Spłonęły dwa TIR-y. Nie żyje mieszkaniec naszego powiatu

W środę doszło do strasznego w skutkach wypadku koło miejscowości Orlina Mała. Na drodze wojewódzkiej nr 443 Gizałki – Rychwał zderzyły się trzy TIR-y. Dwa spłonęły, a trzeci zsunął się do rowu. Niestety, w płomieniach zginął kierowca jednego z aut, mieszkaniec powiatu ostrowskiego. Samochód, który kierował należy do jednej z przygodzickich firm specjalizujących się w przewożeniu zboża.

+

Choć policja pod nadzorem prokuratury badają okoliczności śledztwa, okoliczni świadkowie wskazują na dość duże koleiny na tej trasie.

Aktualizacja:

Kierowca Scanii należącej do firmy z powiatu ostrowskiego, najpierw miał uderzyć lusterkiem w chłodnię, później rozpruł auto przewożące zwierzęta, a na końcu uderzył czołowo w auto zarejestrowane w Koninie.

Miejsce wypadku:

CZYTAJ  Pan nie widział, a pani nie była pewna

34 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
BONO
6 lat temu

ZEN WYŚLIJ SWOJE ŚWIADECTWO UKOŃCZENIA SZKOŁY KIM TY JESTEŚ MŁOCIE MŁOTKOWY

Tomek
6 lat temu

Piotrek a ja pseudo kolarzą którzy zamiast ścieżki używają drogi.

Darek
6 lat temu

Kierowca był człowiekiem ostrożnym…trzy razy patrzył jak cofał nigdy mu się nie spieszyło….nie wiem co się stało widocznie tak miało być. nie narzekajcie na kierowców samochodów ciężarowych….to osobowe nie mają kultury…przepuść „dużego” a zawsze podziękuje….a osobowy? sam nie jeżdżę na ciężarówkach ale mam do nich ogromny szacunek….raz na placu dał mi jeden wycofać i zrezygnowałem……szkoda młodego człowieka wielkie wyrazy współczucia dla rodziny i znajomych

obserwator
odpowiada  Darek
6 lat temu

Darku nie ręcz za kogoś bo możesz się zawieść. Charakteru ludzi tak do końca nie znamy, nawet żony i nie wiemy jaki numer może nam wykręcić. Ja nie chwalę nawet dzieci.

DO JAROSŁAWA
6 lat temu

To na was musimy patrzeć z góry jak jedzie ciężarówką jak nigdy tam nie siedziales to nie wiesz jak się prowadzi takie auto ja do momentu kiedy nie zacząłem jeździć to nie wiedziałem jak to jest osobowy głębię

Jaroslaw
6 lat temu

to tylko ciezarowe nic sie nie stało, oni tez nie patrza na osobówki srac tam.

marzena
odpowiada  Jaroslaw
6 lat temu

ty tepa dzido!

Osw
6 lat temu

Moim zdaniem kierowcy ciężarówek powinni zwrócić szczególną uwagę, a przede wszystkim zacząć od obiektywnego podejścia do panujących warunków. Ostatnio jadąc wieczorem rowerem wyposażonym w dwie duże lampy ledowe, mając na sobie kilka odblasków, zostałem wytrabiony przez kierowcę, co tak naprawde wytrąciło mnie z rytmu – mało nie wyleciałem pod ciężarówkę… Ludzie, patrzcie troche jak jeździcie…

bik
odpowiada  Osw
6 lat temu

A może nie korzystałeś ze ścieżki rowerowej? Zawsze wytrąbiam rowerzystów jadących jezdnią, a obok ścieżka rowerowa.

