Wypadek w Sobótce w sobotni poranek

Udostępnij
Tweet

W sobotni poranek doszło do wypadku na drodze krajowej nr 11. W miejscowości Sobótka kierowca Opla Corsy rozpoczął manewr skrętu w lewo, w drogę na Sobótkę. W tym samym momencie Opel był wyprzedzany przez Suzuki koloru czarnego. Tym samym Opel Corsa został mocno uderzony w lewy bok. Na miejsce wezwano straż pożarną oraz pogotowie. Sprawcą wypadku jest kierująca Suzuki, ponieważ Opel zdążył przekroczyć oś jezdni – uderzenie nastąpiło w tył Corsy.

+

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

26 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
do idiotów
7 lat temu

Powiem krótko nikomu żle się nie życzy.Ale jeszcze przyjdzie czas że to wy możecie być poszkodowani w jakimś wypadku czy potrzebować tej straży OSP Sobótka i wtedy gorzkimi łzami podziękujecie tym chłopakom.Widać że idiotów na tym świecie nie brakuję widzą jakąś jedną porażke i zaś żle osądzają nie jedna osoba im dziękuję za uratowanie życia czy domu z pożaru.

666
odpowiada  do idiotów
7 lat temu

Trzeba czegoś doświadczyć aby docenić czyjąś pomoc.

Max
7 lat temu

Tak naprawdę to OSP Sobótka to jedna wielka pokazówka udostępniają na różnych profilach jacy to oni są najlepsi.

***
7 lat temu

Czemu tak krytykujecie. OSp Sobotka
Widocznie zazdrościcie nie mierzcie wszystkich swoją miarą

Gucio
7 lat temu

Szkoda słów na słowa skierowane w stronę OSP Sobótka.Przykre jest to ,że na świecie żyją jeszcze takie osoby które nie doceniają pracy strażaków OSP i publicznie obrażają .Czytając wasze komentarze zastanawiam się czy wszystko w główce w porządku?

Staszek
7 lat temu

Dla tych dwóch, osób ,które nie posiadają informacji w swoich pustych główkach informuje , ze OSP Sobótka byla pierwsza na miejscu i jako pierwsi udzielili pomocyy.Przykre ze tak oceniacie ich prace i poświecenie.

Diagnosta samochodowy
odpowiada  Staszek
7 lat temu

A przyjechali wozem bojowym na 3 kołach czy na 4 i czy to czwarte znów ich wyprzedziło?

###
odpowiada  Diagnosta samochodowy
7 lat temu

Diagnosta samochodowy widać słabo wykształcony i nigdy w życiu nawet nie widział wozów z Sobótki w celu oświecenia informuję, że oba wozy posiadają po 6 kół.

Do_Pawel
7 lat temu

Pewnie że sprawcą jest Suzuki… Chyba nie od dziś wiadomo że na skrzyżowaniach się nie wyprzedza !

Strażak
7 lat temu

OSP Sobótka nie dojechała bo mieli wyjazd do monopolowego!

Głos ludu
7 lat temu

A ci sciemniacze z OSP Sobótka byli co nabijają sobie statystyki złamanymi gałązkami które leżą na drodze?

GLAPA
odpowiada  Głos ludu
7 lat temu

Gołąb to ty ???

strazak
odpowiada  Głos ludu
7 lat temu

głosie ludu!!! na dzien dzisiejszy nasza jednostka wyjeżdżała 30 razy do zdarzen w tym do 10 pozarow a 20 razy do lokalnych zagrozen w tym 2 razy do usuniecia gniazda szerszeni 3 razy do kolizji dtogowych 2 razy do usunniecia. skutkow silnych wiatrow i na koniec przerazajace ale prawdziwe 13 razy do wypadkow w tym dwa ze skutkiem smiertelnym na odcinku zaledwie 10 km krajowej 11-stki wiec o jakich tu statystykach mowa chyba o takich ze we łbie masz pusto pajacu łysym do tego?bo jak ratowanie ludzkiego zycia czy mienia dla ciebie to statystyki tos kawał h…?

paweł
7 lat temu

słucham? sprawca w takim wypadku jest kierowca suzuki? hmmm… nie podpisał bym mandatu !!!! co to ma za znaczenie ze przekroczyl os jezdni? to tamten gdzie mial uciekac? w pole?

xx
odpowiada  paweł
7 lat temu

A w takim razie dlaczego kierowca suzuki wyprzedza skoro widzi migacz?

