ODCHODZĄ! Wiceprezydent Borowczak i doradca Klósak

Z dniem 31 października 2016 roku pracę na stanowisku wiceprezydenta Ostrowa Wielkopolskiego zakończy Ziemowit Borowczak. Rezygnacja wiceprezydenta z zajmowanego stanowiska podyktowana jest względami osobistymi i rodzinnymi.

+

Rezygnacja została przyjęta przez prezydent Beatę Klimek, która podziękowała swojemu zastępcy za dotychczasową współpracę i pomoc w wykonywaniu obowiązków związanych z bieżącym zarządzaniem miastem.


Również z dniem 31 października 2016 roku pracę na stanowisku doradcy prezydenta miasta zakończy dr Maciej Klósak. Podjęte przez niego nowe obowiązki zawodowe i naukowe uniemożliwiają łączenie ich z pracą na stanowisku doradcy prezydenta miasta Ostrowa Wielkopolskiego.


POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Mieszkańcy skarżą się na remont mostu
Subskrybuj
Powiadom o

43 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Gość
7 lat temu

Ciekawe ile kasy za od prawe dostaną chyba tak jest jak się ktoś sam zwalnia to odprawy nie należy ja jak się zwolniłem z zakładu to tak było im też się nie należy tak czy nie

lolo
7 lat temu

Jeszcze jeden z Małeckich nie ma stanowiska

Psycholog
7 lat temu

Ja to tak po ludzku sobie tłumaczę, że Klósak nie wytrzymał faktu iż był zatrudniony i nie miał nic do roboty dlatego zrezygnował. To jest jedna z form mobbingu, którą się stosuje wobec niechcianych zatrudnionych. Co do Borowczaka to gdy go widziałem na ostatniej sesji rady miejskiej jak to się drapie, a to po głowie, a to po nosie i jaki ma wyraz twarzy okazujący znudzenie, to śmiem twierdzić, że się facet po prostu wypalił i zapragnął w okolicach Wszystkich Świętych opuścić obce mu miasto.

Kierowca
7 lat temu

Łał co za zmiana!!!!! dwóch niepotrzebnych od dawna odchodzi !!!!

OvO
7 lat temu

Tym pseudo panom juz dziekujemy!

ola
7 lat temu

A może nie zatrudniać nikogo na etacie vice. Może zaoszczędzić tak jak 11mln na obwodnicy?

Baraniak
7 lat temu

a ja słyszałem , że nowym v-ce ma być Pan Baraniak za wzorową współpracę z RIO.

october fest
odpowiada  Baraniak
7 lat temu

dobrze slyszales. Baraniak to as w rekawie i najlepszy zawodnik na dwa trudne lata, ktore przed Becią.

obserwator
7 lat temu

Uważam że Pan Borowczak mimo że „spadochroniarz” miał największe doświadczenie na różnych stanowiskach przed objęciem stanowiskach, Pan Klimek żadnych więc po zorientowaniu się (po ok 2 miesiącach) że Borowczak jej zagraża pod względem fachowości szczególnie w Urzędzie zaczęła z premedytacją zmieniać jego ustalenia robiąc z niego ” niekompetentego”

LOLO
7 lat temu

Ziemowit nawywijał…..oj nawywijał……powody osobiste…koń by się uśmiał….

Podatnik
7 lat temu

A ja i tak chciałbym się dowiedzieć ile zarabiała Kluska i co zrobiła dla Ostrowa?

43
0
Napisz co o tym sądziszx