Skutki wichury na zdjęciach

Udostępnij
Tweet

Noc z czwartku na piątek upłynęła pod znakiem silnego wiatru zmuszającego służby ratownicze do niemal 20 interwencji w powiecie ostrowskim. Najczęściej strażacy byli wzywani do powalonych drzew. Te szczęśliwie nie dokonywały uszkodzeń mienia czy zdrowia ludzkiego.

+

O szczególnych zdarzeniach można mówić w dwóch przypadkach. Do obydwóch doszło po godzinie 2:00 w nocy praktycznie w tym samym momencie.

Na ulicy Limanowskiego w Ostrowie Wlkp. silny wiatr przewrócił parasole ogrodowe służące na co dzień sprzedawcom kwiatów/zniczy. Zaskakujący jest fakt, że ich użytkownicy nie składają ich na noc. Wiatr był na tyle duży, że aż przeniósł parasole na pobliską ulicę i realnie zagrażał, co prawda nielicznym, ale przemieszczającym się obywatelom.

Kolejne zdarzenia miało miejsce przy hotelu Villa Royal. Na przeciwko tego obiektu, przeprowadzane są prace budowlane. Do ich zabezpieczenia użyto segmentowego ogrodzenia składającego się z blachy. Wiatr przewrócił ogrodzenie, a kolejne podmuchy powodując bujanie się konstrukcji, uszkadzał stojący obok samochód marki Renault Scenic.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  W hali arena przeprowadzono chrzest
Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Fou moi le camp
7 lat temu

,, najczęściej strażacy…” zawsze byli na miejscu po przybyciu policji

hooligan
7 lat temu

czy oPOzycja stwierdziła już że winę ponosi pani prezydent? Przecież Jarek obroniłby ostrów własną piersią.

cba
odpowiada  hooligan
7 lat temu

Jarkacz już nie obroni bo uprowadzono go w futerale na skrzypce…che…che..

Marysia
odpowiada  hooligan
7 lat temu

Co ty opowiadasz, przecież wszyscy wiedzą, że wichury, gradobicie, ślizgawki i inne kataklizmy to wina Tuska, nie pani prezydent. Pani prezydent odpowiada wyłącznie za sukcesy w naszym mieście, porażkom są winni radni opozycyjni, podlegli urzędnicy, zastępcy, Tusk, wszyscy święci…

sts
7 lat temu

Od tych parasoli – zwrócili już koszty interwencji straży pożarnej. ?

.
7 lat temu

Źle stanął i go obtłukują. Mógł chłop jeździć

7
0
Napisz co o tym sądziszx