OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Kolejny miesiąc modernizacji Basenu Miejskiego

To kolejny miesiąc modernizacji ostrowskiego Basenu Miejskiego. Prace zbliżają się do końca. Na obiekcie powstają trzy zjeżdżalnie, które mają się nazywać: szeroka rodzinna, kręta anakonda i kamikaze mającej zapewniać sporą prędkość zjazdu.

+

Co poza tym? W nieckach wykonywane są roboty spawalniczo – ślusarskie. W niecce dziecięcej rozpoczęto montaż blach dennych. W budynku użytkowym natomiast trwa montaż instalacji elektrycznych i sanitarnych, a także izolacji przeciwwodnej dachu.

Wykonywane są też prace elewacyjne. Budynek posiada już częściowo okna i drzwi. Zakończono też prace przygotowawcze pod podłączenie z sanitarną siecią miejską, a także montaż elementów słonecznych tarasów.

Nadal jednak ostrowianie zastanawiają się jaki był sens wydawać tyle pieniędzy na obiekt otwarty w naszej strefie klimatycznej. Wystarczy zresztą wyjrzeć za okno.

24 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
KOMENTUJĄCY
odpowiada  Tona
3 lat temu

Trzeba płacić za zabawę, niestety.

KOMENTUJĄCY
odpowiada  Kris
3 lat temu

Rozumiem, że jesteś tak zachwycony, że przez resztę roku też uczęszczasz na basen odkryty ?!

flupek
3 lat temu

No wlasnie patrze za okno i piękna pogoda panie redaktor z….no i co…..chętnie poszedłbym na basen

flupek
odpowiada  hahaha
3 lat temu

Kretynie a jak by zbudowali lodowisko to byś napisał, ze powinien być basen bo w Kaliszu też mają

Kris
4 lat temu

Większość ubolewa nad budową nowego basenu pochodzę z Wrześni tam jest od kilku lat basen otwarty dla mieszkańców pobyt całodzienny od dorosłej osoby 3 zł tam jakoś nie słyszałem o bez sensie budowy tak jak to słyszę w tym mieście tam cieszą się dzieci (wejście na obiekt za frii) i dorośli .nie rozumiem malkontentów nawet gdy był stary basen chodziłem z córką bo woda była czysta. Więc doceńcie fakt ze bedzie basen

Janusz
odpowiada  grzes
4 lat temu

Tylko narzekania a Ostrów jak nie ma od 20 lat hali sportowej,stadionu dla piłkarzy nożnych itd. tak nie ma .Co zrobili kolejni Prezydenci -Świątek,Kruszyński,Torzyński, Urbaniak?Krytykować każdy potrafi ………………

Tona
4 lat temu

Plac zabaw na Zebcowie juz skończony ale dzieciaki bawić się nie mogą, kto ma klucze od furtki?

Mot
odpowiada  WM
4 lat temu

2-3 tygodnie chciałeś napisać, prawda?

Mot
odpowiada  Tom
4 lat temu

Masz rację Tomie. Zwracam tylko twoją uwagę na to, że nie wszyscy radni. Rada zdecydowała o tym większością głosów, które wyglądały podobnie jak obecna koalicja większościowa. Należy zapamiętać tych radnych.

Kaktus
4 lat temu

Wykonawcy Langiewicza to chyba celują w rekord długości budowy. Widać mają parcie na księgę Guinessa. I chyba są blisko. Ale jaki z tego pożytek dla mieszkańców? Chyba tylko taki, że będzie następny powód do zaproszenia TVN i “rozsławienia” miasta na cały świat.

24
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x