OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

“Mundurowi” w ostrowskiej komendzie

Uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych CKU w Przygodzicach odwiedzili policjantów Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim. „Mundurowi” mieli okazję poznać pracę policjantów, zwiedzić budynek komendy oraz zapoznać się jak wygląda struktura organizacyjna ostrowskiej jednostki.

+

Uczniowie klasy mundurowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych CKU w Przygodzicach odwiedzili wczoraj, 1 grudnia policjantów Komendy Powiatowej Policji w Ostrowie Wielkopolskim. Tego dnia, młodzi „mundurowi” mieli okazję zwiedzić budynek ostrowskiej komendy oraz poznać pracę policjantów poszczególnych wydziałów.

Uczniowie spotkali się też Komendantem jednostki podinsp. Zbigniewem Raczakiem, który opowiedział o tym, jak wygląda codzienna służba policjantów i jakie działania podejmują, aby zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom naszego miasta i powiatu.

Policjanci wspomagają uczniów swoją wiedzą i doświadczeniem. Dzięki temu młodzież nabywa wiedzę z zakresu bezpieczeństwa, a także poznaje specyfikę pracy mundurowych. Przyszli policjanci uczestniczą także w akcjach i działaniach profilaktycznych organizowanych przez ostrowską jednostkę.

9 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
york
4 lat temu

TAK – ta szkoła ma taka przyszlość dlaczego ? bo podobno te dzieci tam ucza jeszecze byli f=sze SB. czy im podobne .
Ale czy to prawdziwe ? chyba juz nie te czasy . Dyrekcja ma świadectwa pracy itp., rodzice wiedzę .

iks
odpowiada  sik
4 lat temu

A ty co dziecko proboszcza? czy tatuś leciał do smoleńska i jesteś już ustawiona/y/ do końca wegetacji?

Marian
4 lat temu

trzeba mieć ładnie “nasrane” w główce żeby zostać policjantem

bb
4 lat temu

jacy to przyszli policjanci 99% to dzieci rodziców wywodzacych się z okolicznych gospodarstw rolnych a tym samym blizej im do”” mierzwy”” niz do kodeksu karnego . Bez demagogi edukacyjnej – jakie kierunki policyjne, wojskowe ? . Ta szkola ma taki wplyw aby byc policjantem TAK jak zorza polarna na okres pingwinów . Ta mlodziez moze eliminowac zlodzieji jak piszecie ? – krowy z obory to tak .

.
4 lat temu

Potrzeba nam takiej młodzieży która zamiast ćpać będzie się starała wyeliminować ze społeczeństwa złodziei, oszustów, wandali i inne patologie a także pokazać dyskotekowcom drącym mor*y po nocach jak to jest spędzić dobę w izolacji

sik
odpowiada  kis
4 lat temu

Pewnie widziałeś wojsko jak świnia niebo, bo POstępaki razem z lewakami zlikwidowali obowiązkową służbę wojskową. Takiemu jak ty w razie wojny nie powierzyłbym nawet procy, żebyś sobie nie zrobił krzywdy. O broni palnej nie wspominam bo tą pewnie lepiej posługiwałaby się twoja babcia, którą nazywasz “moherem” palancie!

kis
4 lat temu

Kandydat na obrońcę ojczyzny po szkole przygodzickiej staje przed komisją poborową, a tu szef komisji po dobrych zmianach. Gdzie chcecie służyć? W moherowych beretach albo w obronie terytorialnej. A do sekty smoleńskiej należycie? Tak. Będą z was ludzie. Zdolny – kategoria A.

OBSERWATOR
4 lat temu

DZIADEK ZMIEN LEKARZA RODZINNEGO OK

Dziadek
4 lat temu

Ja na miejscu pracujących policjantów najpierw kazałbym tym zwiedzającym umyć podłogi i sanitariaty, potem na wolnym powietrzu nakazałbym dla wszystkich czołganie i marszobieg. Na zakończenie zwiedzania odbyłoby się uroczyste, tak jak w wojsku obcinanie ogona.

9
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x