OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Spłonęły dwa TIR-y. Nie żyje mieszkaniec naszego powiatu

W środę doszło do strasznego w skutkach wypadku koło miejscowości Orlina Mała. Na drodze wojewódzkiej nr 443 Gizałki – Rychwał zderzyły się trzy TIR-y. Dwa spłonęły, a trzeci zsunął się do rowu. Niestety, w płomieniach zginął kierowca jednego z aut, mieszkaniec powiatu ostrowskiego. Samochód, który kierował należy do jednej z przygodzickich firm specjalizujących się w przewożeniu zboża.

+

Choć policja pod nadzorem prokuratury badają okoliczności śledztwa, okoliczni świadkowie wskazują na dość duże koleiny na tej trasie.

Aktualizacja:

Kierowca Scanii należącej do firmy z powiatu ostrowskiego, najpierw miał uderzyć lusterkiem w chłodnię, później rozpruł auto przewożące zwierzęta, a na końcu uderzył czołowo w auto zarejestrowane w Koninie.

Miejsce wypadku:

POLECANE NEWSY
34 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
obserwator
odpowiada  bik
5 lat temu

Lub na ciągu pieszo-rowerowym nie ma znaku zakazu ruchu rowerów po ulicy. Patrz Strzelecka, Paderewskiego i inne.

novak
odpowiada  bik
5 lat temu

Owszem jest pełnoprawnym uczestnikiem drogi jeśli nie ma ścieżki rowerowej.

obserwator
odpowiada  Darek
5 lat temu

Darku nie ręcz za kogoś bo możesz się zawieść. Charakteru ludzi tak do końca nie znamy, nawet żony i nie wiemy jaki numer może nam wykręcić. Ja nie chwalę nawet dzieci.

obserwator
odpowiada  bik
5 lat temu

bik rozszyfrowałem twój skrót (bardzo inteligentny kierowca) czy nie masz za wysokiego mniemania o sobie. ROWERZYSTA JEST PEŁNOPRAWNYM UCZESTNIKIEM RUCHU.

marzena
odpowiada  Jaroslaw
5 lat temu

ty tepa dzido!

BONO
5 lat temu

ZEN WYŚLIJ SWOJE ŚWIADECTWO UKOŃCZENIA SZKOŁY KIM TY JESTEŚ MŁOCIE MŁOTKOWY

Tomek
5 lat temu

Piotrek a ja pseudo kolarzą którzy zamiast ścieżki używają drogi.

Waj
odpowiada  Mateusz
5 lat temu

To przeczytaj ostanie zdanie że zrozumieniem przytoczonej przez Ciebie definicji.

Darek
5 lat temu

Kierowca był człowiekiem ostrożnym…trzy razy patrzył jak cofał nigdy mu się nie spieszyło….nie wiem co się stało widocznie tak miało być. nie narzekajcie na kierowców samochodów ciężarowych….to osobowe nie mają kultury…przepuść „dużego” a zawsze podziękuje….a osobowy? sam nie jeżdżę na ciężarówkach ale mam do nich ogromny szacunek….raz na placu dał mi jeden wycofać i zrezygnowałem……szkoda młodego człowieka wielkie wyrazy współczucia dla rodziny i znajomych

bik
odpowiada  Piotr
5 lat temu

Rowerem wyścigowym (szosowym?) zawsze można jechać wolno (rekreacyjnie) po ścieżce rowerowej. Rower to rower i jest obowiązek korzystania ze ścieżki. Czy po drogach publicznych jeżdżą samochody wyścigowe lub np. F1? Chcesz trenować to na tor lub na stadion – zawsze na obiekt zamknięty a nie między ludzi i samochody.

34
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x