Niebezpiecznie na targowisku przy Witosa!

Do ostrow24.tv zgłosił się młody mężczyzna, który boleśnie ucierpiał spacerując po placu targowym przy ul. Witosa w Ostrowie Wlkp. Nadepnął bowiem na fragment stłuczonego szkła. To niestety przebiło buto i uszkodziło jego stopę. Poniżej przytaczamy jego historię.

+

„W zeszłym tygodniu sobota rano niczego nie spodziewając się wylądowałem w szpitalu na oddziale ratunkowym. A wyglądało to tak. Przechodząc przez plac targowy na którym odbywają się wystawki uszkodziłem sobie mocno stopę w dosyć specyficzny sposób. Mianowicie poprzez nadepnięcie na nogę od rozbitego kieliszka, który był ukryty w kępach trawy pokrywających miejscami plac targowy. Prędzej czy później na kogoś by to trafiło niestety los wybrał mnie, była to zapewne pozostałość jeszcze z poprzedniej giełdy. Chociaż nie mam nic przeciwko do tego typu handlu, to zbulwersowało mnie to iż po zgłoszeniu zdarzenia w zarządzie targowiska do dnia dzisiejszego nic nie zrobiono w kierunku czyli poprawienia tam bezpieczeństwa.

Wybrałem się tam dziś z ciekawości zobaczyć w jakim stanie jest plac po tygodniu od nieszczęśliwego wypadku przed kolejnym dniem handlowym i byłem dosłownie zaskoczony! Z tego powodu postanowiłem napisać do was w tej sprawie. Dzisiaj tj. piątek przed godziną 20:00 po przejściu całego placu oraz parkingu można było natknąć się dosłownie wszędzie na pozostałości rozbitego szkła, w tym kieliszki butelki oraz szyby!

Dodam jako ciekawostkę, że oddano na terenie targowiska do publicznego użytku plac zabaw dla dzieci oraz niebawem podobno maja się w tym miejscu odbyć jakieś uroczystości. Więc tylko krok dzieli nasz od kolejnego wypadku!

W załączniku przesyłam zdjęcia. Jeśli chodzi o mnie kuruje się niestety spora część lata zmarnowana…”

Czekamy na stanowisko władz miasta w tej sprawie.

41 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
jacek
6 lat temu

jakbys mial solidne skorzane buty a nie jakies szmaty nic by ci nie bylo w szmatach chodzi sie na wu-ef a nie na witosa

xd
6 lat temu

Trawnikami sie nie chodzi tylko trasami do tego wyznaczonymi.

Sprawiedliwy
6 lat temu

Czego panikujesz …sensację robisz

Dawid
6 lat temu

Ale sensacja,az w sercu sciska. Patrz pod nogi koles i kup sobie glany haha. Dobrze ze na gow..e sie nie poslizgles.

Kris
6 lat temu

Widać że nie był w wojsku bo inaczej zagryzl by żeby i pomyślał kur.. Dzis nie zatańcze ale jutro może

ONA
6 lat temu

Ciekawe jak ów pan M poruszający się o kuli znalazł się na terenie targowiska cyt. „piątek przed godz. 20.00” skoro brama targowiska zamyka się automatycznie o godzinie 18.30.

xxx
odpowiada  ONA
6 lat temu

debil pewnie za pokemonami latał…

Cezary
6 lat temu

A Pan M który to chodzi w trampkach zapomniał napisać, że to jego ojciec jest między innymi w komitecie organizacyjnym festynu, który odbędzie się na targowisku i o ten teren też zabiegał jako miejsce dobre i sprawdzone do organizacji festynów. Teraz pan tramkarz M pisze, że organizacja festynu to krok od tragedii. Niechaj więc uzgodni z tatą czy jest to miejsce bezpieczne czy nie.

Dorosły
6 lat temu

Za moich dziecięcych czasów nawet bym się nie przyznawał, że mi się coś takiego przydarzyło, bo w najlepszym razie dostałbym opierdol za to, że nie patrzę po czym łażę!

hahaha
6 lat temu

ten co sie zgłosił z tym to jest bardzo smieszny. gdyby nie szukał poraz kolejny tenisowek jedno razowek na targu to by go to nie spotkało, łazi w badziewiu szuka badziewia, chodzil by w atkach, czy nike za 300 nadepnąłby na to szkło nic by sie nie stało, ale cóż jedno razuwki na nogach i nic nie poradzisz na to, zainwestuj w lepsze obuwie to nie bedziesz londowal na oddziale ratunkowym gosciu, osmieszyles sie w uj hahahahahah zal pl hhhahahahah leze i kwicze.
ps. mi po domu wsrod rodziny jest wstyd chodzic w takim czyms a gdzie tu mowa o wyjsciu w takim czyms.
pozdrowienie dla jedno razowego trampkarza ; ) takie moje zdanie. hehe

ZK
odpowiada  hahaha
6 lat temu

A ty zainwestuj w naukę.

arci
6 lat temu

Na afera na 100 fajerek !!!! Po diabła tam chodzisz człowieku skoro wiesz , że jest tam …szkło??? Weź miotłę i zrób porządek a nie smucisz . Może jednak lepiej siedź w domu !!!

41
0
Napisz co o tym sądziszx