Nowa stacja benzynowa. Mieszkańcy protestują

Na narożniku ul. Królowej Jadwigi i al. Słowackiego ma powstać stacja benzynowa. Inwestor miał już otrzymać pozwolenie na budowę. Przeciwni są temu mieszkańcy.

+

Na problem podczas ostatniej Sesji Rady Miejskiej uwagę zwrócił przewodniczący Klubu Radnych Platformy Obywatelskiej Andrzej Kornaszewski. Z jego informacji wynika, że inwestycja ma być już na zaawansowanym etapie, mimo niechęci mieszkańców okolicznych bloków. Podobno władze naszego miasta miały otrzymać w tej sprawie oficjalne protesty.

Andrzej Kornaszewski zapytał prezydent Beatę Klimek o to, ile rzeczywiście osób sprzeciwiło się inwestycji. Poprosił również o uzasadnienie celowości budowy stacji benzynowej w tej lokalizacji. Jak zauważył, byłby to czwarty taki obiekt w odległości kilometra.

Co sądzicie o całej sytuacji? Czy stacja benzynowa w tej lokalizacji jest potrzebna? Zachęcamy do dyskusji w komentarzach.

POLECANE NEWSY

85 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
ramzes wędzony
6 lat temu

Lepiej kosciół pobudowac albo choc krzyz postawić.Wtedy bedzie zgodnie z linią partii rządzącej….

Tina
6 lat temu

Pani Prezydent, zbuduj przedszkole w tym miejscu, a nie funduj mieszkańcom Ostrowa dodatkowy hałas i opary ołowiu, gdzie są ekolodzy?

Wacio
6 lat temu

Gówniane miasto, gówniane argumenty. Wszyscy byście chcieli mieć wszystko jak najbliżej i najlepsze, ale nie koło waszego domu. To jest miasto, a jak komu nie pasuje, to niech jedzie w Bieszczady. Parking wam się marzy? To świetnie, ale jak go wybudują, to nikt tam nie będzie parkował, bo każdy i tak będzie liczył, że wjedzie pod sam sklep. Zresztą parking tam już kiedyś był i co? I przestał być , bo nikt tam stawać nie chciał. Więc lepiej niech powstanie ta stacja, bo przynajmniej znikną chaszcze, które ani nie zdobią, ani innego pożytku nie dają.

amigo
6 lat temu

W mieście zero inwestycji , poza pseudo aquaparkiem. Nie ma gdzie wozić chętnych na pierwszego maja to i stację benzynową przy samym Rynku można ogłosić jako sukces inwestycyjny. Paranoja władz miasta narasta.

n/n
6 lat temu

ja bym tam zaorał nagnoił posiał rzepak i potem żniwa pod tymi blokami zrobił…..jak nie stacja to agroturystyka…powietrze świerze itp 🙂

suzuki
6 lat temu

Pojedziemy od strony mostu Krotoszyńskiego prosto na stację CPN , stacja będzie fajnie wkomponowana w osiedle, będzie otoczona zielenią, wieczorem fajnie podświetlona, będzie na czym oko oprzeć, wizualnie miasto na tym zyska ,ostatnio przechodziłem przez owy skwerek gdzie stacja ma powstać i potknąłem się o muszle klozetową.

lukas
6 lat temu

Po co czwarty cpn na alejach, bardziej potrzenbne byloby tam przedszkole.Mi juz wstyd ze sie smieja z Ostrowa ze to miasto kosciolow,bankow i cpn-ow.

hadwao
6 lat temu

I znowu wytną drzewa i zrobi się goręcej na planecie Ziemia .Na końcu przeżyją tylko jaszczurki i znowu nastanie era dinozaurów

.
odpowiada  hadwao
6 lat temu

Widać że nie znasz przepisów, aby dostać pozwolenie na wycięcie drzewa trzeba posadzić kolejne albo nawet kilka

bolek
6 lat temu

utworzyc nowe targowisko

pk
6 lat temu

Wiadomo czyja jest działka! Wynajmie ją tylko pod coś najlepiej dochodowego, to w końcu biznes! Ale kolejna stacja w Ostrowie to absurd. Mamy ich najwięcej na liczbę mieszkańców w Polsce! Mieszkańcy Harcerskiej powinni to nagłośnić na cały kraj. Musi być zachowana odległość od budynków wielorodzinnych, zagrożenie zawsze istnieje.

85
0
Napisz co o tym sądziszx