200-lat dla pani Marianny

Udostępnij
Tweet

Dziś swoje setne urodziny obchodzi Pani Marianna Majchrzak z Ostrowa Wielkopolskiego. Z tej okazji prezydent Beata Klimek, a także kierownik Urzędu Stanu Cywilnego Ewa Mielczarek, złożyły jubilatce życzenia. Wyrazy pamięci przekazała także premier Beata Szydło, które podczas uroczystości odczytała prezydent miasta.

+

Pani Marianna Majchrzak obecnie mieszka w Domu Pomocy Społecznej przy ulicy Partyzanckiej w Ostrowie Wielkopolskim. Z życzeniami do jubilatki, oprócz rodziny, która zjechała z całej Polski, przybyli m.in. prezydent Ostrowa Wielkopolskiego Beata Klimek i wicestarosta ostrowski Roman Pacholczyk, ksiądz kanonik Krzysztof Nojman, a także dyrekcja i pensjonariusze DPS.

Z wielką radością świętuję wraz z Panią 100. rocznicę urodzin. Taki dzień jak dzisiaj jest naprawdę wyjątkowym świętem. Niewielu ludziom Opatrzność Boska pozwala osiągnąć wiek, o którym marzymy wszyscy. Z należnymszacunkiem mam zaszczyt przekazać Pani serdeczne gratulacje, wyrazy uznania dla przeżytych lat i życzenia wszelkiej pomyślności i pogody ducha na kolejne lata. Niech każdy dzień wnosi w Pani życie wiele ciepła i miłości, niech życie upływaw spokoju i w zdrowiu. W imieniu własnym i całego samorządu miejskiego chcę złożyć serdeczne podziękowanie za Pani pracę na rzecz naszej małej ojczyzny, za codzienny trud, a jest Pani pokoleniem niezwykle mocno doświadczonym przez los. Życzędużo zdrowia, pomyślności i spokoju ducha, aby zawsze wyglądała Pani tak pięknie, jak dzisiaj – mówiła prezydent Beata Klimek.

Z rąk prezydent miasta Pani Marianna otrzymała kwiaty oraz drobne upominki, a także list od premier Beaty Szydło.Specjalny program artystyczny przygotowały dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 1. Nie zabrakło również jubileuszowego tortu. Obecnie w Ostrowie Wielkopolskim żyje 14 osób, które przekroczyły magiczną liczbę stu lat. W tym roku setne urodziny obchodziły 3 osoby.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

3 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Wieniawa
7 lat temu

Ja bym od prezydentek Ostrowa życzeń na wszelki wypadek nie przyjmował, bo jak uczestniczyły w kobiecym proteście aborcyjnym, to nie wiadomo co sądzą o eutanazji.

po
odpowiada  Wieniawa
7 lat temu

Ale Tobie nikt nie składał życzeń i wątpliwe czy ma zamiar.Mało że głupi ten tekst ,to jeszcze mało śmieszny.

Wieniawa
odpowiada  po
7 lat temu

A z czego tu się śmiać?

3
0
Napisz co o tym sądziszx