Element spadł z ciężarówki na osobówkę. Interweniował śmigłowiec

W czasie jazdy od naczepy samochodu ciężarowego oderwał się uchwyt metalowy, który spadł na jadący za nim samochód osobowy. W wyniku zdarzenia nikt nie odniósł obrażeń ciała. Policjanci kierującego ciężarówką ukarali karą grzywny. 

 +

Tuż po godzinie 9:00  dyżurny policji w Ostrzeszowie otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w miejscowości  Kotowskie (gmina Ostrzeszów).

Policjanci na miejscu zdarzenia ustalili, że od naczepy pojazdu ciężarowego marki scania urwał się metalowy uchwyt, który następnie spadł na jadący za nim samochód osobowy marki toyota. Osobówką kierowała 38-letnia mieszkanka powiatu ostrowskiego, która nie odniosła żadnych obrażeń ciała. Samochodem ciężarowym kierował 50-letni mieszkaniec Białorusi.

Policjanci sprawdzili trzeźwości kierujących – byli trzeźwi. Obywatela Białorusi stróże prawa ukarali mandatem karnym gotówkowym.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Nie żyje. Został przygnieciony przez drzewo
Subskrybuj
Powiadom o

33 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
poco
7 lat temu

Jak do takich kolizji będzie wysyłany ten helikopter to …………każdy niech sobie odpowie.???

jarek
7 lat temu

Albo ta z tojoty ma znajomosci [vip] albo chce wyłudzic odszkodowanie, sprawdzcie to,,,,

porto
7 lat temu

Ten Helikopter to po co???

dest
7 lat temu

o jakich limitach piszecie? jaki zamęt siejecie? Spójrzcie na to z innej strony. Może załoga się doszkala, uczy się lądować w trudnym terenie i działać pod presją czasu a każda okazja, nawet wypadek bez ofiar jest na miarę złota. Najlepiej wszystkim zarzucać niekompetencję, kombinatorstwo, olewactwo nie próbując nawet wniknąć w szczegóły. Zobaczcie nieraz jak trenują strażacy, policjanci, kryminalni – i to też za nasze pieniądze, a dlaczego? Żeby być lepiej wyszkoleni. Nie życzę nikomu, żeby się stał ofiarą wypadku, a potem bredził, że pomoc przyszła za późno.

94latek
odpowiada  dest
7 lat temu

kolego… Personel latającej karetki jest wyszkolony i przeszkolony zarazem, nie do takich akcji. O jakiej okazji piszesz? O takiej? Jeszcze raz napisze. Oni sa doskonale przeszkoleni. Nic tu po Tobie kolego…

stefan
7 lat temu

wjechała pod tira , a nie ze cos spadło,

33
0
Napisz co o tym sądziszx