Magda Gessler w Odolanowie – dzień II

Drugi dzień Kuchennych Rewolucji w Odolanowie już za nami. Tym razem Magda Gessler po wejściu do „Zajazdu u Stefana” poprosiła o jedno z dań mięsnych. To wokół niego wywiązała się dyskusja pomiędzy właścicielką i prowadzącą program. Przed restauracją prawie każdy samochód zwalniał i wszyscy podróżujący zaglądali przez jeszcze odsłonięte okno by dostrzec cokolwiek.

+

Magda Gessler wyszła ze specjalnego busa, gdzie najprawdopodobniej miała poprawiany makijaż oraz fryzurę. Szła pod rękę z jednym z mężczyzn który nawet nosił jej torebkę.

Zanim jednak doszło do głównych nagrań scen z drugiego dnia rewolucji, Magda Gessler nagrała z jedną poprawką komentarz przed wejściem restauracji. Zaraz po tym członkowie ekipy przywieźli dania obiadowe z zupełnie innej restauracji. Po obfitym posiłku, postanowiono nagrać kluczowe sceny. I choć wydawać by się mogło, że po rewolucji będą dania rybne na bazie ryb z Przygodzic lub stawów milickich, to jednak panie prowadziły rozważania nad daniem mięsnym, mającym być magnesem dla klientów z Odolanowa i okolic.

 

W czas krótkiej przerwy do środka dostały się dziewczynki, którym nie tylko udało się zdobyć autograf Magdy Gessler, ale także zrobić wspólne selfie.

 

Gdy degustacja dania się skończyła, ekipa realizacyjna zasłoniła całkowicie okno zlokalizowane od ulicy. Czarny materiał skutecznie zasłaniał dalszy przebieg akcji.

CZYTAJ  Wymyślił kryjówkę na narkotyki, ale nie przewidział jednego

24 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Nk
5 lat temu

Yyyyyyyyyy a dzień trzeci kiedy Xd

Kaśka
5 lat temu

Uważam , że ta nazwa restauracji to w ogóle odbiega od Tego , czego oczekują klienci naszej gminy.

arnold boczek
5 lat temu

Ona jest śmieszna dupa nie smakoszka

KRYSTA60
5 lat temu

pochodzę z Odolanowa , nie byłam w tej restauracji , a po pobycie tej WULGARNEJ BABY z pewnością nie pójdę , a do restauratorów ;’ zrobiliście sobie antyreklamę’

Fix
5 lat temu

Taka restauracja ma szanse przetrwania w miejscu ruchliwym, przy trasie lub w większym mieście.W takim Odolanowie mało kogo stać na to by jadać w restauracji a już ludzie z kasą wolą jechać w bardziej szpanerskie miejsca.Pewno po tej rewolucji dalej będą tylko wesela i stypy…..

Ostrowiak
5 lat temu

Widać kretynów którzy są gotowi się ośmieszyć i upodlić na całą Polskę dla zysku z restauracji wciąż nie brakuje.

Odolanów
5 lat temu

Drugi dzień , a trzeci ? No i jaki finał ? Jesteśmy ciekawi jak po rewolucji p. MAGDY

kontestator
5 lat temu

Nad naszą wsią przeleciał meteoryt
Nad naszą wsią przeleciał, no i zgasnął
Nad naszą wsią przeleciał meteoryt
A jużem, panie, miał zasnąć

Opadły na podłogę sztuczne szczęki
A sołtys sztandar wyjął ze stodoły
Komendantowi spadły wszystkie belki
Nie poszły dzieci do szkoły…

IS
5 lat temu

Dla mnie to Viola Villas jadłodajni,które przerabia na własną modłę. Nieraz proste potrawy smakują lepiej niż wykwintne,kilkakrotnie droższe dania. Nie znam jej osobiście, ale wizerunek,jaki kreuje swoim zachowaniem podczas nagrań nie zachęca mnie do polubienia jej. Może prywatnie fajna,ale jako gwiazda programów kulinarnych i kulinarnopochodnych nieprzyjemna w obyciu. A właściciele w ten sposób zwabiając ją szukają klientów. Życzę smacznego przy własnym stole.

o
5 lat temu

ciekawe, czy pani Magda zajrzy do swojej poprzedniej rewolucji – „Golonki w pepitkę” 🙂

24
0
Napisz co o tym sądziszx