Prezydent Klimek znowu w centrum awantury

Prezydent Beata Klimek nie ma chyba zbyt wiele szczęścia. Co najmniej raz w roku znajduje się w centrum awantury. Rok temu swoim ciałem oddzielała awanturującego się prezesa klubu żużlowego od trenera. Natomiast w miniony weekend była w centrum awantury, do której doszło w Wadowicach w czasie zjazdu „prezydentów progresywnych”.

+

O zdarzeniu piszą tamtejsze media. Relacjonują, że na spotkanie z prezydentami progresywnymi przyszła garstka mieszkańców, około 20. Wśród nich znalazł się Rajmund Pollak,były asystent jednego z posłów. Mężczyzna postanowił przejąć inicjatywę nad spotkaniem i zaczął krytykować obecnego Roberta Biedronia za jego upodobania seksualne czy postępującą germanizację Polski.

Prezydent Beata Klimek będąc świadkiem sytuacji uśmiechała się jakby w pobłażaniu do tego co widzi. Ostatecznie burmistrz Wadowic przerwał spotkanie z mieszkańcami.

http://www.wadowice24.pl/nowe/polityka/5137-awantura-podczas-zjazdu-progresywnych-burmistrzow-interweniowala-policja/5137-awantura-podczas-zjazdu-progresywnych-burmistrzow-interweniowala-policja.html

CZYTAJ  25-latek nie żyje. Ważą się losy dwóch młodzieńców

30 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Paweł
6 lat temu
Poziom
6 lat temu

Urzednik to chyba Przemysław , bo taki poziom

Andrzej
6 lat temu

no lubi być goszczona, karmiona i wożona ta nasz….”skromna: i „transparentna” Beata! Zwłaszcza przez osobistego kierowcę…z domku i do domku……niczym premier! 🙂 Oj poprzewracało się w tyłku…pewnie od tej władzy i pieniędzy! Jednak jest coś prawdy w powiedzeniu, że jak się z dziada na pana przechodzi to tak jest zawsze!

Urzędnik
odpowiada  Andrzej
6 lat temu

Kolego, Pani prezydent jest osobą publiczną i jako taka ma prawo olać pracę i cały dzień świętować, ma prawo do tego by przywozil i odwozil ją kierowca, ma też prawo się wyluzować i pojechać na kawę do przyjaciela Biedronia. Dlaczego? Bo tak. I morda w kubeł.

w
odpowiada  Andrzej
6 lat temu

Andrzej.Skąd w twoim maglu taka wiedza objawiona. Rozumiem, że dopalacz uskrzydlił i fruwasz.

Hiacynt
6 lat temu

Czyżby najlepszą koleżanką pani prezydent Beaty Klimek był Robert Biedroń?

Wik
6 lat temu

Pamiętam jak Biedroń absolwent politologii gdy dostał się do sejmu przepytywany przez Monikę Olejnik dostał pytanie co to jest konwent seniorów, to nie miał o tym zielonego pojęcia. Bełkotał, że to zebranie najstarszych posłów, a teraz proszę prezydent miasta całą gębą.

Wik
odpowiada  Wik
6 lat temu
endriu
6 lat temu

Beata na Prezydenta RP.albo na papieża!

Endriu Kandydat
odpowiada  endriu
6 lat temu

Endriu…..dajemy Tobie szansę będziesz lepszym Prezydentem od Beaty. Wierzymy w Ciebie Gwiazdo cały Ostrów.

SKate
6 lat temu

Typowy POLLAK katolik – warchoł, homofob i burak w jednym.

Alan
6 lat temu

Co Biedroń zrobiłby z kremówką?

Jurny Rychu
6 lat temu

Gdybym tam był, bo mydło nosiłbym na sznurku.

w
odpowiada  Jurny Rychu
6 lat temu

Napisz jak to robisz bez mydła – pośmiejemy się wszyscy….

Wadowicka Wiocha
6 lat temu

..ale wiocha w tych Wadowicach żenada totalna porażka…….wstyd dla miasta papieskiego… a Pan Prezydent Biedron to mądry gościu zarządzający Slupskiem niejedno miasto chciałoby mieć takiego wodza..

Faja
odpowiada  Wadowicka Wiocha
6 lat temu

Tak oczywiście zwłaszcza ciepłe miasta…

w
odpowiada  Faja
6 lat temu

Serio !!!! Dymali ciebie !!!! i się nie brzydzili ???

30
0
Napisz co o tym sądziszx