OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Koncert z okazji Dnia Kobiet

7 marca br., z okazji Dnia Kobiet, prezydent Ostrowa Wielkopolskiego zaprasza mieszkanki naszego miasta na dwa koncerty, którego gwiazdą będzie tenor Bogusław Morka, uważany przez znawców za najlepszego tenora śpiewającego w tradycji włoskiego bel canta.

+

Koncerty z okazji Dnia Kobiet odbędą się we wtorek, 7 marca, o godz. 17.00 i 19.30 w Ostrowskim Centrum Kultury. Bezpłatne zaproszenia będą dostępne w kasie OCK od 20 lutego br. Kasa czynna będzie od godz. 8:00.

Ze względu na ograniczoną ilość zaproszeń, olbrzymie zainteresowanie koncertami oraz sugestie naszych mieszkanek, jedna osoba będzie mogła otrzymać maksymalnie 2 wejściówki.

Koncerty Bogusława Morki o godz. 17.00 i 19.30 w OCK już 7 marca 2017 roku. Zaproszenia odbieramy od najbliższego poniedziałku, 20 lutego 2017 r., od godz. 8:00, w kasie OCK przy ulicy Wolności. Na jedna osobę przypadają maksymalnie 2 wejściówki.

Gorąco zapraszamy wszystkie OSTROWIANKI!

10 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
jaja
3 lat temu

Koncerty dla przyjaciółek Beaty Klimek, a naiwne ostrowianki myślą, że to dla nich jak leci. Oj naiwne, naiwne. To już drugi rok tak… W przyszłym roku znowu się to powtórzy i nadal będziecie zaskoczone? W Ostrowie za pieniądze miejskie urządza się spotkania przyjaciół BK, koncerty dla przyjaciół i przyjaciółek BK, a reszta niech się uczy- nie jesteś przyjacielem- na drzewo i nie wypłakuj się naiwniaku.

Grzegorz
3 lat temu

Podobna sytuacja miała miejsce w przypadku wczorajszego koncertu – recitalu fortepianowego japońskiej artystki Hakaku. Wejściówek nie było w kasie już po 8 rano w pierwszy dzień. Na koncercie wszyscy notable z posłami, senatorami i radnymi na czele. Lepiej, żeby te bilety nie były za darmo, bo wtedy szli by tylko ci, którym na tym zależy, dla przyjemności. A Pani prezydent zaprasza tylko swoich. NIestety!

jj
3 lat temu

Dwa koncerty to 800 miejsc na widowni. Dzisiaj o godz. 8.15 – 20.02.2017 r. nie było w kasie OCK ani jednego biletu. Wszystkie zostały rozprowadzone przed otwarciem kasy. Jeżeli kasa wydawała bilety dopiero od 20.02.2017r. od godz. 8.00 – to jak to się stało, że biletów tych po prostu w kasie nie było. 800 szt. po 400 na każdy występ. Pani Prezydent robi Dzień Kobiet za publiczne pieniądze dla “swoich”? Może dyr. OCK skoro jest to instytucja publiczna działająca za pieniądze publiczne rozliczył by się publicznie gdzie te bilety, kiedy i w jakich ilościach i na kogo polecenie się “rozeszły”. Czekamy.

margola52
3 lat temu

No i stało się …około 200 osób mogło otrzymać bilety ,może mniej gdzie reszta dla siebie tylko robią a ochłapy dla zamydlenia oczu …wstyd..

Misia
3 lat temu

urzędniczki to też kobiety

Anna
3 lat temu

Te bilety to tylko wielka ściema. W ciągu 11 minut już bilety były wszystkie rozdane.Jak poinformował nas Dyrektor OCK było ponad 300 biletów do rozdania, pozostałe P.Prezydent zostawiła dla siebie. Szkoda, że tyle było ogłoszeń i szumu a bilety faktycznie nie były możliwe do osiągnięcia dla zwykłych mieszkanek Ostrowa.

marek
3 lat temu

Będzie jak w Lidlu przed promocją jakiegoś badziewia

Zośka
3 lat temu

Tylko raz poszłam po wejściówke na drugi dzień po wydawaniu ich niestety nie otrzymałam bo zabrakło.Oglądając koncert to można było zobaczyć pracownice urzędu i ich kobietki z rodzinki oraz koleżanki.

Hojny biedak
3 lat temu

Jak można zapraszać wszystkie ostrowianki jak ilość wejściówek jest ograniczona?

suzuki
3 lat temu

Ciekawe czy będzie przepychanka o bilety jak w zeszłym roku kiedy to swoją obecnością zaszczycił nas Zbyszek.Artysta o mały włos zszedłby na zawał po tym jak dał trzy koncerty.

10
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x