Radny Paduch oblał najważniejszy egzamin

Radny Jakub Paduch po zakończeniu nauki na studiach prawniczych, oblał najważniejszy egzamin – ten dotyczący aplikacji. „Złote dziecko Platformy Obywatelskiej” – jak wielu ostrowian go nazywa, ma marzenie zostać radcą prawnym. Jednak z jego realizacją będzie musiał poczekać cały rok. Co ciekawe, radny Jakub Paduch bronił się, że „taka jest natura testów jednokrotnego wyboru, że albo się trafi w to pytanie albo nie”.

+

Dziennikarz jednak poinformował młodego polityka, że w takich egzaminach trzeba dysponować wiedzą, a nie szczęściem. Poza kamerą przyznał, że zabrakło mu 6 punktów i zamierza się odwołać od wyniku egzaminu państwowego. Jak powiedział, z jego obliczeń wynika, że powinien zdać.

źródło: ostrowska.tv

CZYTAJ  Wypasiony radiowóz trafił do Ostrowa

40 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
nnn
5 lat temu

a co ma piernik do wiatraka – egzamin to jego zycie osobiste . egzamin tej kategori to nie egzamin na traktor czy kierownika GS SCH .

lolo
6 lat temu

proponuję zrobić o tym odcinek programu „SENSACJE XXI WIEKU” …

ppp
6 lat temu

hahaha…

pło
6 lat temu

paduch i obszerna niszczyliscie madrzejszych od siebie i pewnie nadal to robicie a wasza wiedza i charakter to taki ja ta z warszawy ma lub urbanek jej panek albo grupisnki z naturay św…. i

proletaryusz
6 lat temu

niektórzy to ale pierdoły piszą. należy zwrócić uwagę na istotę rzeczy. radny Paduch zamiast normalnie , po ludzku przyznać się do porażki po prostu kręci. tak to przesiąkł „duchem” PO- ukochanej partii naszej i wszystkich agentów wsi.

czytelniczka
odpowiada  proletaryusz
6 lat temu

A ciekawe jakie studia ty skończyłeś ? Same studia prawnicze to już duże osiągnięcie a egzamin na aplikacje jest bardzo trudny sam być nie zdał. Młody człowiek przed nim jeszcze inne możliwości polska zazdrość i tyle…

Kelner
odpowiada  czytelniczka
6 lat temu

Znam takiego jednego co też skończył prawo i pracuje w straży, a dorabia na weselach.

G.
6 lat temu

KUBA zamiast się odwoływać bierz się za naukę

grzywa
6 lat temu

osioł

grzywa
6 lat temu

karierowicz bez szkoły

mo
6 lat temu

podstawówka i koryto kaierowicze

obserwator
6 lat temu

O czym wy bredzicie? Jaki najważniejszy? To jest egzamin „wstępny” by ewentualnie zacząć coś nowego.

40
0
Napisz co o tym sądziszx