OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Strefa kibica na EURO. Wiemy po ile będzie piwo

Jak już wcześniej informowaliśmy, strefa kibica na EURO 2016 będzie zlokalizowana na ostrowskich Piaskach. Znamy kolejne szczegóły dotyczące jej funkcjonowania.

+

Najważniejsza informacja – organizatorzy planują otwarcie strefy kibica już o godzinie 16:00. Godzinę później będą odbywać się już konkursy dla fanów. O 18:00 rozpocznie się mecz Polaków z Irlandią Północną.

Warto również podkreślić, że po zakończeniu spotkania reprezentacji Polski będzie można obejrzeć drugi mecz, w którym zmierzą się dwie pozostałe drużyny z naszej grupy – Niemcy i Ukraina. W strefie ma być przygotowanych około 400 miejsc siedzących.

Wielu ostrowian może interesować cena piwa. Jak udało nam się ustalić, będzie ono kosztować około 5 zł.

23 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
ps
odpowiada  iskra
4 lat temu

Flaga Polski mi nie przeszkadza ,ale 75% idiotów którzy kupują flagi w chińskim markecie,to już tak.Zaznajomcie się jak powinna wyglądać flaga i czy ewentualne godło czy inny znak ,jest umieszczony poprawnie.

Kibic jasnowidz
4 lat temu

Nic się nie stało, Polacy nic się nie stało…

Piwosz
4 lat temu

Ja podczas oglądania meczów wypijam spore ilości piwa i jak na drugi dzień nic z obejrzanych zawodów nie pamiętam, to oglądam powtórkę i mam podwójne emocje. Tylko tyle, że redukuję ilość wypitych piw o połowę, żeby zapamiętać to co obejrzałem.

Kibic indywidualny
4 lat temu

Piwo to mi smakuje za 17 zł Żywiec w 8-paku 0,55l a nie jedno 0,4l za 5 zł. Więc mecze będę oglądał w domu. Aha i na dodatek po wypiciu 8-paku mam osiem aluminiowych puszek do sprzedania na złomowisku.

Kas
4 lat temu

No właśnie czytając komentarze idzie zauważyć że piwo najważniejsze a szkoda bo pewnie nie jedna osoba chciała by wybrać się pokombinować razem z dzieckiem a tak pozostaje kibicowania z dziećmi w domu

Mat
odpowiada  jarecki
4 lat temu

Kolego – publiczna transmisja w ogródku piwnym na czas Euro to 20 000zł a utworzenie strefy kibica z telebimem 120 000zł.

eryk
4 lat temu

kibice czy piwosze? BO większość o piwo się martwi.

wojtek
4 lat temu

Ciekawe po ile będzie kosztować parking.

ramzes wędzony
4 lat temu

I tu wychodzi naga prawda o kibicowaniu Polaków….Najwazniejsze :CENA ALKOHOLU BO INACZEJ NIE MA ZABAWY,drugie: NAJLEPIEJ “KOŁO” DOMU BO JAKI KIBIC PÓJDZIE NA PIASKI???? (może dojdzie ale jak wróci 🙂 TAKZE DALEKO NAM DO EUROPY :))))

Jakubek
4 lat temu

Prawdziwy kibic z tej okazji okleil by auto na bialo-czerwono , to bylo by coś 😀

23
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x