Włamywacze ujęci po krótkim pościgu

Policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy włamali się do jednego z mieszkań w Ostrowie Wielkopolskim. Sprawcy szybko wpadli w ręce policjantów. Obaj usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem.

+

We wtorek, 15 listopada oficer dyżurny ostrowskiej komendy otrzymał zgłoszenie z którego wynikało, że dwóch nieznanych mężczyzn włamało się do mieszkania przy ul. Wolności w Ostrowie Wlkp. pod nieobecność domowników. Funkcjonariusze ogniwa patrolowo-interwencyjnego Wydziału Prewencji natychmiast pojechali we wskazany adres. Na miejscu policjanci zatrzymali jednego z mężczyzn, który włamał się do mieszkania. Drugi z przestępców zdążył zbiec, policjanci ustalili jednak jego dane. Okazało się, że włamywacze skradli z mieszkania telewizor.

Na miejsce przybyli również policjanci Wydziału Kryminalnego, którzy rozpoczęli poszukiwania drugiego ze sprawców. Mężczyzna po kilkunastu minutach został zatrzymany.

W trakcie dalszych czynności funkcjonariusze odzyskali i zabezpieczyli skradziony telewizor.

Obaj mężczyźni byli nietrzeźwi i zostali zatrzymani w policyjnym areszcie. 32 i 34-latek usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem. Grozi im kara nawet 10 lat pozbawienia wolności.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Zderzenie trzech aut przy Chynowej
Subskrybuj
Powiadom o

1 Komentarz
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Nowomir Słowak
7 lat temu

Czy to Marcin sz. Pseudo dopek?

1
0
Napisz co o tym sądziszx