Klimek z Topolanem wręczali klucze do mieszkań ogrodzonych niczym getto

We wtorek wręczono klucze do mieszkań lokatorom nowego bloku wybudowanego przez spółkę Ostrowskiego Towarzystwo Budownictwa Społecznego przy ulicy Wańkowicza. Budynek mieści 14 mieszkań, a jego całkowita powierzchnia to 660 m2. Obok jest plac zabaw oraz parking.

+

Jest to budynek energooszczędny, z wentylacją mechaniczną, rekuperacją i odzyskiem ciepła, a zatem stanowi on również istotny wkład w ograniczanie problemu niskiej emisji, z którym podobnie jak w wielu innych miastach Polski – walczymy także w Ostrowie Wielkopolskim. Koszt inwestycji to 2 mln 722 tys. zł.

Nowym lokatorom bloku przy Wańkowicza 1A życzę, aby w Państwa nowym domu zawsze gościło zdrowie, pomyślność i dostatek. Aby nigdy nie brakowało w nim poczucia bezpieczeństwa, rodzinnej atmosfery, miłości, ciepła, spokoju i dobrosąsiedzkich relacji.

Budynek odgrodzono i wygląda jak getto, a to za sprawą trudnego sąsiedztwa części lokatorów z ulicy Zielonej, gdzie znajdują się mieszkania socjalne.

Swoją drogą to ciekawe, że prezydent Klimek tak łatwo pozwala ogrzewać się przy swoim blasku osobie, która użyła wulgarnego słowa na Sesji Rady Miejskiej i gardziła proponowanymi zmiany w prowadzeniu sesji.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Zderzenie 2 aut i autobusu (ZDJĘCIA)
Subskrybuj
Powiadom o

31 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Jan
7 lat temu

Fajny blok, są tam balkony? będą podobne inwestycje w przyszłości ?

milicjant
7 lat temu

Pani Prezydent, Pani sąsiad nic się nie zmienił. Zachowuje się jak za milicji. Jest po prostu chamski w stosunku do ludzi. Nie wstyd Pani pokazywać się w takim towarzystwie ????????? naprawdę nie przystoi.

sbek
7 lat temu

Pani Beato nie wstyd Pani za sąsiada ?

on
7 lat temu

Topolan nie pamiętał co mówił… ha ha ha jeśli ktoś takich słów używa na co dzień to oczywiście, że nie pamięta.

on
7 lat temu

z Topolanem ? Wreszcie się przekonaliście z kim macie do czynienia ? A nie było tam żadnej ku…y ?

Abc
7 lat temu

No nic was ludzie nie cieszy. A to że futro sztuczne, a że kraty w piwnicy, że Topolan, że płot. Wiecznie w tyłku źle a sami ubieranie się pewnie byle jak, mieszkacie w byle jakich warunkach i też pewnie byle jak się wyrażanie. Polska mentalność. Aby zawiść.

Paulina
7 lat temu

kochamy nasza pania prezydent oby byla dlugo z nami

...lina
odpowiada  Paulina
7 lat temu

Do Pauliny – od Ciebie Kochana kupiła to niby futro? Handlujesz na bazarku? Nic dziwnego, że nie chcesz stracić stałej klientki! 🙂

Elegantka z Mosiny
7 lat temu

A ten płaszyk Pani Prezydent….no takie „prawie” futro! 🙂
„Prawie” likwidacja HOLDIKOM-u, prawie autobusy elektryczne na ulicach, „prawie” Ostrów ECO i „prawie” Prezydent…..szkoda, że nie czuję się tylko PRAWIE wydymany, że głosowałem na tę kobietę!

mieszkaniec
7 lat temu

„k….(…)” przemógł się jednak i go czegoś „k….” nauczyła! A że jak wstęgę przecinać…..to się wytnie! W sumie to w tym tygodniu pierwsza! Wow! 🙂

31
0
Napisz co o tym sądziszx