Kobieta zaczadziła się w łazience

W sobotę o godzinie 23:30 znaleziono ciało kobiety w jednym z mieszkań przy ul. Gimnazjalnej. 49-letnia ostrowianka brała kąpiel. Gdy dłuższy czas nie wychodziła z łazienki, jej mąż zainteresował się czy nie potrzebuje pomocy. Po dostaniu się do środka stwierdził brak oznak życia u swojej żony.

+

Mąż poszkodowanej rozpoczął reanimację.  Załoga pogotowia przewiozła ją na SOR do ostrowskiego szpitala,  gdzie ostatecznie stwierdzono zgon pomimo długiej reanimacji.

Z uwagi na wysokie stężenie tlenku węgla (czadu) zaczadziła się. Zarówno jej męża jak i córkę zabrano profilaktycznie do szpitala, ponieważ też byli narażeni na wdychanie czadu, ale w znacznie krótszym czasie.

Apelujemy by wszyscy, którzy posiadają termy/piecyki gazowe nabyli czujniki czadu (koszt od 35 zł w internecie do 100/150 zł w sklepie tradycyjnym). Ten niewielki jednorazowy koszt może uratować Wasze życie lub Waszych bliskich.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Ostrów znowu zalany (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o

19 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Koleżanka
7 lat temu

Wyrazy współczucia dla rodziny.Znałam koleżankę z lat szkolnych często spotykałyśmy się zawsze miła uśmiechnięta . Bardzo mi smutno . Kondolencje składa koleżanka z rodziną. Wciąż nie mogę w to uwierzyć .

Koleżanka
7 lat temu

Serdeczne wspöłczucia dla rodziny Znałam koleżankę ze szkoły bardzo miła sympatyczna osoba . Bardzo mi smutno ,często spotykałyśmy się i zawsze była wesoła i uśmiechnięta . Jeszcze raz wyrazy współczucia .Koleżanka z lat szkolnych z rodziną .

Wk
7 lat temu

27 stycznia o godz 12 we farze

Tomek
7 lat temu

Czy wiadomo może kiedy odbędzie się pogrzeb?

xd
7 lat temu

Jeżeli wynajmujemy mieszkanie od spółdzielni lub m.zg.m i są to rzeczy zawarte w umowie czyli np. grzejniki elektryczne,termy gazowe lub elektryczne, kuchenki gazowe lub elektryczne przez okres 5 lat spółdzielnie lub m.z.g.m-y muszą usunąć usterkę lub ewentualnie wymienić na nowy sprzęt ( 5 lat eksplatacji) po tym okresie spoczywa to na osobie która wynajmuje mieszkanie.

Zdzichu
7 lat temu

Tak czytam te komentarze – ludzie a co wy dajecie z siebie aby te termy kontrolować przecież to wasz sprzęt a nie spółdzielni – ale jak taki jeden z drugim jeździ na tym rowerze zimą gdzie snieg i lód nie nie dziwi, ze ten jeden z drugim w ogólne nie myśli – bo ten głupi łe… – ma przemarznięty

klient osm
7 lat temu

Może spółdzielnia pomyśl o naszym zdrowiu ’!!!

19
0
Napisz co o tym sądziszx