OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Śmierć kobiety na Klasztornej (aktualizacja)

W poniedziałek w godzinach popołudniowych doszło do znalezienia zwłok 31-letniej kobiety. Z naszych informacji wynika,  że były żużlowiec  miał w ostatnim czasie mocno pobić swoją byłą partnerkę, z którą miał dziecko.

+

Do zdarzenia doszło w domu przy ul. Klasztornej w Ostrowie Wlkp. W chwili znalezienia zwłok mężczyzny nie było w domu.  Z relacji świadków wiemy,  że kobieta była w ostatnim czasie przez niego wielokrotnie bita,  co zresztą zgłaszała na ostrowskiej komendzie policji. Jak widać nie uchroniło ją to przed śmiercią.

AKTUALIZACJA:

Zmarła to Mariola K. Osierociła trójkę dzieci. Najmłodszego syna miała ze związku ze swoim oprawcą. Dwójkę pozostałych miała z partnerem, który po dowiedzeniu się o śmierci kobiety, przyjeżdża z pracy w Belgii.

Żużlowiec miał problemy z narkotykami. Nierzadko był klientem oddziału psychiatrycznego – tzw. Białego Domku.

Na miejscu zdarzenia nie było śladów krwi, co może oznaczać, że kobietę uduszono lub też zmarła w wyniku krwotoku wewnętrznego. Zwłoki odkryto około godziny 16:00.

155 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Nie wiarygodne
4 lat temu

Dlaczego zrobili sekcje zwłok brzucha a nie sekcje głowy na której miała krwinki i siniaki dlaczego nie wzięli tego pod uwagę. Nie kryjcie go bo i tak większość osób wie jak jest

olo
odpowiada  Nie wiarygodne
4 lat temu

Znawca się znalazł – gdzie podano, że badali tylko brzuch?

1 7 8 9
155
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x