MDK zaprasza na wakacyjne zajęcia

Udostępnij
Tweet

Od 16 sierpnia 2016r. po urlopowej przerwie wracają wakacyjne zajęcia w Młodzieżowym Domu Kultury. Placówka ma szeroką ofertę dla dzieci i młodzieży, bez opłat i zapisów.

+

Młodzieżowy Dom Kultury w Ostrowie Wielkopolskim, przy ul. Wolności 10 zaprasza dzieci i młodzież na drugą turę zajęć wakacyjnych. Będę one trwać dwa tygodnie: od 16 do 29 sierpnia.

– „Zajęcia są bezpłatne dla uczestników, prowadzone są przez doświadczonych instruktorów placówki, a pośród różnorodnych form każdy znajdzie coś dla siebie. Co istotne, mogą w nich brać udział nie tylko podopieczni MDK, ale także wszyscy chętni: dzieci i młodzież” – informuje dyrektor MDK Anna Torz.

Zajęcia plastyczne, teatralne, wokalne, muzyczne, dziennikarskie, planszowe – to raptem wycinek letniej oferty MDK. Chętni będą mogli także pograć w scrable i inne gry planszowe, odkrywać historię miasta i eksperymentować.

zdjecie

– „Na zajęcia w okresie letnim nie trzeba się wcześniej zapisywać, jednak każde dziecko powinno mieć ze sobą informacje dotyczące imienia i nazwiska, miejsca zamieszkania i telefon kontaktowy” – przypomina dyrektor MDK Anna Torz.

Poniżej szczegółowy program zajęć w MDK i nie tylko.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Będziecie mogli popływać przy kolorowych światłach
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
mieszkaniec
7 lat temu

bardzo wspaniała koncepcja trochę słabo nagłośniona , ale z pewnością wiele dzieci oraz młodzież chętnie skorzysta.

1
0
Napisz co o tym sądziszx