Kolizja na Różanej – nie zmieścił się

Kierowca VW Polo źle obliczył odległość pomiędzy stojącymi przy krawężniku pojazdami, a nadjeżdżającym z przeciwka autem. Skutkiem było uderzenie w narożnik zaparkowanego Renault Trafic. W zaparkowanym aucie dostawczym nikogo nie było. Sprawca kolizji nie odniósł żadnych obrażeń. Uszkodzone zostały w sumie 3 auta, ponieważ Renault Trafic uderzony, został przepchnięty do tyłu i lekko uderzył w zaparkowaną osobówkę. Mężczyznę z VW Polo ukarano 250 zł mandatem karnym.

+

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Zażądali 4500 dokumentów od OZC
Subskrybuj
Powiadom o

19 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
:-):-):-)
7 lat temu

Ale sensacja kazdy parkuje a glupio komentuje eh co za ludzie a tak w ogole to zapierdzielaja tam jak ….a jest ograniczenie w terenie zabudowanym kazdy niecierpliwy problem chwile poczekac niech jedzie do Poznania lub Wroclaia to moze nauczy sie przeisow i cierpliwosci ja tez tam jestem codziennie i nie robie problemu ze auta tam sa bo ludzie sobie na plecy do domu nie wezma auta heh ….

kierowca
odpowiada  :-):-):-)
7 lat temu

Rzadko jadę do Poznania ale potrafię cały Poznań przelecieć górą nie schodząc poniżej 200km/h. Korki są ale na dole, wszystko jest inaczej rozwiązane więc trudno porównywać Poznań z Ostrowem a nie mając drogi szybkiego ruchu nad miastem trzeba sobie jakoś radzić. Przez Wrocław to samo, wbijasz na autostradę i ciśniesz a w osw gdzie masz cisnąć jak u nas jest tylko 1 pas ruchu?

pacman
odpowiada  kierowca
7 lat temu

Ja też przeleciałem z Warszawy do Dusseldorfu (Niemcy) w 2 godziny i też górą.

:-):-):-)
odpowiada  kierowca
7 lat temu

ale po centrum takze sie jezdzi nie tylko obwodnicami eh

haha
7 lat temu

lepiej zeby zostal skierowany na ponowne badania lekarskie tymbardziej wzroku… jesli nie umie ocenic odleglosci… to strach na takiego trafic 🙁

A
7 lat temu

Różana to parking. Nieraz auta stoja po obu stronach drogi.

fgfgle
7 lat temu

gdzie jest straż miejska ? koło jubilera na różanej ulicy urządzili sobie parking,pora sie wziąśc za to

ramzes wędzony
odpowiada  fgfgle
7 lat temu

jUBILER ZROBIŁ PARKING DLA KLIENTÓW 30 METRÓW DALEJ W BOCZNEJ ULICY. Ale prawie kazdy klient chce samochód zaparkowac w sklepie ……

ja
7 lat temu

jak ktoś nie umie jeżdzić to tak jest a poza tym na tej ulicy jak ktoś nie wie to są dwie ścieżki rowerowe po lewej i po prawej i dozwolone jest parkowanie tylko na ulicy . a jak ktoś nie wie to niech nie pisze pierdół ze winni są wszyscy . Poza tym parkowanie przy krawężniku nie jest zakazane .

Arek
7 lat temu

Bo tam panie Obywatel jakies madre glowy wymyslily sciezki rowerowe po obu stronach jezdni. Gdzie w takim razie zaparkowac? He?

ww
odpowiada  Arek
7 lat temu

słuszna uwaga, a rowerzyści i tak ulicą zapierniczają

koza
7 lat temu

Jak by mozna stawać pół na chodniku pół na jezdni to by było chyba szerzej !!!! Ale do fryzjera stoją całymi dniami i trzeba omijać najgorzej po zmroku !!!!

Aa
7 lat temu

Popieram. Takim wlepiac mandaty za tego typu parkowanie

mig
7 lat temu

Stali by na poboczu ale po obu stronach zrobiino chodnik i ścieżke rowerową zapominając o parkingach

Obywatel
7 lat temu

A poniekąd przyczyniły się do tego zaparkowane auta całą swoją szerokością na jezdni na ulicy Kordeckiego i Różanej. A jak po obu stronach tak tam ludzie parkują to się robi ruch wahadłowy. To nie jest mała droga osiedlowa żeby tak stawać. Często tam jeżdżę i zawsze to samo. Powinien tam stać zakaz postoju od ulicy Chłapowskiego do wiaduktu Odolanowskiego.

Nowomir Słowak
odpowiada  Obywatel
7 lat temu

Dokładnie auta zaparkowane na tej ulicy przy tym natężeniu ruchu to jakaś Masakra, niestety ludziom brakuje wyobraźni

.
odpowiada  Obywatel
7 lat temu

.jak ktos nie umie jezdzic to tak jest a pozatym na tej ulicy jak ktos nie wie to sa dwie sciezki rowerowe i dozwolone jest parkowanie tylko na ulicy . Chcesz mieć do kogoś pretensje to miej do osób które te ścieżki tam zrobiły.

king
odpowiada  Obywatel
7 lat temu

jak się nie podoba to jedź ul.Poniatowskiego lub Chodkiewicza

Obywatel
odpowiada  king
7 lat temu

Poniatowskiego dawno nie jechałem ale z tego co pamiętam to ta droga momentami nie jest nawet utwardzona. Chodkiewicza ma z kolei co chwile ustąp pierwszeństwa. Okólna odpada bo przy krotoszyńskiej jest trudno skręcić w lewo. Odolanowska odpada bo się kawałek nadrabia. Zostaje Różana i Kordeckiego bo poza światłami mają pierwszeństwo cały czas. Pomimo tego, że mieszkam przy mało uczęszczanej ulicy nie mam problemu aby zaparkować na własnej posesji.

19
0
Napisz co o tym sądziszx