OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Traktorzysta złamał słup energetyczny

Traktorzysta złamał słup energetyczny

W Jankowie Przygodzkim traktorzysta jadąc przy ul. Południowej zahaczył jednym kołem o słup energetyczny, w wyniku czego go złamał. Linki okazały się dużo bardziej wytrzymalsze i nie zerwały się. Policja ukarała traktorzystę mandatem karnym za spowodowanie kolizji, a pogotowie energetyczne zajęło się naprawą uszkodzonego słupa. Kierowca traktora był trzeźwy.

+

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Odeszła mistrzyni szachowa. Miała raptem 38 lat
6 komentarzy
8
9 lat temu

hi tak prawda

sąsiad
9 lat temu

jak sami widzicie na trzeźwo nie idzie normalnie

Marian
9 lat temu

Oj Zbyszek jeździsz jak szatan 😀

Kierowca walca
9 lat temu

Jeżeli coś takiego kierowca ciągnika robi po trzeźwemu, to należałoby mu natychmiast odebrać prawo jazdy.

Luljian
9 lat temu

Takie zachowanie traktorzysty, to największy wstyd jaki sobie można wyobrazić. Co innego gdyby był mocno pijany, a tak?

Max
9 lat temu

Dlaczego mandat?

6
0
Napisz co o tym sądziszx
×