Ostrowianin nagrodzony za kampanię przeciw hejtowi

Udostępnij
Tweet

Jacek Kołodziejski, ostrowianin, został nagrodzony za przygotowaną kampanią z Jarosławem Kuźniarem w roli głównej. Nagroda – Effie Awards 2016 – jest wręczana za skuteczność, zasięg i moc swojego działania. W tym przypadku chodziło o przeciwdziałania internetowemu hejtowi.

+

Obydwie kampanie, czyli #Hejtstop oraz #ryjkuzniara, wyreżyserował oraz wykonał do nich zdjęcia Jacek Kołodziejski, działający w ramach DDB&tribal dla Projekt Polska. Konkurs Effie Awards organizowany jest w Polsce od 2000 roku. Z roku na rok znacząco przybywa zgłaszanych wniosków oraz otwierane są nowe kategorie w odpowiedzi na zmieniające się trendy i potrzeby rynku.

Jury oceniało zgłoszone kampanie przyznając punkty w 4 obszarach wymaganych do oceny efektywności kampanii: 1. wyzwanie strategiczne i przyjęte cele, 2. idea komunikacyjna, 3. rozwinięcie idei w działania reklamowe oraz 4. efekty komunikacji.

Spot i plakaty pod hasłem „#ryjkuzniara” pokazują, jak Kuźniar przeobraża się, żeby pokazać hejterskie wpisy zamieszczane pod jego adresem w internecie. Ma to podkreślać, że mowa nienawiści w sieci zostawia trwały ślad w relacjach z ludźmi także poza internetem.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

14 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ostrowianin
7 lat temu

Ostrowianin zdobył nagrodę dzięki największemu telewizyjnemu hejterowi, który już nie pracuje w TVN-24 i w TVN. Ciekawa ta nagroda. Należałoby jeszcze wymyślić jakąś nagrodę dla ostrowskiego BIG-CYC-a który wpisuje się w totalną opozycję i schlebia PO i KOD-ziarzom.

Sprytna
7 lat temu

Ja dzięki prezenterowi Jarosławowi Kuźniarowi dowiedziałam się jak tanio kupować za co jestem mu wdzięczna. http://www.se.pl/rozrywka/gwiazdy/jaroslaw-kuzniar-zblaznil-sie-do-reszty-kupuje-uzywa-i-oddaje-do-sklepu-bo-moze_563472.html

obserwator
7 lat temu

Wydaje mi się, że trochę za ostro, ale przyznać trzeba że zgrabnie podsumował Kuźniara pan Jacek. Zdolna bestia! Gratki!:)

Rock Hunter
7 lat temu

nie oglądam PeDałEnu za wiele tam jadu i smrodu

w
odpowiada  Rock Hunter
7 lat temu

To nie oglądaj masz TRWAM stosownie do twojego poziomu che..che..CHE…

LJS
7 lat temu

Ten artykuł nie jest o panu Kuźniarze tylko o zdolnym ostrowianinie, który otrzymał nagrodę. I dla niego GRATULACJE.
Ciekawy spot.

kanonik
7 lat temu

Nieoficjalnie wiadomo, że będzie pracował w TV Trwam! I będzie prowadził rozważania modlitewne na cały dzień.

Technik mechanik
7 lat temu

Dzisiaj oglądając obrady Rady Miejskiej na żywo usłyszałem jak „dupa wołowa” polonistka z wykształcenia powiedziała: „przedsiębiorca był w cudzysłowiu (cudzysłowie) zaopiekowany”. Pewnie się zasłuchała w TVN -24 kiedy to „Poranek” prowadził Kuźniar. A to są przykłady jego polszczyzny też zresztą polonisty z wykształcenia:
policjanci postrzelili demonstranta z gumowej kuli, tam dają najlepszy tatar w mieście, to nas w ogóle nie przejmuje, itd., itp.Ten polonista i dziennikarz mówił na antenie tak: co robić, żeby się rano nie zaskakiwać, zakładać buta, Kopciuszek zgubił pantofelka, wykombinowali Sputnika, w Gdańsku będzie aż jeden stopni, emerytury, to jeden z najgorących tematów, słowa odbiera niektórym (mowę), jeżeli koś się zrzecze premii (zrzeknie), mieszkańcy Czarnogóry nie widzą czubka swojej głowy (nosa), motor (motocykl), pseudokibol, łagodny jak baran (baranek), zabrał nauczyciela i trojga dzieci, doszło do bolesnego pomylenia, mają zdecydowanie większą większość, w sprawie otworzenia zawodów, będzie pogodno, w weekend będzie rześko i chłodnie, rzecznik policjantów (policji), był w stanie ustrzelić niejednego zwierzęcia, podpisuję się za panem wszystkim co mogę (czym).
Trafić w 10 w darta, nie chciałbym się mądrzyć, mówić po austriacku, sztuczny tłum, nie burmusz się, nie gól tego, rysopis do zobaczenia, kobiety są jakoś zaopiekowane, nieumyślne zabójstwo, świat robi wszystko, żeby się w tej sprawie ogarnąć (ebola), jaskinia 400 m. na dół, do spotkania na ziemi (pożegnanie żeglarza), narąbać drzewa, wyskoczyć na spadochronie, komary latają i kąszą, autor autorskiej prognozy, ale dziś gorąc, państwo rybacy, droga może zostać otworzona, śnieżnie i mroźnie, w Fiacie, ulica jest długa jak diabli, nawet nie ma sensu ruszać się do Włochów, nie chciałbym, żeby państwo musieli się zaskakiwać, przestaliśmy zaciągać długi, wszystko wskazuje, że zima nie pokazała swojego ostatniego słowa, śledztwo robi CBA, dla mnie Majewski jest mistrz, rozdziewiczę się z lotem szybowcem, Kukliński nosił przy sobie fiolkę z trucizną jak najwięksi mordercy, kierowca tego dźwiga, temperatura będzie się pnęła, walczenie z korupcją, serce się łamie, frajda z lecenia, skacze na spadochronie, na oglądaniu monocyklów, wojewoda łaje drogowców, to nas w ogóle nie przejmuje,

ANIA
odpowiada  Technik mechanik
7 lat temu

Oglądam stację TVN24 od chwili jej powstania. Pana Kużniara bardzo ceniłem za sposób prowadzenia „Wstajesz i wiesz” ,tak samo ciekawie prowadził Pan Jakub Porada. Jeśli nie odpowiada Ci TVN24, to możesz/bardzo wykształcony człowieku? / zawsze przełączyć na telewizję” Trwam” i będzie „Wstajesz i modlitwa” z liczeniem koralików.

Jacek
7 lat temu

Czasami cos komentuje, ale ten temat i p. Kuzniar nie jest mi znany, wiec nie komentuje.
P. S. Kto to jest?

telewidz
odpowiada  Jacek
7 lat temu

Kup sobie telewizor to się dowiesz.A i podłącz do prądu.

gadzinówka
odpowiada  telewidz
7 lat temu

I włącz na TVN.

Zzzz
odpowiada  Jacek
7 lat temu

Wyrachowany turysta.

14
0
Napisz co o tym sądziszx