BMW przeleciał przez rondo na Grabowskiej

Udostępnij
Tweet

Cóż to musiała być za prędkość. Niezwykłą brawurą wykazał się około 25-letni mężczyzna, który w nocy z 24/25 grudnia 2016 r. doprowadził do nietypowego zdarzenia drogowego. Około godziny 4:30 nad ranem, kierowca BMW jadąc ulicą Grabowską od strony Wtórku, z impetem wjechał w środek ronda.

+

Skutkiem czego było ścięcie brzozy skarłowaciałej, staranowanie metalowego ogrodzenia od targowiska, by na końcu rozwalić ceglany mur okalający cmentarz. Młodzieniec widząc, że sam nie odjedzie, poprosił kolegów o pomoc. Ci przyjechali białym busem i próbowali wyszarpać osobówkę z ogrodzenia. To zakończyło się pęknięciem paska holowniczego. Kierowca BMW oddalił się z miejsca kolizji.

Ostatecznie przybyły 3 radiowozy, a po godzinie 7:00 zjawił się wspomniany mężczyzna. Miał lekką ranę na głowie. BMW było zarejestrowane w Danii.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Nowa pływalnia na ukończeniu. Tak się prezentuje (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o

55 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Kamy
7 lat temu

Rej się w grobie przewraca, kiedy czyta taką polszczyznę…a już mówił, że Polacy nie gęsi… atu zonk.

Krzysztof
7 lat temu

Starą mapę miał w nawigacji.

ŁUKASZ P
7 lat temu

nn ma racje, chynowa kierunek na łąki, wysocko, tam najwieksze pijusy, ŁYSY MAREK, RUDY KAROL, jezdza ibiza srebrna

nn
7 lat temu

podobno kierowca z m. Chynowa ? w tech miejscowościach to reguła jazdy na dwóch gazach.
Pijani uzytkownicy pojazdów wszystkich nacji w miejscowosiach Chynowa, Przygodziczki , to tam od kilku lat norma i plaga . Dzielnicowy znany jest tam jak YETI – moze o nim gdzies mówia, ale go nikt nie zna . Radiowozu i działan nie ma od lat. Zatrzymane prawo jazdy w tym rejonie to od lat tabu . Pijanstwo , demoralizacja to tam tradycja . Gdzie jest Policja RD ? bo o lokalnym posterunku to juz tragiczna
historia . PYTANIE mamy na terenie gm. komisariat Policji ? policjantów, komendantów ?? jak sa to w głębokiej konspiracji

55
0
Napisz co o tym sądziszx