OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Lista nagrodzonych – Gwiazdka na Rynku 2016

Zapal światło ponad nami…  18 grudnia 2016

Lista nagród:

1. Izabela Łyszawa Górzno
2. Klasa 6 Uciechów
3. Wiktor Sówko Chotów
4. Marek Nawrot Ostrów Wlkp.
5. Patrycja Kopa Gorzyce Wielkie
6. Krzysztof Komorowski Ociąż
7. Barbara Cieślińska Czarnylas
8. Ryszard Mróz Ostrów Wlkp.
9. Paulina Wczesna Przygodzice
10. Paweł Gierczyński Gorzyce Wielkie
11. Karol Kasprzak Ostrów Wlkp.
12. Stefan Nowacki Kalisz
13. Dagmara Duczmal Sośnie
14. Sebastian Guzikowski Ostrów Wlkp.
15. Leokadia Łuczak Ostrów Wlkp.
16. Roksana Klich Ostrów Wlkp
17. Zofia Namysł Ostrów Wlkp.
18. Alicja Karpińska Ostrów Wlkp
19. Dawid Bury Ostrów Wlkp.
20. Agata Rybak Ostrów Wlkp.
21. Barbara Rybak Ostrów Wlkp.
22. Klaudia Szewczyk Ostrów Wlkp.
23. Ryszard Wawrocki Jarocin
24. Monika Lisiecka Ostrów Wlkp.
25. Kacper Czajka Ostrów Wlkp.
26. Iwona Duczmal Ostrów Wlkp
27. Koszarda Kajewak Chruszczyny
28. Zuzanna Cierlak Gorzyce Wielkie
29. Michał Paszkowiak Ostrów Wlkp.
30. Anna Zudlińska Ostrów Wlkp.
31. Sylwia Jezierska Śliwniki
32. Hubert Uciechowski Ostrów Wlkp.
33. Dorota Waliszewska Ostrów Wlkp.
34. Wiktor Malesa Wysocko Wielkie
35. Oliwer Kalbarczyk Ostrów Wlkp.
36. Anna Kostrzewska Ostrów Wlkp.
37. Małgorzata Pietrzyk Ostrów Wlkp.
38. Patryk Ląg Ostrów Wlkp.
39. Aneta Tasarek Ostrów Wlkp.
40. Antoni Szlachta Łąkociny
41. Wiesława Wolniak Ostrów Wlkp.
42. Monika Niełacna Karski
43. Blanka Nowak Wysocko Małe
44. Sebastian Gierzykowski Ostrów Wlkp.
45. Bartosz Karbowy Kocina
46. Weronika Ratajszczak Ostrów Wlkp.
47. Julia Tomala Śmiłów
48. Piotr Bartczak Ostrów Wlkp.
49. Grzegorz Fabiszczak Gostyczyna
50. Wiktor Kałajak Ostrów Wlkp.
51. Tymon Kokot Przygodzice
52. Ada Czajka Ostrów Wlkp.
53. Wiktoria Kowalczyk Kąty Sląskie
54. Maja Kowalczyk Ostrów Wlkp.
55. Beata Pluta Nowe Skalmierzyce
56. Marcin Nawrot Ostrów Wlkp.
57. Jesica Koryciak Chruszczyny
58. Nina Gaszczyńska Gostyczyna
59. Michał Janicki Zacharzew
60. Bianka Kupczyk Ostrów Wlkp.
61. Agnieszka Jędras Boczków
62. Paulina Leka Ostrów Wlkp.
63. Bożena Ibron Ostrów Wlkp.
64. Aleksandra Chorecka Kużnica Kącka
65. Malwina Kusza Ostrów Wlkp.
66. Maja Świec Biskupice
67. Marcin Rybak Ostrów Wlkp.
68. Igor Grzęda Gostyczyna
69. Katarzyna Stleta Ostrów Wlkp.
70. Sandra Krupka Cegły
71. Weronika Chałupnik Ostrów Wlkp.
72. Aleksandra Ziętek Raszków
73. Maja Rembiak Czekanów
74. Mieszko Szczepaniak Ostrów Wlkp.
75. Katarzyna Poczta Mazury
76. Sara Gaszczyńska Leziona
77. Jakub Grzeszczyk Strzegowa
78. Kacper Jańczak Chotów
79. Aleksander Szwedek Ostrów Wlkp.
80. Kamila Wichura Radłów
81. Bożena Chmielewska Ostrów Wlkp
82. Adrian Skrobański Kałkowskie
83. Urszula Niewiejska Ostrów Wlkp.
84. J. Zawiślak Daniszyn

Gratulujemy!

Uwaga!

Nagrody można odbierać w siedzibie Stowarzyszenia „Ostrowianie Dzieciom Specjalnej Troski” w Ostrowie Wielkopolskim ulica Wolności 8 (w podwórzu, za przedszkolem).

Wydawanie nagród :

    Poniedziałek 10,oo – 11,3o

    Czwartek 16,3o – 17,3o

Nagrody – zgodnie z regulaminem Urządzania Loterii Fantowej będą wydawane do dnia 13 stycznia 2017 roku. Po tym terminie nagrody nie będą wydawane.

Wszystkim, którzy kupili cegiełkę dziękujemy za pomoc dla dzieci pokrzywdzonym przez los!
Pozdrawiam i życzę spokojnych Świąt Bożego Narodzenie oraz zdrowego Nowego 2017 Roku
Prezes Zarządu Stowarzyszenia
Adam Wasiela

0 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x