Śmiertelnie ugodził nożem

W poniedziałek o godzinie 11:30 na kaliskim dworcu PKS doszło do śmiertelnego ugodzenia nożem. Z ustaleń policji wynika, że 59-letni mężczyzna, pracownik gospodarczy, odgarniał śnieg wokół budynku dworca. W pewnym momencie podszedł do niego od tyłu 26-latek, który ugodził go nożem w plecy. Poszkodowany pracownik zmarł w kaliskim szpitalu pomimo trzykrotnej reanimacji w skutek rozległego krwotoku wewnętrznego.

+

Nieoficjalnie udało się nam ustalić, że 26-latek został wyrzucony z domu przez matkę. Jego ojciec ma problemy alkoholowe. Nożownik ma wyższe wykształcenie i w ostatnim czasie przebywał poza rodzinnym domem. Jednak w dniu dzisiejszym był zadbany (ogolony), co wyklucza krążącą teorię, że był bezdomnym. W chwili zatrzymania był trzeźwy, ale policjanci zabezpieczyli krew pod kątem stwierdzenia substancji odurzających.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Mieszkańcy skarżą się na remont mostu
Subskrybuj
Powiadom o

3 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
suzuki
7 lat temu

Przygnębiająca historia za takie haniebne czyny powinna być kara śmierci.

rach ciach i w piach
7 lat temu

Nie pojmuję,zabił postronną osobę?Będąc nie ogolonym jest się bezdomnym?Jaki był motyw zbrodni?Kogo obchodzi czy był pod wpływem czego kolwiek,kameń do szyjii do prosny,a nie utrzymywać bestie na koszt społeczeństwa,bo to jest właśnie nie ludzkie.

xxxxx
7 lat temu

dopki na bank

3
0
Napisz co o tym sądziszx