oloboku?

ROKI
5 lat temu

skoczek z elewatora jutro jest namiezony twujCOMP zobaczymy czy bedziesz tak cwaniakowal w koncu ktos cie uciszy a to bede Ja//////////////////

Jarek
odpowiada  ROKI
5 lat temu

Chętnie się dołącze i mysle że jeszcze „paru” by się znalazło..Odwiedzimy pacjenta, porobimy zdjęcia mordy,imie nazwisko,adres zamieszkania i wstawimy na portal!Co wy na to?

ROKI
5 lat temu

skoczek z elewatora zapraszam cie pajacu debilu i kmiocie pod ten twuj elewator inie pogryze cie debilu jak ten pies a rozszarpie jak jak hiena ZAPRASZAM JESTES STUKNIETY

old dziad
odpowiada  ROKI
5 lat temu

roki popieram cie w 99 procentach jak napiszesz twój bedzie 100

Mieciu
5 lat temu

Skoczek wez sobie tempy baranie zryt lbie skocz z elewatora i bedzie spokoj bo jeste uposledzony temy baranie do szoly sie uczyc nieudaczniku zyciowy

31
0
Napisz co o tym sądziszx