Niebezpiecznie na targowisku przy Witosa!

Udostępnij
Tweet

Do ostrow24.tv zgłosił się młody mężczyzna, który boleśnie ucierpiał spacerując po placu targowym przy ul. Witosa w Ostrowie Wlkp. Nadepnął bowiem na fragment stłuczonego szkła. To niestety przebiło buto i uszkodziło jego stopę. Poniżej przytaczamy jego historię.

+

„W zeszłym tygodniu sobota rano niczego nie spodziewając się wylądowałem w szpitalu na oddziale ratunkowym. A wyglądało to tak. Przechodząc przez plac targowy na którym odbywają się wystawki uszkodziłem sobie mocno stopę w dosyć specyficzny sposób. Mianowicie poprzez nadepnięcie na nogę od rozbitego kieliszka, który był ukryty w kępach trawy pokrywających miejscami plac targowy. Prędzej czy później na kogoś by to trafiło niestety los wybrał mnie, była to zapewne pozostałość jeszcze z poprzedniej giełdy. Chociaż nie mam nic przeciwko do tego typu handlu, to zbulwersowało mnie to iż po zgłoszeniu zdarzenia w zarządzie targowiska do dnia dzisiejszego nic nie zrobiono w kierunku czyli poprawienia tam bezpieczeństwa.

Wybrałem się tam dziś z ciekawości zobaczyć w jakim stanie jest plac po tygodniu od nieszczęśliwego wypadku przed kolejnym dniem handlowym i byłem dosłownie zaskoczony! Z tego powodu postanowiłem napisać do was w tej sprawie. Dzisiaj tj. piątek przed godziną 20:00 po przejściu całego placu oraz parkingu można było natknąć się dosłownie wszędzie na pozostałości rozbitego szkła, w tym kieliszki butelki oraz szyby!

Dodam jako ciekawostkę, że oddano na terenie targowiska do publicznego użytku plac zabaw dla dzieci oraz niebawem podobno maja się w tym miejscu odbyć jakieś uroczystości. Więc tylko krok dzieli nasz od kolejnego wypadku!

W załączniku przesyłam zdjęcia. Jeśli chodzi o mnie kuruje się niestety spora część lata zmarnowana…”

Czekamy na stanowisko władz miasta w tej sprawie.

POLECANE NEWSY
Subskrybuj
Powiadom o

41 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
jacek
7 lat temu

jakbys mial solidne skorzane buty a nie jakies szmaty nic by ci nie bylo w szmatach chodzi sie na wu-ef a nie na witosa

xd
7 lat temu

Trawnikami sie nie chodzi tylko trasami do tego wyznaczonymi.

Sprawiedliwy
7 lat temu

Czego panikujesz …sensację robisz

Dawid
7 lat temu

Ale sensacja,az w sercu sciska. Patrz pod nogi koles i kup sobie glany haha. Dobrze ze na gow..e sie nie poslizgles.

Kris
7 lat temu

Widać że nie był w wojsku bo inaczej zagryzl by żeby i pomyślał kur.. Dzis nie zatańcze ale jutro może

ONA
7 lat temu

Ciekawe jak ów pan M poruszający się o kuli znalazł się na terenie targowiska cyt. „piątek przed godz. 20.00” skoro brama targowiska zamyka się automatycznie o godzinie 18.30.

xxx
odpowiada  ONA
7 lat temu

debil pewnie za pokemonami latał…

41
0
Napisz co o tym sądziszx