Spłonęły dwa TIR-y. Nie żyje mieszkaniec naszego powiatu

Udostępnij
Tweet

W środę doszło do strasznego w skutkach wypadku koło miejscowości Orlina Mała. Na drodze wojewódzkiej nr 443 Gizałki – Rychwał zderzyły się trzy TIR-y. Dwa spłonęły, a trzeci zsunął się do rowu. Niestety, w płomieniach zginął kierowca jednego z aut, mieszkaniec powiatu ostrowskiego. Samochód, który kierował należy do jednej z przygodzickich firm specjalizujących się w przewożeniu zboża.

+

Choć policja pod nadzorem prokuratury badają okoliczności śledztwa, okoliczni świadkowie wskazują na dość duże koleiny na tej trasie.

Aktualizacja:

Kierowca Scanii należącej do firmy z powiatu ostrowskiego, najpierw miał uderzyć lusterkiem w chłodnię, później rozpruł auto przewożące zwierzęta, a na końcu uderzył czołowo w auto zarejestrowane w Koninie.

Miejsce wypadku:

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Poparzone niemowlę trafiło do Ostrowa
Subskrybuj
Powiadom o
34 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
BONO
7 lat temu

ZEN WYŚLIJ SWOJE ŚWIADECTWO UKOŃCZENIA SZKOŁY KIM TY JESTEŚ MŁOCIE MŁOTKOWY

Tomek
7 lat temu

Piotrek a ja pseudo kolarzą którzy zamiast ścieżki używają drogi.

Darek
7 lat temu

Kierowca był człowiekiem ostrożnym…trzy razy patrzył jak cofał nigdy mu się nie spieszyło….nie wiem co się stało widocznie tak miało być. nie narzekajcie na kierowców samochodów ciężarowych….to osobowe nie mają kultury…przepuść „dużego” a zawsze podziękuje….a osobowy? sam nie jeżdżę na ciężarówkach ale mam do nich ogromny szacunek….raz na placu dał mi jeden wycofać i zrezygnowałem……szkoda młodego człowieka wielkie wyrazy współczucia dla rodziny i znajomych

obserwator
odpowiada  Darek
7 lat temu

Darku nie ręcz za kogoś bo możesz się zawieść. Charakteru ludzi tak do końca nie znamy, nawet żony i nie wiemy jaki numer może nam wykręcić. Ja nie chwalę nawet dzieci.

DO JAROSŁAWA
7 lat temu

To na was musimy patrzeć z góry jak jedzie ciężarówką jak nigdy tam nie siedziales to nie wiesz jak się prowadzi takie auto ja do momentu kiedy nie zacząłem jeździć to nie wiedziałem jak to jest osobowy głębię

Jaroslaw
7 lat temu

to tylko ciezarowe nic sie nie stało, oni tez nie patrza na osobówki srac tam.

marzena
odpowiada  Jaroslaw
7 lat temu

ty tepa dzido!

Osw
7 lat temu

Moim zdaniem kierowcy ciężarówek powinni zwrócić szczególną uwagę, a przede wszystkim zacząć od obiektywnego podejścia do panujących warunków. Ostatnio jadąc wieczorem rowerem wyposażonym w dwie duże lampy ledowe, mając na sobie kilka odblasków, zostałem wytrabiony przez kierowcę, co tak naprawde wytrąciło mnie z rytmu – mało nie wyleciałem pod ciężarówkę… Ludzie, patrzcie troche jak jeździcie…

bik
odpowiada  Osw
7 lat temu

A może nie korzystałeś ze ścieżki rowerowej? Zawsze wytrąbiam rowerzystów jadących jezdnią, a obok ścieżka rowerowa.

Piotr
odpowiada  bik
7 lat temu

A jechałeś kiedyś rowerem szosowym z prędkością 35-45km/h po ścieżce rowerowej? Jak ktoś na mnie trąbi podczas jazdy rowerem szosowym to mam ochotę mu wpierd…

Antek
odpowiada  Piotr
7 lat temu

Ej tłuki – niedouki do pracy nieroby cholerne – dyskutanci wielcy o tej godzinie przeważnie wszyscy sa w pracy

bik
odpowiada  Piotr
7 lat temu

Rowerem wyścigowym (szosowym?) zawsze można jechać wolno (rekreacyjnie) po ścieżce rowerowej. Rower to rower i jest obowiązek korzystania ze ścieżki. Czy po drogach publicznych jeżdżą samochody wyścigowe lub np. F1? Chcesz trenować to na tor lub na stadion – zawsze na obiekt zamknięty a nie między ludzi i samochody.

obserwator
odpowiada  bik
7 lat temu

bik rozszyfrowałem twój skrót (bardzo inteligentny kierowca) czy nie masz za wysokiego mniemania o sobie. ROWERZYSTA JEST PEŁNOPRAWNYM UCZESTNIKIEM RUCHU.

novak
odpowiada  bik
7 lat temu

Owszem jest pełnoprawnym uczestnikiem drogi jeśli nie ma ścieżki rowerowej.

obserwator
odpowiada  bik
7 lat temu

Lub na ciągu pieszo-rowerowym nie ma znaku zakazu ruchu rowerów po ulicy. Patrz Strzelecka, Paderewskiego i inne.

Osw
odpowiada  bik
7 lat temu

Nie było ani ścieżki rowerowej, ani chodnika, więc kompletnie nie wiem o co chodziło.

34
0
Napisz co o tym sądziszx