21-latek z BMW ściął latarnię w centrum Ostrowa

W poniedziałek około godz. 14:45 doszło do niecodziennego zdarzenia drogowego. 21-latek kierując swoim BMW, jechał Aleją Słowackiego od strony ul. Krotoszyńskiej. Na łuku drogi, będąc na lewym pasie, stracił panowanie nad samochodem i z impetem wjechał na pobocze. Po drodze ściął latarnię, a następnie zatrzymał się pod ogrodzeniem.

+

Złamana u podstawy latarnia przewróciła się na przejeżdżającą Toyotę Yaris. Jednakże konstrukcja latarni z włókna szklanego, a tym samym niewielki ciężar, nie spowodowały mocnych uszkodzeń na osobówce. Kierowca BMW miał założone opony zimowe.

 

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Beata Klimek nadal prezydentem!
Subskrybuj
Powiadom o

94 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ja
5 lat temu

Kolejny debil w BMW typowo ostrowsko

Waldek
7 lat temu

Te niby opony zimowe to lata świetności mają już dawno za sobą….

s3
7 lat temu

ma racje inzynier, tirem jak jednemu przyjebalem to karty juz nie odbije na tej ziemi

inżynier
7 lat temu

Szanowny panie” kropeczka” . na odcinku między Czekanowem a zjazdem do Com 40 (przy Mercedesach) zdarzają się idioci którzy wyprzedzają 100 metrów od Mercedesa i nagle zjeżdzają do robolni żeby odbić kartę robola powodując niepotrzebne hamowanie aut jadących dalej w stronę Kalisza!! Rozumiesz teraz jełopie? A może sam masz złotą kartę robola i mózg wielkości dropsa ?

.
odpowiada  inżynier
7 lat temu

Ta grupa jełopów którą wyprzedza i tak nie ma pojęcia co to jest płynna jazda. Co do robolni to przypomnij sobie swoich rodziców jak tam zapierdzielali żebyś mógł iść na studia. Mam nadzieję że im teraz pomagasz z wdzięcznością

94
0
Napisz co o tym sądziszx