OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Trwa rozbudowa oddziału noworodkowego

Ku końcowi zmierza rozbudowa Oddziału Neonatologicznego. To jeden z trzech dużych projektów inwestycyjnych realizowanych obecnie w ostrowskim szpitalu. W dobudowanych pomieszczeniach znajdzie się m.in. 8 stanowisk intensywnej terapii noworodka co poprawi komfort pracy i opieki. Będą oczywiście dyżurka lekarska i pielęgniarska, gabinet, ale co bardzo ważne także pokój dla matek, których dzieci przebywają na oddziale. Aż trudno uwierzyć, ale ponad 35 łóżeczek noworodkowych ma niemal cały czas pełne obłożenie, a do Ostrowa trafiają dzieci z całej Wielkopolski!

+

19 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
wiem
3 lat temu

szkoda ze zapomniano o innych oddzialach Inwestycje tylko na SORze i Neonatologii Reszta oddzilow w rozsypceDlugi gonia dlugi.Patologia jest zarzadzanie szpiotalem i podlegla zona Jedyny taki szpital w Polsce

pietrek
3 lat temu

usrajski nie zaslonisz matactw tym niby dobrym sercem,znamy twoje swinstwa i ujawnimy je w stosownym momencie.

babcia
3 lat temu

a ktoś napisał że szpital tonie w długach

w.
3 lat temu

do baby- błyszczysz niewiedzą babo, poczytaj a potem komentuj.

Czarny Chłop
odpowiada  Baba
3 lat temu

A co ma piernik do wiatraka? Tobie kazania prezesa już chyba całkiem zdrowy rozsądek odebrały. Jak kobieta zdecyduje się na posiadanie dziecka to niech jak najbardziej rodzi w przyzwoitych warunkach i pod dobrą opieką.

Baba
3 lat temu

Czy ta wiadomość ucieszy uczestniczki czarnego protestu?

O.
3 lat temu

Nikt nie chcialby ogladac swojego dziecka na neonatologii na oiomie. Ja ogladalam. Czasem tak sie zdarza. Widzialam dzieci ktore pozniej umarly ale walczono o ich zycie do ostatniej minuty. Moja corka urodzila sie w ciezkiej zamartwicy z 1pkt. Wymagala reanimacji. Po dwoch tyg bylysmy w domu. To wspaniale ze ten oddzial bedzie wiekszy bo wiecej dzieci ma szanse zyc!!

czytelnik
odpowiada  Marian
3 lat temu

Nie to są skutki zaniedbania ciąży!!!

tomek
3 lat temu

dr bierła to zona bierły ? tego szefa szpitala ?

Monti
odpowiada  ?
3 lat temu

Gratuluję czujności 🙂 oczywiście… Zapomniałam dodać , że takie świetne warunki, które opisuje znajdują się w szpitalu oczywiście w Ostrowie. No cóż… Mój błąd 😉

19
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x