Dramatyczne traktowanie norek w powiecie ostrowskim

Stowarzyszenie „Otwarte Klatki” nagłaśnia skandaliczne traktowanie norek, a także ciemną stronę hodowli norek. Jeden z aktywistów, by zdobyć materiał dowodowy, zatrudnił się w fermie znajdującej się w Masanowie (gmina Sieroszewice) w powiecie ostrowskim. Za pomocą ukrytej kamery przedstawił wstrząsające kulisy tego procederu.

+

Jak poinformowała Gazeta Wyborcza, ferma należy do obywatela narodowości holenderskiej. Na nagraniu widać jak pracownicy brutalnie traktują zwierzęta. Każdego dnia przebywa tam około 80 tysięcy norek amerykańskich. Aktywista przedstawił w zmontowanym filmie problem zdychających zwierząt, a także ciężko rannych, nawet z robakami w uszkodzonym ciele.

Trudno opisać to co widać z powodu wstrząsających scen. To należy zobaczyć:

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Zapalił się w trakcie jazdy
Subskrybuj
Powiadom o

33 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
emeryt
7 lat temu

Ten film powinna zobaczyć cała Polska, a winni , powinni tej pseudo hodowli iść do więzienia na 10 lat co najmniej . Myślę ze sprawa już znalazła swoje miejsce w prokuraturze To jest po prostu horror ,w głowie się nie mieści , jak ludzie z takim okrucieństwem mogą ,traktować zwierzęta , które też odczuwają ból . Ta hodowla winna być zamknięta natychmiast a zwierzęta powinny być otoczone opieką weterynaryjną .

igor
odpowiada  emeryt
7 lat temu

LUDZIE SĄ DEBILAMI, TAKICH PRACOWNIKÓW POWINNI UKARAĆ.
CO MOŻE NA TO WŁAŚCICIEL

monia
7 lat temu

powinni pozamykac takie chodowle..

Józef
7 lat temu

Zatrudni się w szpitalu

Freak
7 lat temu

„Trudno opisać to co widać z powodu wstrząsających scen. To należy zobaczyć:”
Zdanie pasujące do reportażu o gimnazjum.

Ogólnie to człowiek człowiekowi gorsze rzeczy robi, Sadomaso itd, a tutaj nawet nie widzę problemu może jeden, że brak dopilnowania zwierząt (ale na tyle zwierząt to też mało prawdopodobne, żeby dopilnować). Chyba, że pracownik chodzi i to on nożem podcina łapki czy wykrawa na grzbiecie placki dla frajdy, to może coś wtedy jest nie tak. (i nie, nie zajmuje się zwierzętami)
Ludzie lepiej dajcie reportaż ilu mamy SB’eków w Ostrowie, to jest na czasie.

Józef
7 lat temu

Zatrudni się w szpitalu w Ostrówie może co i zobacz kto umiera.

Stop korupcji
7 lat temu

Jakoś nikogo nie zaskoczyło że materiał z przed paru miesięcy, a teraz celowo jest probiona propaganda. PRzez 2 miesiące nic więcej nie nagrano? Jeszcze trochę i wyjdzie, że gościo faktycznie się inaczej nazywa i dostał kasę od Stowarzyszenia OK. I co wtedy?

Ptyśk
7 lat temu

Ludzie sami to nakręcają bo kupują wyroby z futer tych zwierzaków i jest ciągłe zapotrzebowanie gdyby przestali kupować nie było by zapotrzebowania i po roku po fermie zostały by tylko puste klatki .

rencista
7 lat temu

o ironio to zupełnie tak jak traktowani są ludzie w tym kraju na swoje leczenie rencista dostaje 600 zł gdzie jego koszty życia ,leczenia , opłat sięgają średnio 2000 i tego państwa nie interesuje skąd weźmie brakujące pieniądze .Nie bronię hodowców norek pragnę tylko zwrócić uwagę na tematy bardziej ważne dotyczące nas Polaków !

SSSSS
odpowiada  rencista
7 lat temu

Jak się holendrzy i inne takie panoszą po naszym kraju to jak ma być lepiej co?

.
odpowiada  rencista
7 lat temu

Renciści to magicy bo ciągle zarabiają 600 zł a wydawają 2000 i jeszcze nie zbankrutowali. Ja sobie nie wyobrażam żeby przez dłuższy czas wydawać miesięcznie o 1400 zł więcej niż zarabiam

marta
7 lat temu

Proponuję tych panów też tak potraktować. Bestie.

ks proboszcz...
7 lat temu

Pewnie zwierzęta umierają a ludziska zdychają Xd

33
0
Napisz co o tym sądziszx