Pożar kombajnu koło Czekanowa

Na wysokości wsi Baby koło Czekanowa zaczął się palić kombajn wykonujący prace polne. Ogień zauważono przed godziną 13:00. Do akcji gaśniczej zadysponowano trzy jednostki straży pożarnej: OSP Kwiatków, OSP Czekanów i jeden Państwowej Straży Pożarnej z Ostrowa Wlkp.

+

Ogień w głównej mierze ugasiła jednostka OSP z Kwiatkowa, dzięki czemu maszynę rolniczą udało się uratować przed spłonięciem.

(autor zdjęcia z drona: Krzysztof Mocek)

kombajn-baby

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Ruszyły prace na dawnym PKS-ie. Wiemy co tam się dzieje
Subskrybuj
Powiadom o

16 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
cbc
7 lat temu

Je**ć OSP Kwiatków!

Anonim1
7 lat temu

basic widziałes ze ktos byl na gazie?Z pewnoscia nie to sie nie odzywaj!!!

Anonim
7 lat temu

Dobrze że Osp Kwiatków miał bardzo blisko remizę i w miarę szybko zadziałali.Brawa też dla ochotników z Czekanowa i z PSP Ostrów.

Adam
7 lat temu

Operator kombajnu ugasil poczatkowe płomienie gaśnicą, aczkolwiek po chwil z za kabiny wydobyl aie bardzo wysoki plomień lecz po chwili płomienie same się ztłumiły. Do ugaszania użyto poczatkowo piasku jak i gaśnicy aczkolwiek jak pisałem wcześniej nie wiele to dało. Racja szybka reakcja OSP Kwiatków pomogła gdyż ekipa na całe szczeście znajdowała się nieopodal remizy.

abc
7 lat temu

xxx/xyz ważne, że Ty tam byłeś i pilnie obserwowałeś. 🙂 Zapytam tylko czy gaśnice, albo łopatę zabrałeś ze sobą, żeby pomóc? Z pewnością nie, więc błagam nie oceniaj tych, którzy bezinteresownie ratują innych/pomagają innym 😉 Pozdrawiam.

16
0
Napisz co o tym sądziszx