OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Wypadek w Sobótce w sobotni poranek

W sobotni poranek doszło do wypadku na drodze krajowej nr 11. W miejscowości Sobótka kierowca Opla Corsy rozpoczął manewr skrętu w lewo, w drogę na Sobótkę. W tym samym momencie Opel był wyprzedzany przez Suzuki koloru czarnego. Tym samym Opel Corsa został mocno uderzony w lewy bok. Na miejsce wezwano straż pożarną oraz pogotowie. Sprawcą wypadku jest kierująca Suzuki, ponieważ Opel zdążył przekroczyć oś jezdni – uderzenie nastąpiło w tył Corsy.

+

26 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
666
odpowiada  do idiotów
4 lat temu

Trzeba czegoś doświadczyć aby docenić czyjąś pomoc.

###
odpowiada  jelen
4 lat temu

Mało że Jeleń to jeszcze analfabeta.

###
odpowiada  Diagnosta samochodowy
4 lat temu

Diagnosta samochodowy widać słabo wykształcony i nigdy w życiu nawet nie widział wozów z Sobótki w celu oświecenia informuję, że oba wozy posiadają po 6 kół.

do idiotów
4 lat temu

Powiem krótko nikomu żle się nie życzy.Ale jeszcze przyjdzie czas że to wy możecie być poszkodowani w jakimś wypadku czy potrzebować tej straży OSP Sobótka i wtedy gorzkimi łzami podziękujecie tym chłopakom.Widać że idiotów na tym świecie nie brakuję widzą jakąś jedną porażke i zaś żle osądzają nie jedna osoba im dziękuję za uratowanie życia czy domu z pożaru.

Max
4 lat temu

Tak naprawdę to OSP Sobótka to jedna wielka pokazówka udostępniają na różnych profilach jacy to oni są najlepsi.

aha
odpowiada  Henryk
4 lat temu

Bardzo dobry komentarz Panie Henryku – rzeczowy i konkretny. Rada w nim zawarta również – popieram. 🙂

Diagnosta samochodowy
odpowiada  Staszek
4 lat temu

A przyjechali wozem bojowym na 3 kołach czy na 4 i czy to czwarte znów ich wyprzedziło?

strazak
odpowiada  Głos ludu
4 lat temu

głosie ludu!!! na dzien dzisiejszy nasza jednostka wyjeżdżała 30 razy do zdarzen w tym do 10 pozarow a 20 razy do lokalnych zagrozen w tym 2 razy do usuniecia gniazda szerszeni 3 razy do kolizji dtogowych 2 razy do usunniecia. skutkow silnych wiatrow i na koniec przerazajace ale prawdziwe 13 razy do wypadkow w tym dwa ze skutkiem smiertelnym na odcinku zaledwie 10 km krajowej 11-stki wiec o jakich tu statystykach mowa chyba o takich ze we łbie masz pusto pajacu łysym do tego?bo jak ratowanie ludzkiego zycia czy mienia dla ciebie to statystyki tos kawał h…?

***
4 lat temu

Czemu tak krytykujecie. OSp Sobotka
Widocznie zazdrościcie nie mierzcie wszystkich swoją miarą

Gucio
4 lat temu

Szkoda słów na słowa skierowane w stronę OSP Sobótka.Przykre jest to ,że na świecie żyją jeszcze takie osoby które nie doceniają pracy strażaków OSP i publicznie obrażają .Czytając wasze komentarze zastanawiam się czy wszystko w główce w porządku?

26
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x