Element spadł z ciężarówki na osobówkę. Interweniował śmigłowiec

W czasie jazdy od naczepy samochodu ciężarowego oderwał się uchwyt metalowy, który spadł na jadący za nim samochód osobowy. W wyniku zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń ciała. Policjanci kierującego ciężarówką ukarali karą grzywny. 

 +

Tuż po godzinie 9:00  dyżurny policji w Ostrzeszowie otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości  Kotowskie (gmina Ostrzeszów).

Policjanci na miejscu zdarzenia ustalili, że od naczepy pojazdu ciężarowego marki scania urwał się metalowy uchwyt, który następnie spadł na jadący za nim samochód osobowy marki toyota. Osobówką kierowała 38-letnia mieszkanka powiatu ostrowskiego, która nie odniosła żadnych obrażeń ciała. Samochodem ciężarowym kierował 50-letni mieszkaniec Białorusi.

Policjanci sprawdzili trzeźwości kierujących – byli trzeźwi. Obywatela Białorusi stróże prawa ukarali mandatem karnym gotówkowym.

CZYTAJ  Pożar w kościele. Wierni stanęli na wysokości zadania

33 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
poco
6 lat temu

Jak do takich kolizji będzie wysyłany ten helikopter to …………każdy niech sobie odpowie.???

jarek
6 lat temu

Albo ta z tojoty ma znajomosci [vip] albo chce wyłudzic odszkodowanie, sprawdzcie to,,,,

porto
6 lat temu

Ten Helikopter to po co???

dest
6 lat temu

o jakich limitach piszecie? jaki zamęt siejecie? Spójrzcie na to z innej strony. Może załoga się doszkala, uczy się lądować w trudnym terenie i działać pod presją czasu a każda okazja, nawet wypadek bez ofiar jest na miarę złota. Najlepiej wszystkim zarzucać niekompetencję, kombinatorstwo, olewactwo nie próbując nawet wniknąć w szczegóły. Zobaczcie nieraz jak trenują strażacy, policjanci, kryminalni – i to też za nasze pieniądze, a dlaczego? Żeby być lepiej wyszkoleni. Nie życzę nikomu, żeby się stał ofiarą wypadku, a potem bredził, że pomoc przyszła za późno.

94latek
odpowiada  dest
6 lat temu

kolego… Personel latającej karetki jest wyszkolony i przeszkolony zarazem, nie do takich akcji. O jakiej okazji piszesz? O takiej? Jeszcze raz napisze. Oni sa doskonale przeszkoleni. Nic tu po Tobie kolego…

stefan
6 lat temu

wjechała pod tira , a nie ze cos spadło,

Ola
6 lat temu

ciekawe czy jak zginął by ktoś bliski to też by wszyscy mówili jak ma to zrobić

lala
odpowiada  Ola
6 lat temu

Gdyby babcia miała wąsy i rure bylaby dziadkiem

lola
odpowiada  lala
6 lat temu

Różnie to bywa. Anna Grodzka rurę ma i gdyby się nie goliła to wąsy tez by miała, a jest babcią!

jan
odpowiada  lola
6 lat temu

A z ciebie lola wredna … Życie cię nie będzie rozpieszczać, każde zło do nas wraca.

paradoks sraczki-żadko,a często:-)
6 lat temu

Początek roku to aby limit wyrobić to do zatwardzenia czy innej sraczki polecą,a za połową roku na dopach siedzieć będą do łimit się wyczerpał,i tylko karawany już po skóre pojadą.

olo

ZAŁOSNY jest ktoś, kto chce „błysnąć dowcipem”, a zamiast tego się ośmiesza swym analfabetyzmem – jak już . to RZADKO, szanowny panie..

mm

Być może w jakieś mierze muszą na siebie zarobić i kierować się limitami. Na tym polega fortel kapitalizmu i zawiłych przepisów…

94latek

Racja paradoks. Racja absolutna.

