Co zostanie zrobione w Ostrowie w 2017 r.?

Prezydent Beata Klimek zaprezentowała planowane inwestycje, które mają zostać zrealizowane w 2017 roku. Na wszystkie cele zostanie wydane 34 miliony zł, a całkowita suma wydatków wynosi 265 milionów zł. Warto zapoznać się ze szczegółami, bo będzie się działo w naszym mieście.

+

CZYTAJ  Ostrowianie skomentowali mecz Polski z Francją

19 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Darek
5 lat temu

Czy ja dobrze widzę że wydamy 11 milionów na muzea i galerie a tylko 1,2 miliona na przedszkola. Brawo WY

Marycha
5 lat temu

TACZAKA

???????

Zainteresowana
5 lat temu

Widać dobra zmiana zbliża się do Ostrowa. Zresztą senator się już do miejskich pomysłów przyklejał. Góra kazała to się wykazał. A kasę miejską na dziwne rzeczy wydają. Oj tam , za to będzie się można na basenie wykąpać, tylko nie można będzie się przebrać. Dobra zmiana jak nic.

Zwirki
5 lat temu

Witam a co z planami na ulicę Zwirki pani prezydent juz była pani tutaj i oględziny robiła i co poszło w zapomnienie proszę o odpowiedź magistratu na ten temat

Obywatel
5 lat temu

Koszt ramy północnej z której zrezygnowano z tego co rozumiem w tym roku to wstępnie 35 mln a i tak wyjdzie więcej jak zawsze. Hala lodowiskowa, Muzeum 3D, Mediateka razem kosztuje 16 067 000 zł! Po co w ogóle w Ostrowie jakaś Mediateka czy Muzeum 3D? Fajnie, że dbamy o kulturę ale nie w momencie gdy mamy pilniejsze potrzeby. Przebicie się ulicą Osadniczą i Towarową całkowicie by usprawniło przejazd przez Ostrów. Przecież w godzinach szczytu korek na Krotoszyńskiej ciągnie się często prawie do ronda przy Gim. 4.

Bodo
odpowiada  Obywatel
5 lat temu

Sęk w tym, że to była koncepcja Urbaniaka w ramach kolejnego odciążenia ruchu w mieście. I z tego to powodu jest dla jaśnie nam panującej niemożliwa do zrealizowania.

ewwwwa
5 lat temu

co z ulicą Chodkiewicza do OKÓLNEJ brak chodnika ///?

what
5 lat temu

gdzie uemijscowiona bedzie silownia lewandowksi?

oooo
5 lat temu

A co z ulicą Miodową ????

Marian
5 lat temu

ta mediateka za prawie 6 baniek jest bardzo potrzebna w ostrowie

Bilbo
odpowiada  Marian
5 lat temu

Pewnie Dragoteka lub Koksoteka była by lepsza i bardziej na czasie.

Joanna
odpowiada  Marian
5 lat temu

Przecież Polacy nie czytają ! w Ostrowie jest inaczej ? przecież jedyny kontakt jaki mają z kulturą to spacery po galerii ostrovia!

Maxi
5 lat temu

Ulica Wiklinowa jest drogą powiatową i będzie od Krotoszyńskiej do Radłowa zrobiona przez powiat i gminę Raszków także w 2017 roku. Będzie ulica wraz ze ścieżką rowerową.

ostrowiak
odpowiada  Maxi
5 lat temu

a po chol…. – następna ścieżka rowerowa z dróg jest chociaż podatek który płacą kierowcy a tłuki na rowerach to nic wkładu nie robią

19
0
Napisz co o tym sądziszx