Wypadek Skorupki – Bema

Udostępnij
Tweet

W piątek około 18:15 na skrzyżowaniu ulic Bema – Skorupki w Ostrowie Wlkp. zderzyły się dwa samochody osobowe. Trzy osoby zostały przewiezione do szpitala. Dwa auta zostały mocno uszkodzone.

+

Mężczyzna kierują Renault Laguną jechał ulicą Skorupki w stronę ulicy Wybickiego. Dojeżdżając do skrzyżowania z ulicą Bema, słońce miało mu przysłonić znak ustąp pierwszeństwa. Tym samym doprowadził do zderzenia z Citroenem, którego kierująca uderzyła w bok Renault. Uderzenie było na tyle silne, że Renault uszkodziło ceglany płot. W środku osobówki znajdowała się niepełnosprawna córka kierowcy. Po zderzeniu wpadła w histerię i nie chciała dać sobie pomóc. Dopiero długie uspokajanie pozwoliło udzielić jej pomocy medycznej.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

5 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Aniela
7 lat temu

Jakoś jak facet powoduje wypadek to nikt z komentujących się nie byrzy:-)

Zbych
7 lat temu

Tylko, żeby zaraz „inteligenci” nie wpadli na pomysł wybudowania tam ronda. Nauczcie się ludzie jeździć, więcej pokory, a jeśli jesteśmy nie pewni pierwszeństwa, coś nam zasłania drogę, jest zakręt to wstrzymujemy się od ryzykownych manewrów typu wyprzedzanie. Słabe tłumaczenie tego kierowcy, znaki ustąp pierwszeństwa i droga z pierwszeństwem mają specjalnie takie kształty jakie mają, żeby takie niedouki nie tłumaczyły się, że śnieg zalegał na znaku, lub słońce mu przysłoniło.

ps
7 lat temu

Dziwi mnie to ,że koleś z renaulta na Ostrowskich numerach,nie wie że ul Skorupki na całej swojej długości jest z ustępami pierwszeństwa.Słabe to tłumaczenie o oślepieniu.

.
7 lat temu

Citroen solidny samochód, całkiem inna technologia niż laguna która w swoich latach i tak była jednym z najbezpieczniejszych

kierowca zawodowy
7 lat temu

takim ludziom którzy tłumaczą wypadek lub kolizję oślepieniem przez słońce odbierałbym prawo jazdy na dwa lat w tym czasie może będą w stanie zrozumieć taką prostą rzecz nie widzę co się dzieje przed moim samochodem natychmiast się zatrzymuję to pozwoli uratować wiele ludzkich istnień .

5
0
Napisz co o tym sądziszx