Tezek
odpowiada  paweł
7 lat temu

A widzisz jakie są tam linie na drodze w tym miejscu ? A nawet jak by nie było to i tak sprawcą jest ten z Suzuki , jeśli Corsa by była jeszcze na swoim pasie a Suzuki w tym czasie by wyprzedzał i dopiero ten z Corsy by zaczął skręcać to wtedy winny był by z Corsy .

...
odpowiada  paweł
7 lat temu

a kierowca suzuki to przepraszam bardzo niby gdzie wtedy miał oczy, że wyprzedzał nie widząc ze kierowca opla wykonuje manewr skrętu w lewo ??
Uważam, że wina jest jak najbardziej słusznie przyznana kierowcy suzuki.

edek
odpowiada  ...
7 lat temu

A może migacz mu nie działał 🙂

aaaa
odpowiada  paweł
7 lat temu

a po co wyprzedzał??? DOBRZE MU TAK

Henryk
odpowiada  paweł
7 lat temu

Panie Kolego,choć nie przepadam za tak myślącymi osobnikami. Kierujący Corsą wykonywał manewr skrętu w lewo.Być może zbyt póżno zasygnalizował ten zamiar kierunkowskazem.Być może powtarzam,bo tego już nic nie odtworzy. Musimy jednak pamiętać,że rzecz się miała w skrzyżowaniu,gdzie prawo o ruchu drogowym po prostu zabrania wyprzedzania. O dojeżdżaniu do skrzyżowania jesteśmy każdorazowo informowani odpowiednim znakiem drogowym i to ze znacznym wyprzedzeniem[w tym przypadku od 150 do 300m,jako że jest to teren niezabudowany].Musimy brać pod uwagę,że pojazd jadący przed nami wykona manewr skrętu w takim miejscu,po to przecież są skrzyżowania.Wyprzedzać wolno tylko w skrzyżowaniach o ruchu kierowanym np.przez upoważnioną osobę,albo przez światła,oraz w skrzyżowaniach o ruchu okrężnym[ronda]. Prawdą jest też,że mimo włączenia kierunkowskazu mamy obowiązek przed skrętem upewnić się w lusterku wstecznym,czy nie jesteśmy właśnie wyprzedzani[choć w tym właśnie przypadku wyprzedzanie nie powinno mieć miejsca]. Można się domyślać,że prędkość Suzuki była zdecydowanie zbyt duża i kierowcy żal było zwolnić za zwalniającą przed skrętem Corsą, to teraz jego żal jest z pewnością większy,ale niestety po czasie.Najbardziej przykre jest to,że człowiek dysponujący pewnie prawem jazdy jak Pan,myśli bzdurnie,wypisuje bzdury i niestety bzdurnie też jeżdzi stwarzając na drodze niebezpieczne,czasem doprowadzające do wypadków sytuacje.Na Pana miejscu wykupiłbym w dobrym ośrodku szkolenia sporą ilość godzin wykładów z prawa o ruchu drogowym i praktycznej jazdy z dobrym instruktorem,bo poprzedni kurs na prawo jazdy niewiele Panu dał,albo są to po prostu rzeczy dla Pana za trudne i lepiej na drogę samodzielnie nie wyjeżdżać.Tak po prostu Panu szczerze radę.

Adam
odpowiada  Henryk
7 lat temu

Panie Henryku jechałem za oplem wszystko kierowca wykonał prawidłowo a Suzuki wyprzedziło jeszcze mnie z bardzo dużą prędkością a poza tym kobieta kierująca Suzuki sama się przyznała że się spieszyła. To ja jako pierwszy udzielałem pomocy poszkodowanej i jestem ratownikiem OSP Sobótka którą tak bezmózgie kmioty opluwają.

roman
odpowiada  Henryk
7 lat temu

Oczywiście ! Argument Pana Redaktora o kierowcy Opla, i braku jego winy z tytułu że przekroczył już oś jezdni wykonując skręt w lewo jest dziwny !? Proponuję też dołączyć do kursantów i ponownie przeczytać Kodeks Drogowy.

aha
odpowiada  Henryk
7 lat temu

Bardzo dobry komentarz Panie Henryku – rzeczowy i konkretny. Rada w nim zawarta również – popieram. 🙂

tom
odpowiada  paweł
7 lat temu

A od kiedy to na skrzyżowaniu i podwójnej linii ciągłej można wyprzedzać?

jelen
7 lat temu

a gdzie OSP Sebłytka??

###
odpowiada  jelen
7 lat temu

Mało że Jeleń to jeszcze analfabeta.

26
0
Napisz co o tym sądziszx