Stalówka wygrała Memoriał Izabeli Kaczmarek

Udostępnij
Tweet

Klub Sportowy Stal zajął pierwsze miejsce w IV Memoriale Izabeli Kaczmarek. Turniej odbywał się od piątku do niedzieli w hali przy ulicy Kusocińskiego 1. Był on dofinansowany z budżetu Gminy Miasto Ostrów Wielkopolski.

+

Na drugim miejscu uplasował się zespół KSK Noteć Inowrocław, na trzecim Pogoń Prudnik, a na czwartym Księżak Łowicz. O miejscach 1-3 decydował lepszy bilans koszy, bowiem trzy drużyny odniosły po dwa zwycięstwa i doznały jednej porażki. Puchary i nagrody wręczała m.in. Jolanta Maćkowiak – Naczelnik Wydziału Edukacji i Sportu Urzędu Miejskiego.

Wyniki

KSK Noteć Inowrocław – Księżak Łowicz 86:61

KS Stal Ostrów – Pogoń Prudnik 70:78

Pogoń Prudnik – KSK Noteć Inowrocław 76:86

KS Stal Ostrów – Księżak Łowicz 76:69

Księżak Łowicz – Pogoń Prudnik 80:83

KS Stal Ostrów – KSK Noteć Inowrocław 86:76

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Upamiętnią Żołnierzy Wyklętych
Subskrybuj
Powiadom o

7 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
kibic
7 lat temu

A jutro o 17 KS Stal inauguruje rozgrywki II ligi. Oczywiście na K1. Zapraszamy.

Obserwator
7 lat temu

A tymczasem BM SLAM STAL przygotowuje się do nowego sezonu. Trwa modernizacja- patrz dewastacja, obiektu hali sportowej przy gimnazjum nr 1. Wybito dwoje szerokich drzwi prowadzących z halki prosto na boisko szkolne, dzięki czemu zdecydowanie wzrośnie ilość traconego ciepła, a więc koszt utrzymania. Ale kogo to? Pani dyrektor za 2 lata przestanie być dyrektorką, no to jej wisi. Budowane są trybuny. Nie wiadomo co będzie w tym obiekcie za 2-3 lata no to wszystkim wisi. Dowieszane są nowe lampy (kolejny większy koszt) , wentylacji prawidłowej nie ma choć duchota będzie okrutna przy 1000 ludzi na hali. ale kogo to? Co robi prezydent? Nadal będzie się promować w tym kurniku? Młodzież wf odbywa na boisku, dobrze że jeszcze nie jest zimno, ale już widzę te lekcje w ciągu sezonu, pomiędzy treningami. Takie inwestycje robi się na kilka lat, więc kibice przygotujcie się na tymczasową grę na W-51 przez najbliższe 3-4 lata. O K-1 zapomnijcie!!!

rodzic
odpowiada  Obserwator
7 lat temu

To są generalnie jaja. Zawodowe kluby sportowe okupują szkolne sale. Ale dotąd żaden nie dokonywał przebudowy sal. Czy nasze dzieci mają jeszcze jakieś prawa w szkole czy już w niej rządzą prywaciarze? Może czas powiadomić CBA? O co tu chodzi? Dopiero skończył się trwający wiele lat remont gimnazjum a już znowu są w nim budowlańcy, tym razem w prywatnym interesie. No to czyj to interes pytam? Oczywiście poza właścicielami BM SLAM STAL?

podatnik
7 lat temu

Baju baju a Ekstraklasa bedzie grac w szkole bo na Stali nie moze znow nas pokaza w tvn bo to smiech na sali

Janek
odpowiada  podatnik
7 lat temu

Panowie z BM SLAM obiecali rozbudowę hali. Od początku sezonu drużyna będzie grać w rozbudowanej hali na K1. Zapomnieli tylko podać od którego sezonu. Może Karaś coś wie?

Zosia
odpowiada  Janek
7 lat temu

Janku, zapomnij. Karaś zajmuje się takimi inwestycjami na K1 jak budowa szlabanu, który nie pozwala na wjazd na parking kibiców koszykówki, bo kibiców Centry wpuszcza. To są jego priorytety.

kibic
odpowiada  Janek
7 lat temu

Karaś to rasowy redaktor jest. Pilnuje wyłącznie tematu BMu bo stąd płynie kasa. Kablówka wyraźnie nie płaci mu regularnie.

7
0
Napisz co o tym sądziszx