Pocalujta wójta
6 lat temu

Do mig a jak tirowiec ma ściągnąć lód z dachu ?? Polska to nie Niemcy gdzie na każdej stacji jest rampa do usuwania lodu tirowiec to nie ptaszek że wleci na dach ogarnij się i zrub najpierw kontrolę w swoich majtkach czy nie zmalał

ps
odpowiada  Pocalujta wójta
6 lat temu

„zrub” test gimnazjalny!

Odmrazacz
odpowiada  Pocalujta wójta
6 lat temu

……kolo…rozpalić ognisko….i lód wnet zniknie……..prawa fizyki…..buhaha

Zzzz
6 lat temu

Czy jak moje auto się uszkodzi to też mogę się spodziewać TAXI ze śmigłami? Podajcie cennik za kilometr. A tak na poważnie, to ten kto wysłał śmigłowiec do takiego banalnego zdarzenie powinien pokryć koszty tej eskapady. O pozbawieniu pracy nie wspomnę.

olo
odpowiada  Zzzz
6 lat temu

jak zwykle pełno tu wszystkowiedzących ekspertów..śmiesznych,aż żal..Problem w tym,że treść zgłoszenia i opis wypadku przez osobę zgłaszającą często nijak się ma do stanu faktycznego..skąd niby dyspozytor ma wiedzieć , jak jest naprawdę?Nagminne są zgłoszenia typu” nieprzytomny ,nie oddycha” ..a na miejscu leży rozbawiony pijaczek…Gdyby zdarzenie miało poważniejsze konsekwencje – te same wszechwiedzące jełopy pisałyby” a po co helikopter w Michałkowie,czemu nie poleciał?”.

lala
odpowiada  olo
6 lat temu

znajac zycie i glupie kobiety za kierownicą… to może ta rozhisteryzowana baba zadzwonila na 112 i dyspozytor zgłupiał ze jakas rzeź tam jest po wypadku z ciezarówka… a tam maska tylko uszkodzona… nawet lampa nie dostała…

jan
odpowiada  lala
6 lat temu

Podpisał się lala a pisze o rozhisteryzowanych babach? To kim jesteś? Masz problem z własną płcią czy żadna cię nie chce i wylewasz tu jad ?

Zzzz
odpowiada  olo
6 lat temu

Jełopem to jesteś ty. Dyspozytor o sytuacji i stanie rannych, czy innych ofiar dowiaduje się od zgłaszającego. Według twojej logiki to faktycznie powinni latać do „rozbawionych pijaczków”. Pamiętaj, że w tym czasie ktoś naprawdę potrzebujący mógłby potrzebować szybkiej pomocy.

M.
6 lat temu

Świadek zdarzenia poinformował służby o zderzeniu ciężarówki z autem osobowym, stąd została podjęta decyzja o zadysponowaniu śmigłowca. Taka wiadomość została podana na innym portalu informacyjnym. Pytanie tylko, czemu dyspozytor nie uściślił co dokladnie się stało i czy są osoby poszkodowane.

94latek
odpowiada  M.
6 lat temu

Czyli winien dyspozytor. Panie dyspozytor! Ogarnij sie pan. Pytania do świadka nie bolą! No chyba że świadka pytania parzyły!

karen
odpowiada  M.
6 lat temu

Do niezadowolonych; gdy będziecie kiedyś dzwonili na pogotowie i z trzęsącymi rękami wybierzecie numer, to po takich wpisach spodziewajcie się wielu pytań od bojącego się podjąć szybką decyzję dyspozytora a w tym czasie będziecie patrzeć jak ktoś, być może wasz bliski, będzie umierał. W stresie będziecie mam nadzieję umieli logicznie odpowiadać na pytania czego wam życzę.

94latek
odpowiada  karen
6 lat temu

Rozumiem że ta kobieta na oczach świadka umierała tak?????????? Bądz kurna realistką kobieto jednaaa…!!

33
0
Napisz co o tym sądziszx