OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Policja podsumowuje Sylwestra/Nowy rok

Ponad pięćdziesiąt interwencji publicznych, 2 nietrzeźwych kierujących, 5 kolizji drogowych, to bilans sylwestrowo-noworocznej nocy na terenie powiatu ostrowskiego.

+

Jak co roku, sylwestrowa noc była bardzo pracowita dla ostrowskich policjantów. W tym szczególnym czasie nad bezpieczeństwem bawiących się na terenie naszego miasta i całego powiatu czuwała zwiększona liczba policjantów.

Policjanci na terenie całego powiatu interweniowali ponad 50 razy, a interwencje, zarówno te w miejscach publicznych jak i domowe dotyczyły głównie nieporozumień pomiędzy uczestnikami zabaw oraz zakłóceń ciszy nocnej czy porządku publicznego.

Na drogach naszego powiatu, odnotowano 5 kolizji drogowych. Zatrzymano 2 nietrzeźwych kierujących.

Niestety zdarzyły się też osoby, które w znaczący sposób przeceniły swoje możliwości z alkoholem. Te zachowujące się agresywnie, z uwagi na bezpieczeństwo innych osób oraz ich samych, zostały zatrzymane do wytrzeźwienia.

31 grudnia około godziny 17:40 oficer dyżurny ostrowskiej jednostki Policji przyjął interwencję, podczas której na numer alarmowy zadzwoniła kobieta, informując o mężczyźnie, który oddalił się z miejsca zamieszkania z myślami samobójczymi. Ponieważ dużą rolę zaczął odgrywać czas, policjanci natychmiast ustalili dane mężczyzny. Dyżurny ustalił miejsce w którym mógł przebywać mężczyzna i bezzwłocznie skierował tam policjantów. Mundurowi zastali 46-latka, który był roztrzęsiony i nie potrafił wytłumaczyć powodu swojego zachowania. Mężczyźnie zapewniono opiekę lekarską.

31 grudnia około godziny 19:30 policjanci otrzymali informację o usiłowaniu kradzieży z włamaniem do mieszkania jednego z bloków w Ostrowie Wielkopolskim. W noc sylwestrową policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży z włamaniem do domu jednorodzinnego na terenie Raszkowa.

10 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
benny
3 lat temu

u nas jest zahir kecbab, kolo pkp. tam tacy pracuja,

mila
3 lat temu

ten 21 latek to chwast, dobrze mu

czytelnik
odpowiada  kefir
3 lat temu

“Nie odpowiadaj głupkowi, bo sam wyjdziesz na durnia.”

PISIEWICZ
odpowiada  wit
3 lat temu

Otóż zginął dobry Polak,patriota i katolik,stojący na straży polskości ziem nad Wisłą.Tacy dzisiaj są hołubieni przez rządzących i to są właśnie efekty.rozpasania bandyctwa i kibolstwa będącego zbrojnym ramieniem PiS !!!

kefir
3 lat temu

Do tego poniżej. Bo myślę, analizując dni i godziny wpisów, ze to ten sam głupek pisał. O czym w ogóle piszesz?:)

ja
odpowiada  ŁUKASZ P
3 lat temu

Został zabity polski bandyta w czasie rasistowskiego napadu, rabunku oraz użycia materiału wybuchowego. Winni tego są wszyscy politycy PIS którzy napędzają nienawiść do obcych.

kim
odpowiada  ŁUKASZ P
3 lat temu

Zabił bandytę (chwasta) posiedzi jak za człowieka. Smutne

wit
odpowiada  roman
3 lat temu

Skoro społeczeństwo nie potrafi oczyścić się samo z chwastów niech je czyszczą imigranci.
Za komuny tego nie było. 27 lat indoktrynacji religijnej spowodowało to co mamy.

roman
3 lat temu

Dobrze że u nas w Ostrowie nic podobnego się nie wydarzyło, chodź złodzieje są wszędzie ! A potem winny ten co bronił swojego interesu…… przykre.

ŁUKASZ P
3 lat temu

w Ełku byl Sylwester, cos sie dzialo,,,,,

10
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x