OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Michalinkę czeka jutro operacja

Rodzice Michalinki, na której operację serduszka w niemieckiej klinice złożyli się Państwo w ramach zbiórki, poinformowali o konieczności przeprowadzenia nowego zabiegu. Wszystko za sprawą złożoności wady.

+

Oto treść komunikatu ze strony rodziców:

|O tym, że Michalinka jest dla nas kimś wyjątkowym wiedzieliśmy już wtedy, kiedy była jeszcze bezpieczna w brzuszku mamy. Po porodzie okazało się, że nasza Kruszynka jest wyjątkowa również dla medycyny… Kochani, po licznych badaniach i długiej obserwacji okazało się, że wada serduszka, którą ma nasza Misia jest bardziej skomplikowana niż do tej pory myśleli lekarze…

Najprawdopodobniej dzieci z tym schorzeniem jest na świecie bardzo niewiele… Tym bardziej jesteśmy wdzieczni, że dzięki Bożej Opatrzności i Waszej pomocy mogliśmy trafić do Profesora Edwarda Malca oraz dr Katarzyny Januszewskiej, ponieważ w pełni ufamy ich kompetencjom. Wada Misi jest wyzwaniem, ale wiemy, że ta historia bedzie miała tylko szczęśliwe zakończenie.

Serduszko Michalinki narazie dobrze sobie radzi, ale saturacja wciąż jest niestabilna. Bez pewności, że ten parametr jest ok nie możemy wrócić do domu. W związku z tym dziś zapadła decyzja o nieplanowanej wcześniej operacji, która odbędzie się jutro… Dziękujemy za Wasze dotychczasowe wsparcie i wciąż bardzo prosimy o modlitwę.

0 0 głos
Oceń temat
3 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Mama
3 lat temu

Trzymam kciuki napewno sie wszystko powiedzie.

Jurek
3 lat temu

Wszystko będzie ok ! trzymamy kciuki !

M
3 lat temu

Biedna Dziecinka… Będę się modlić, Bądźcie dzielni Drodzy Rodzice

3
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x