Piotr
odpowiada  bik
6 lat temu

A jechałeś kiedyś rowerem szosowym z prędkością 35-45km/h po ścieżce rowerowej? Jak ktoś na mnie trąbi podczas jazdy rowerem szosowym to mam ochotę mu wpierd…

Antek
odpowiada  Piotr
6 lat temu

Ej tłuki – niedouki do pracy nieroby cholerne – dyskutanci wielcy o tej godzinie przeważnie wszyscy sa w pracy

bik
odpowiada  Piotr
6 lat temu

Rowerem wyścigowym (szosowym?) zawsze można jechać wolno (rekreacyjnie) po ścieżce rowerowej. Rower to rower i jest obowiązek korzystania ze ścieżki. Czy po drogach publicznych jeżdżą samochody wyścigowe lub np. F1? Chcesz trenować to na tor lub na stadion – zawsze na obiekt zamknięty a nie między ludzi i samochody.

obserwator
odpowiada  bik
6 lat temu

bik rozszyfrowałem twój skrót (bardzo inteligentny kierowca) czy nie masz za wysokiego mniemania o sobie. ROWERZYSTA JEST PEŁNOPRAWNYM UCZESTNIKIEM RUCHU.

novak
odpowiada  bik
6 lat temu

Owszem jest pełnoprawnym uczestnikiem drogi jeśli nie ma ścieżki rowerowej.

obserwator
odpowiada  bik
6 lat temu

Lub na ciągu pieszo-rowerowym nie ma znaku zakazu ruchu rowerów po ulicy. Patrz Strzelecka, Paderewskiego i inne.

Osw
odpowiada  bik
6 lat temu

Nie było ani ścieżki rowerowej, ani chodnika, więc kompletnie nie wiem o co chodziło.

kierowca
6 lat temu

macie racje droga na tamtym odcinku jest w opłakanym stanie koleiny takie że jadac nawet poniżej dopuszczalnej prędkości nie raz potrafi ostro zabujać autem … wiem to bo kilka razy w tygodniu jeżdżę tą drogą ale jak to w polsce już bywa nikt za nic sie nie bierze aż nie dojdzie do tragedii !!! i powiem wam że na taki w skutkach wypadek nigdy nie składa sie tylko jeden czynnik zawsze jest kilka powodów…. od tego są odpowienie służby żeby to rozstrzygnąć a nie my… nam pozostaje tylko współczuć rodzinie zmarłego

kolega z Rio
6 lat temu

Wy zimne i zobojętniałe cwaniaczki, marnujące swoje życie , potraficie tylko ubliżać ! Nie stać was na gest solidarności ? W obliczu tak WIELKIEJ tragedii ( szczególnie dla rodziny zmarłego) zachowujecie się jak „nieśmiertelni” !!! Puste kapuściane głąby , do łopaty ! Może tam nabierzecie rozumu i szacunku dla życia !!!
Wyrazy współczucia dla rodziny tragicznie zmarłego . R.I.P. Benek!!!!!!!

good jurgen
odpowiada  kolega z Rio
6 lat temu

jeden co prawde powiedział szacunek kolego

Mateusz
6 lat temu

Panie redaktorze proszę sobie poczytać co to jest TIR i przestać używać tego określenia.
https://pl.wikipedia.org/wiki/TIR

Waj
odpowiada  Mateusz
6 lat temu

To przeczytaj ostanie zdanie że zrozumieniem przytoczonej przez Ciebie definicji.

Poważna
6 lat temu

Wiecie co zamiast komentować durnymi postami zamknijcie się i zważcie na to co rodzina teraz przeżywa ja znałam tego Pana i bardzo super gościu super szło z nim porozmawiać pożartowac a teraz go nie ma więc darujcie sobie Ludziska!!!!! Tutaj należy współczuć takiej tragedii a nie idiotyczne wypowiedzi dawać a co do wykształcenia to niech nie komentują ci co nie wiedzą jaka duża odpowiedzialność trzeba mieć kierując tak duża fura trzeba uważać na wszystko i zważcie Ludziska na to iz jest to męcząca praca i że należy się szacun takim ludziom jak nie wiecie nie wypowiadajcie się !!!!

34
0
Napisz co o tym sądziszx