OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Ostrowianka miała wyrzucić noworodka do śmietnika

Wczoraj na Facebook-u jedna z ostrowianek pracująca w instytucji publicznej udostępniła dramatyczną wiadomość. Wynikało z niej, że jakaś ostrowianka, w centrum Ostrowa Wlkp. wyrzuciła płód do śmietnika, a ten miał zostać znaleziony przez inne dziecko. Wszystko to miało być spowodowane przez trwającą libację alkoholową.

+

Znajomi tej kobiety dopytywali czy to aby na pewno wydarzyło się w naszym mieście. Otrzymali potwierdzenie i kolejne szczegóły historii. Po zweryfikowaniu ich w służbach, okazuje się, że owszem. Dziecko się urodziło, ale jest bezpieczne i przebywa z mamą w szpitalu. Rzadziej spotykaną sytuacją jest to, że urodziło się w domu, a nie w szpitalu. Zaniepokojeni sąsiedzi wezwani pogotowie i policję w trosce o zdrowie dziecka, ponieważ wiadomo, że pierwsze dni po narodzinach są szczególne dla dzieciątka i jego matki.

Nie wiadomo skąd ostrowianka czerpała te rewelacje, które zaczęły poruszać ostrowian. Być może być to skutek głuchego telefonu: “jedna pani, drugiej pani”.

Wspomniana wiadomość na Facebooku:

7 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
czytający
4 lat temu

wy nie umiecie czytać !!!!!!!!! bo wydają się żałosne te komentarze !!!!

Ania
odpowiada  maria
4 lat temu

Dokładnie tak! do jakiejś roboty a nie tylko fb i mądrości a w głowie pustka….

maria
4 lat temu

Siedza takie w domach na dupach, nudzi im sie to wypisuja pierdy w necie

ALLAH IS MERCIFUL
4 lat temu

Bóg jedyny miłosierny nie wybaczy jej tego

Aaaa
4 lat temu

Matka urodziła dziecko w domu. Czytanie ze zrozumieniem się kłania

Aga P.
4 lat temu

Coś mi tu nie pasuje. Skoro płód był już w tym śmietniku i znalazło go inne dziecko to skąd macie pewność że na pewno było rodzone w domu i sąsiedzi wezwali pogotowie? Może dostaliście informacje na temat innego noworodka i zlaczyliscie dwie historie razem..

Lech
4 lat temu

jedna pani drugiej pani o tej trzeciej plecie, trzecia drugiej nie ostawi przecie i o pierwszej jej naplecie. Tym sposobem proszę pana każda pani obszczekana…

7
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x